Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 INFO - Oravský dogtrekking 2008

Autor Téma: INFO - Oravský dogtrekking 2008  (Přečteno 65293 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Roman/ Delly

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 129
  • Souhlasu: 0
Re: INFO - Oravský dogtrekking 2008
« Odpověď #120 kdy: Červen 29, 2008, 18:47:41 »
Ahoj dogtrekári,
pár mojich fotečiek z Oravy. Brzdo bolo to nádherné. ĎAKUJEME

http://mksdelly.rajce.idnes.cz/Oravsky_dogtrekking_jun_2008/hoj

Offline brzdo

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 89
  • Souhlasu: 0
Re: INFO - Oravský dogtrekking 2008
« Odpověď #121 kdy: Červen 29, 2008, 20:02:44 »
Ahojte,
Za vsetkych pomocnikov a usporiadatelov sa Vam chcem este raz podakovat za fantasticky vikend, trpezlivost pri zdolavani drsnej oravskej prirody a Vase ferove spravanie sa voci sebe aj psikom, ale aj okolitej prirody pri chate aj na bivaku! Vsade ostal poriadok a nezaznamenali sme ziadne staznosti na pripadny hluk ci neporiadok!
Zaroven sa chcem ospravedlnit vsetkym ktory pisali tesne pred pretekom ze som im neodpovedal na email, ale zial uz nas naplno pohltili pripravy...
Este raz dakujeme a tesime sa znovu na skvelu partiu !!!!! Vysledky najdete na www.oravskydogtrekking2008.wbl.sk najneskor zajtra....
Nerozumiem ludom co nerozumeju dogtrekkingu......

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: INFO - Oravský dogtrekking 2008
« Odpověď #122 kdy: Červen 29, 2008, 20:30:30 »
My naopak chceme moc poděkovat celému pořadatelskému týmu za skvělou akci.  Opět musíme ocenit příjemné zázemí i krásnou, i když náročnou túru, na kterou budeme určitě všichni dlouho vzpomínat. Oravské EKG se jistě brzy zařadí mezi klasické pojmy dogtrekkingu >:D

Drzďo a spol., ještě jednou díky, už teď se těšíme na příští ročník.

Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re: INFO - Oravský dogtrekking 2008
« Odpověď #123 kdy: Červen 29, 2008, 20:52:59 »
Brzďo a spol. , poděkování za trek jak má být. Krásná příroda s patřičným "EKG", i ta bouřka k tomu patřila. Pohodová základna i bivak, takže za mě za rok naviděnou.
Laďa+Esi

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: INFO - Oravský dogtrekking 2008
« Odpověď #124 kdy: Červen 29, 2008, 21:33:35 »
Nádherné, úžasné, dokonalé, skvělé, excelentní, fantastické.....
Díky, díky, díky.....

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: INFO - Oravský dogtrekking 2008
« Odpověď #125 kdy: Červen 29, 2008, 21:56:12 »
výsledné časy jsou deprimující a průměrné rychlosti neskutečně pomalé.Kdo to nešel neuvěří co jsme tam všichni tak dlouho dělali.
Pro bodování do Tour nastala neskutečná věc kdy jsme všichni nachytali šílené mínusové body.
Např. u mě to dělá odhadem -200 bodů.

Prozatím se asi uvádí délka trasy  něco kolem 36+41km a např. ja jsem měl časy:7,22 hod.+9,59 hod.!!!!!!!!! celkově asi 17,21 hod.!!!!

Ja se domnívám že to mělo o kapánek víc km.Zitra to spočítám.Myslím že by to mohlo mít kolem těch v propozicích uváděných 85 km.Někteří kufrovali pry i 10 km.Nám se podařilo seběhnout v samotném závěru do jiného údolí a zaběhli jsme si tak asi 5-7 km navíc.Ty Polské tratě jsou také pěkné.Značení trochu jinak jako u nás,ale dalo se to.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: INFO - Oravský dogtrekking 2008
« Odpověď #126 kdy: Červen 29, 2008, 22:46:47 »
Rajčátko nám nasosalo fotečky na: http://vulpesvulpes.rajce.idnes.cz/Oravsky_dog-trekking_2008/
Když to vidím, slintám blahem :)

Offline Roman/ Delly

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 129
  • Souhlasu: 0
Re: INFO - Oravský dogtrekking 2008
« Odpověď #127 kdy: Červen 30, 2008, 00:40:39 »

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: INFO - Oravský dogtrekking 2008
« Odpověď #128 kdy: Červen 30, 2008, 07:02:07 »
taktiež ďakujem za skvelý trek, dobrý výber trasy prakticky bez asfaltu, peknú prírodu, skvelé výhľady, vynikajúce zabezpečenie s teplým jedlom na bivaku či kruté prevýšenia  ;)
peppo

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: INFO - Oravský dogtrekking 2008
« Odpověď #129 kdy: Červen 30, 2008, 08:33:51 »
Já taky děkuju za krásný víkend, trať teda jako šílená  >:D  ;) ale krásná příroda a opět perfektní zázemí a servis. Děkuju ještě Honzíkovi "andělovi" Moravcovi alias sběrači mrtvol za posbírání a záchranu mojí mrtvoly  O:-)

Offline Liana

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re: INFO - Oravský dogtrekking 2008
« Odpověď #130 kdy: Červen 30, 2008, 08:45:59 »
Davno sa mi z nejakej akcie tak nechcelo odist ako sa mi nechcelo odist z Oravy... Vďaka za super vikend!

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: INFO - Oravský dogtrekking 2008
« Odpověď #131 kdy: Červen 30, 2008, 12:43:50 »
No co dodat, vše již bylo napsáno! Velký dík, i za mně, Brzďovi a jeho kolektivu za uspořádání tohoto " vraždícího" >:D treku . Krásná pannenská příroda , v ní si  člověk uvědomí že není kam spěchat  :D >:D.Ještě že Brzďo neslyšel nadávky na jeho adresu,  které jsem si mumlala když jsem se drala do kopců a myslela že vyplivnu plíce. Nevím, jestli nemám napsat že mě naštěstí ,nebo bohužel, zradila kolena , protože kdyby jsem šla i druhou etapu tak by mě sežral medvěd, kterého jsme viděli  O0 >:D, protože bych chcípla vyčerpáním. Všechno na tomto treku připadalo jako nekonečné,protože  když jste si mysleli, že už máte před sebou poslední krpál, objevil se další a stoupání bylo až k nebi.Sestup z Pilska připomínal nekonečné klesání do pekla ,kór  když se jde v čelovkou . Ale i tak jsou to nádherné vzpomínky, takovou přírodu bych si přála mít kousek ode mne, je to jako jiný svět. Celý náš výlet jsme  zakončili , jak Loganka nazvala, "Gastroturistikou" domů jsme dorazili  až kolem jedné hodiny po půlnoci. Posádko, děkuji za příjemnou cestu, obzvlášť Lenko tobě, po poslední restauraci jsem už za volantem usínala :-*, všem ahojky a těším se na setkání na dalším treku. Uklidňuje mě pocit, že nás nečekají žádné "EKG"  O:-) ;) >:D :-X
« Poslední změna: Červen 30, 2008, 18:24:27 od Dáša »

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: INFO - Oravský dogtrekking 2008
« Odpověď #132 kdy: Červen 30, 2008, 13:40:29 »
Dáša to přesně vše popsala.Nekonečné stoupání jedno schované za druhým.

Tak jsem to pečlivě dnes dopoledne přeměřoval.Mám totiž i mezičasy v paměti ke každému rozcestníku a tak jsem si to docela přesně pohlídal.věděl jsem že to bude určitě delší.

Takže i pro bodování do Tour de BESKYDY platí oficiální délky:
1.etapa 40,3 km
2.etapa 53,3 km  :o
                                                                                 

Celkem: 93,6 km

Určitě mnoho lidí lehce či více zakufrovalo a tak se i přiblížili k absolvování hranice 100 km.
My s Adélou jsme měli smůlu že ty blesky nás chytli až na té poslední planině už bez stromů někde okolo 1400 m.n.m. pod Pilskem a ja jsem raději rozhodl že sejdeme dolů pod otevřený kopec na chatu a nebudem riskovat.Takže to byli 2 km v prudkém klesání a opětovném stoupání po sjezdovce a v sobotní etapě kdy nám chybělo k občerstvovačce těsně asi 3-4 km a do cíle necelých 10 km (a to jsme netušili že občerstvovačka už je cíl!!!!) jsem udělal na rozcestníku tak fatální chybu že se za to ještě teď stydím a omlouvám se i Michalovi Nadvornikovi kterého jsem tam také svedli špatným směrem.Takže jsme seběhli do vedlejšího údolí na Vychylovku a pak už po cestě jsme se vraceli na Demeňovu nekonečným stoupáním kterým se přijíždělo ve čtvrtek autem.Bylo to 8 km navíc a v tom největším vedru a na občerstvovačku jsme došli úplně zdecimování se zájmem jen o vodu.Takže jsme naběhali a nachodili v kopcích  100,2 km.
Vlastně jsme urazili za patek 41,8 km a sobotu  58,4 km.No byli tam i jiní rekordmani jako Roman/DELLY  a Kristýna Dostálkova Ti snad zakufrovali prý až 10 km.

Go  Roman/DELLY nebo Brzďo:
Jak je to vlastně s tím cílem v sobotní 2.etapě?
Cíl byl nahoře na té občerstvovačce a tam se všem stopl čas nebo až na chatě Kohůtik?Mě to jen zajíma pro bodování abych odečetl ty km na chatu.Nám dvěma se měřil čas až na chatě a myslím že i Michalovi Nádvornikovi který kolem občerstvovačky jen prošel a oni o něm nevěděli.

« Poslední změna: Červen 30, 2008, 18:07:41 od Roman/ HOLKI »
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Lumíček

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 0
Re: INFO - Oravský dogtrekking 2008
« Odpověď #133 kdy: Červen 30, 2008, 18:44:16 »
Na Oravě bylo nádherně, celá naše výprava si užila úžasnou dovolenou. Brzďův kotlík nás pěkně nakrmil. A dětský koutek na hromadě kamínků neměl chybu ;) Oravské kopečky vypadají mile, oble, ale vyškrabat se na ně není legrace >:D Proč kopec obcházet, když se dá jít přímo k vrcholu ;D Zato ty výhledy!!! Pohádka. Musím říct, že 620 fotek hned tak někde nenafotím :D Pak má mít člověk čas jít, když pořád musí koukat a koukat O:-) Každopádně jsem ráda, že pro Usinku a mě byl první zdolaný long zrovna tenhle EKGáč >:D. Pro Tonýska a Mildu už to byla samozřejmost 8) ;)
« Poslední změna: Červen 30, 2008, 18:46:52 od Lumíček »
Lída, Usinka a Tonda

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: INFO - Oravský dogtrekking 2008
« Odpověď #134 kdy: Červen 30, 2008, 20:22:37 »
Romane netuším, z čeho vycházejí Tvé výpočty, ale Peppo pokud vím používal GPS a podle ní druhá etapa měla  41 km (k občerstvovačce). O výsledek té první si mu můžeš zkusit napsat.
Trochu to na mne působí, že jsi zklamán svým časem a teď hledáš "viníky".

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: