Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Ušití postroje

Autor Téma: Ušití postroje  (Přečteno 31904 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Ušití postroje
« Odpověď #15 kdy: Květen 05, 2008, 18:25:25 »
to myslíš jazzi nebo SUPa  >:D  >:D  O:-)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Ušití postroje
« Odpověď #16 kdy: Květen 05, 2008, 18:51:23 »
oba!

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: Ušití postroje
« Odpověď #17 kdy: Květen 06, 2008, 07:59:24 »
růžová: doufám že znáš mou hodinovou mzdu + příplatek na psa + příplatek za rizikové úkony = vem si v práci zálohu, ať na to máš  :P

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Ušití postroje
« Odpověď #18 kdy: Květen 06, 2008, 08:04:44 »
Elina: nechceš si to s tím postrojem rozmyslet? Vypadá to že se ti hodně prodraží, neboj, já ho když tak lehce  prodám nějakému jinému invalidnímu pejskovi :)

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: Ušití postroje
« Odpověď #19 kdy: Květen 06, 2008, 08:46:35 »
Jojo, o růžovoučký postrojíček s měkkoučkým kožíškem u krku se brzo strhne bitka.   Zeptám se Dandyho, jestli by ho nechtěl, by mu určitě šel k pleti ;D

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Ušití postroje
« Odpověď #20 kdy: Květen 06, 2008, 08:46:55 »
LenkaB: neboj, mám na ní ještě tajné fígle, takže ve finále bude makat zadara a ještě ráda  >:D viď jazzinko  :P

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: Ušití postroje
« Odpověď #21 kdy: Květen 06, 2008, 09:13:04 »
Si na tebe dám pozor  >:D

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Ušití postroje
« Odpověď #22 kdy: Květen 06, 2008, 09:17:56 »
Si na tebe dám pozor  >:D

Ty hlavně vyřiď SUPovi, že teta má vyčištěné auto, takže se žádná překážková dráha konat nebude  >:D  >:D
Btw. možná povezeme ještě to čsv z Bouchalky v pátek do Pelhřimova  O:-) Když počítám ještě s Laďkou a Fisi tak to bude masakr  >:D
« Poslední změna: Květen 06, 2008, 09:19:29 od elina »

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Ušití postroje
« Odpověď #23 kdy: Květen 06, 2008, 15:57:02 »
Čauky Elino a Jazz! Tak ať Vám to o víkendu šlape, ani nevíte jak Vám závidím, přeji krásný výšlap a super počasí! ;)

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Ušití postroje
« Odpověď #24 kdy: Květen 07, 2008, 08:51:50 »
Dášo, my jsme zase jenom pouhé "midařky" nebo "turistické vycházkařky" ale díky  :)

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re: Ušití postroje
« Odpověď #25 kdy: Květen 07, 2008, 19:01:58 »
Dášo - to, že narážíš na hezké počasí je záměrné co  8) ::) . Známe to opravdu, že nejedeš-li, neprší?  :D :D ;D :-X

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Ušití postroje
« Odpověď #26 kdy: Květen 07, 2008, 23:54:48 »
Dášo - to, že narážíš na hezké počasí je záměrné co  8) ::) . Známe to opravdu, že nejedeš-li, neprší?  :D :D ;D :-X
Jojo Lucko, přesně na to jsem narážela  >:D, budete mít krásné počasí bez deště, mého kamaráda deštiváčka si s sebou odvážím do Francie ;) :-X, vloni mě všichni na této výstavě museli proklínat, protože když jsem dorazili do Francie, bylo krásných 29 °C, v sobotu začalo pršet a nepřestalo až do neděle bylo 13°C,podotýkám, nebylo to žádné mrholení , byly to provazy vody.Za drahé Eura jsme nakoupili  deštníky, čepice, holinky a přivezli domů chřipky(samozřejmě jsem koukali na předpověď mělo být krásně tak jsme měli jen letní oblečení), teď hlásí 24°C, tak Vám, až se vrátím,  prozradím jak bylo.Když mi včera volala kamarádka, se kterou jedu, tak mi říkala, jestli nechci zůstat doma, proč asi?  ;D :D :'( :-X

Offline mtrc

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 8
  • Souhlasu: 0
Re: Ušití postroje
« Odpověď #27 kdy: Listopad 10, 2010, 14:42:24 »
Ahoj, budu pro psa potřebovat první postroj a mám doma spoustu vhodného popruhu, tak jsem si myslela, že bych zkusila doma ušít (klasický sled), ale nevím jak určit rozměry, máte prosím někdo zkušenosti? Jinak budu asi hodně experimentovat.. :) nechce se mi zatím kupovat, když třeba zjistím, že psisko tahání vůbec nebaví..

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Ušití postroje
« Odpověď #28 kdy: Listopad 10, 2010, 17:30:00 »
Takhle po internetu se to blbě radí, ono to není úplně jednoduchý kam kterou míru nanést, s poměry jednotlivých měr se mění i úhly, tak aby postroj ležel na psovi vždy naplocho, celý postroj je z jednoho kusu (krom x zad)...
Leda ti to někde ukázat, případně našpendlit a pak už můžeš šít sama.
 

Offline mtrc

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 8
  • Souhlasu: 0
Re: Ušití postroje
« Odpověď #29 kdy: Listopad 10, 2010, 18:28:03 »
Hm hm hm.. Diky za odpoved. Vypada to tedy mnohem slozitejsi, nez jsem doufala.. A co treba misto spendleni nakres? Podle nakresu bych to myslim svedla, pokud neni nutny spendlit to primo na tom psovi..

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: