Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Vařič?

Autor Téma: Vařič?  (Přečteno 18715 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Vařič?
« Odpověď #15 kdy: Duben 04, 2008, 13:18:08 »
no to je výborný! >:(
Místo toho, aby jsi byl rád, že ti nějaká dobračka připraví kafe, tak si ještě stěžuješ na uřvaný psy a šustění..... co kdyby ty jsi byl ten první kdo to kafčo připraví, nóó? že vymřely hodný ženský?? A co chlapi gentlemani? Ti jsou kde??? Jenže vy musíte být pořád ti tvrďáci co? Samozřejmě že se najdou i ti hodní a citliví, ale s těmi je problém zase jiný! :'(
« Poslední změna: Duben 04, 2008, 14:18:08 od Dáša »

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Vařič?
« Odpověď #16 kdy: Duben 04, 2008, 13:21:22 »
a přitom to není žádnej kumšt, před usnutím si to dát tak aby jsi to ráno v poho zvládnul(a) ze spacáku bez vylejzání...a mezitím si ještě po 10 minutkách dáchnul(a) a jestli ho dělá von nebo vona je fuk  ;)

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Vařič?
« Odpověď #17 kdy: Duben 04, 2008, 13:25:34 »
Skvělý, tak nám to někdy ukážeš jo? Vono možná záleží pro koho a jak  ho děláš! Večer to ještě probereme, zatím čauky utíkám obstarat vše potřebné, abych mohla vyrazit co nejdříve ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Vařič?
« Odpověď #18 kdy: Duben 06, 2008, 19:19:26 »
A jak dlouho se na tom malým skládácím vařiči na pevný líh vaří voda?

Litr vody zavře tak za cca 5 minut, když není moc kosa stačí jedna kostka lihu. Nedělní oběd bych na tom vařit nechtěla, ale na kafe a tak to bohatě stačí.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Vařič?
« Odpověď #19 kdy: Duben 06, 2008, 19:42:44 »
Já mám vařič jako Kryštof, jen od jiný firmy a nemá chybu, do Krušek si ho určitě beru, taková kávička po ránu ještě  ve spacáku je bomba, nebo když narazíš na studánku tak si dát pauzu a kávička je pak DOKONALÁ.
Pevný líh jak píše BahuLenka je taky dobrý, ale na plyňáku uvaříš plnej ešus vody za pár minut, takže i  taková polívčička není problém ;)
 A v Kruškách, nebo Jeseníkách, kde taky nemusíš pár hodin narazit na hospodu.....A jak chutná v lůně přírody :)

Offline Gábina+Divis

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 0
Re: Vařič?
« Odpověď #20 kdy: Duben 07, 2008, 07:30:28 »
A jak dlouho se na tom malým skládácím vařiči na pevný líh vaří voda?

Litr vody zavře tak za cca 5 minut, když není moc kosa stačí jedna kostka lihu. Nedělní oběd bych na tom vařit nechtěla, ale na kafe a tak to bohatě stačí.



Tak to je dobrý. Rozhodně bych nevařila nedělní oběd ani na nějakým lepším vařiči. Když jsme v přírodě, tak jsem zastáncem toho se někde stavit v hospůdce a né půl dne klohnit oběd :)

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Vařič?
« Odpověď #21 kdy: Duben 07, 2008, 08:06:44 »
Hmmm... clovek se zepta na varic a tady se to zvrhne skoro do tematu 'kam zmizeli gentlemani / uvazte zenu k plotne...'  ;D
Jinak - ja mam drivkac od Condora  http://www.svetoutdooru.cz/clanek/?107091-drevovaric-condor, na krusky ho potahnu, ale jen jsem se chtel zeptat, zda nebudu za totalniho exota :D (ze bych ho prip. skryval za zady...)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Vařič?
« Odpověď #22 kdy: Duben 07, 2008, 08:11:20 »
Radku pro rychlíky budeš s vařičem exot, pro ty co jdou na pohodu budeš normální a už jsem párkrát vařila čaj zmoklýmu rychlíkovi co byl zmrzlej jak drozd (protože nebyl tak rychlej jak původně předpokládal a v tenkým spacáku proklepal noc v dešti někde pod smrčkem) ;)

Offline Gábina+Divis

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 0
Re: Vařič?
« Odpověď #23 kdy: Duben 07, 2008, 08:15:38 »
Já myslela, že dost lidí nosí vařič a nejsou to exoti  ;D :D

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Vařič?
« Odpověď #24 kdy: Duben 07, 2008, 10:11:25 »
Radku pro rychlíky budeš s vařičem exot, pro ty co jdou na pohodu budeš normální a už jsem párkrát vařila čaj zmoklýmu rychlíkovi co byl zmrzlej jak drozd (protože nebyl tak rychlej jak původně předpokládal a v tenkým spacáku proklepal noc v dešti někde pod smrčkem) ;)
Skvele, potesila jsi mne. Osobne se rozhoduji mezi 1 a 2 bivaky :D - tolik k neskutecne nerychlosti

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Vařič?
« Odpověď #25 kdy: Duben 07, 2008, 10:20:08 »
Já myslela, že dost lidí nosí vařič a nejsou to exoti  ;D :D
Já jsem stará osoba, trošku toho pohodlí už si zasloužím, tak proč bych si po ránu nedopřála kafíčko...exot neexot ;)
« Poslední změna: Duben 07, 2008, 10:22:00 od LenkaB »

Offline Gábina+Divis

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 0
Re: Vařič?
« Odpověď #26 kdy: Duben 07, 2008, 10:54:31 »
Člověk nemusí být ani stará osoba a může si po ránu dopřát kafíčko   >:D

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
Re: Vařič?
« Odpověď #27 kdy: Duben 07, 2008, 11:30:33 »
Tak i já se svou troškou do mlýna,všude sebou tahám stařičký ("Vařík"),kdysi jsme je fasovali na dráze.Voda na kávičku je vařená do 4 minut a na zbytek naplnění lihem ještě ohřeju v konzervě párečky či gulášek.Na 1/3 litru lihu funguji asi tak 3 krát denně pět dní.Spotřeba tedy minimální,váha cca 10 dkg,složený vařič má výšku 5 cm - průměr 9 cm.Mnozí by také mohli povídat jak se hodil po ránu či na večer. ;)

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
Re: Vařič?
« Odpověď #28 kdy: Duben 07, 2008, 11:31:11 »
Ještě jedna:

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
Re: Vařič?
« Odpověď #29 kdy: Duben 07, 2008, 11:31:45 »
A poslední:

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: