Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Čelovka

Autor Téma: Čelovka  (Přečteno 40157 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Gábina+Divis

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 0
Re: Čelovka
« Odpověď #15 kdy: Duben 04, 2008, 07:56:36 »
A kde je ten obchod? Že bych si vždycky udělala výlet, když bych potřebovala něco do výbavy.  >:D

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Čelovka
« Odpověď #16 kdy: Duben 04, 2008, 10:47:00 »
Čelovku doporučuju zvolit podle toho, jestli plánuješ chodit přes noc. Jestli bivakuješ, vybral bych miniaturní jen s LED abys večer našla v báglu večeři a spacák. Chceš-li chodit nonstop, tak ti musí dobře svítit, nejlepší bude kombinace LED-halogen
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Gábina+Divis

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 0
Re: Čelovka
« Odpověď #17 kdy: Duben 04, 2008, 10:52:19 »
Nevím, jak to bude s chozením přes noc. Možná nějaký kousek půjdem, ale myslím, že bivak určitě bude. Prostě podle okolností. A nějaký tvůj typ na čelovku? >:D

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Čelovka
« Odpověď #18 kdy: Duben 04, 2008, 10:58:38 »
Gábino super krám je v Praze na Florenci -Alpsport. Ve středu jsem si tam byla koupit softshellku a prodavač byl tak ukecaný, že mě rozesmál a rozpovídal, ikdyž mi do smíchu vůbec nebylo  :'(a kromě softshellky jsem si odnesla plno důležitých věcí, jen na ten vařič si nevzpoměl  >:D. Jediné čemu jsem odolala byl rychleschnoucí ručníček  ;)

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Čelovka
« Odpověď #19 kdy: Duben 04, 2008, 11:04:12 »
Co se týče čelovky já mám http://www.gamisport.cz/xVP-petzl_duo_led_8, je super ale šííííleně těžká, chtěla bych si koupithttp://www.gamisport.cz/xVP-petzl-myo-xp nebo něco podobného abych tu hlavu neměla zbytečně těžkou  :-X

Offline Gábina+Divis

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 0
Re: Čelovka
« Odpověď #20 kdy: Duben 04, 2008, 11:09:32 »
A kde to tam přesně je? Nějak si na Florenci teď hned ten obchod nevybavuji.  :)

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0

Offline Gábina+Divis

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 0
Re: Čelovka
« Odpověď #22 kdy: Duben 04, 2008, 12:03:35 »
Jo jo, tak to už vím. Vůbec se mi to nevybavilo a to jsem kolem toho chodila docela často. Díky za typ.  :D

Loganka a celovka

  • Host
Re: Čelovka - opravy?
« Odpověď #23 kdy: Červenec 14, 2009, 09:17:51 »
Prosim vas pekne, nemate nekdo zkusenost z opravami celovek po zarucni dobe? Mam Petzl celovku, ktera se rozhodla asi po 3 letech nefungovat, asi spatny kontakt u privodniho dratu, na hlave nesviti, ale kdyz sikovne zkroutim ten drat a drzim ve stabilizovane poloze, tak ji muzu pouzivat jako rucni baterku.. ale v kombinaci s silenym psem potrebuji v noci obe ruce, takze bych se radsi vratila k puvodni variante celovka na hlave a volne obe ruce...
vyhradni dodavatel mi odpovedel, ze mam poslat celovku k nim do jablonce a ze to mozna opravi a mozna taky ne, ale aby se mi vubec neco vratilo :-/

diky

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Čelovka
« Odpověď #24 kdy: Červenec 14, 2009, 09:32:03 »
Šikovné české ručičky, troška Sn+Pb a pájka k tomu. Nějaký ten drát koupíš i u Vietnamských spoluobčanů a oprava je hotová :)
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Čelovka
« Odpověď #25 kdy: Červenec 14, 2009, 09:37:43 »
čau Léni,  :) měl jsem to taky tak a opravili mi to v norm. elektro prodejně asi za tejden a asi za kilo  :D  ;) zkus to  ;D ;)

Loganka bez celovky

  • Host
Re: Čelovka
« Odpověď #26 kdy: Červenec 14, 2009, 09:51:27 »
no ja to zkusim, ale bojim se, ze to nejni jen tak jednoduchy tu celovku vubec otevrit, aby se tam nevylomili nejaky packy, je to cely takovy kompaktni...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Čelovka
« Odpověď #27 kdy: Červenec 14, 2009, 13:06:01 »
Měla jsem ten stejný problém s čelovkou a nějakou fintu jak se dostat dovnitř objevil Laďa Urbášek (tímto mu díky za opravu)

Milan Ch.

  • Host
Re: Čelovka
« Odpověď #28 kdy: Srpen 04, 2009, 17:09:04 »
Ahojky, pokud by ti nevadil trošku dražší typ čelovky, tak hledej L1 SILVA s 3 Wattovou Luxeon LED, svítí fak dost dobře a to i do dálky, má několik programů svícení a v balení dostaněš ještě jeden box na baterky s kablem, který můžeš schovat třeba do náprskní kapsy, takže zdroj je v teple a vydží déle. S přídavným zdrojem píše výrobce, že se kapacita zvíší na 300% a dosvit je až 100 m. Díval jsem se na netu a nejlevnější byla za cca 2350,-. Pokud by se ti to zdálo moc, tak můžeš vyzkoušet její levnější sestru a to L2 SILVA, která má však parametry o něco horší (ale přesto pořád překonává větší množství didodových čelovek, neboť používá teké Luxeon LED) a cena je okolo 1250,-. Já sám jsem vyděl a vyzkoušel v praxi verzi L2 a mohu jen doporučit. Sám si chci pořídit verzi L1 na příští rok.
Milan Ch.

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Čelovka
« Odpověď #29 kdy: Srpen 08, 2009, 20:06:39 »
Nevím, připádá mi zbytečné kupovat čelovku za 500, 1000, 1500 a více. Začínal jsem s čelovkami od vietnamců asi za 80kč. Stačily, ale měly mechanické nedostatky.
Pak jsem našel v Hornbachu čelovku za 170kč s diodou s vysokým svitem. Risknul jsem to a je perfektní. Má 2 druhy síly svícení a blikání. Dělá kužel, který svítí několik set metrú dopředu a osvědčila se i v mlze, kdy ji prorážela a značky se daly dobře dohledat. Je na 3 AAA baterie a vydrží mi bez problémů 2 celé treky , pak je měním spíše preventivně.
Odchodil jsem s ní všechny letošní trekya jsem s ní nadmíru spokojený a to chodím v noci celkem dost.
Olda a bílá princezna Enngi

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: