Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Čelovka

Autor Téma: Čelovka  (Přečteno 40128 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Čelovka
« Odpověď #30 kdy: Srpen 08, 2009, 21:27:27 »
Záleží, na jakou narazíš. Já měla první taky za 170 z Hornbachu. Do "normální" noci stačí, ale po letošních Kruškách nikdy více. Diody měly malej dosvit, do mlhy to vůbec nebylo a navíc jaksi nebyla voděodolná  :-X Došla jsem s náhradní ručkou. Teď mám halogen a spokojenost, i ve vytrvalým celodenním dešti obstála.
Já mám i na náklaďáku navíc 8 halogenů, si hold na světýlka potrpím  >:D >:D >:D
   *   www.probarf.cz

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Čelovka
« Odpověď #31 kdy: Srpen 08, 2009, 22:22:20 »
No právě  :) na letošních Kruškáchila se perfektně jsem ji prověřil a osvědčila se perfektně  ;D. Svítí jako halogen krásně do dálky.Musel by jsem ale do hornbachu zjistit co je to za typ.
Olda a bílá princezna Enngi

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Čelovka
« Odpověď #32 kdy: Srpen 09, 2009, 15:52:41 »
Po té, co mi odešla Petzlovka (nějaký uvolněný káblík), tak jsem v nouzi narychlo zakoupila čelovku za 120,- Kč v Kauflandu a jsem z ní nadšená, svítí líp jak Petzl za 2 litry a ani déšť jí zatím neublížil... ;)

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Čelovka
« Odpověď #33 kdy: Srpen 09, 2009, 19:01:15 »
Asi jde kus od kusu. Tu čelovku L2 jsem poprvé vyděl u Hely Levýčkové a má ji dodnes (už s ní projelela ledacos - zimního šediváčka, všechny podzimní závody na karách a také její noční tréningi - a to je asi to nejdrsněší, co jsem kdy zažil). A Lenka B. může opravdu potvrdit, že u Levíčků vše projde tvrdou zkouškou (od testu psích zubu, přes déšť, bahno až po děti  :-) ) a jen tak nic lagricového u nich nevydrží. Asi záleží na každém z nás pro co se rozhodne. Já jsem opradu rozhodnutej pro tuto čelovku.
« Poslední změna: Srpen 09, 2009, 19:07:27 od Milan Ch. »

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Čelovka
« Odpověď #34 kdy: Srpen 09, 2009, 19:33:54 »
Však ti ji nikdo nevymlouvá ;)
A potvrzuju, že dítě, pes...nebo čelovka, kteří přežijou u Levíčků už pak přežijou všechno :-X

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Čelovka
« Odpověď #35 kdy: Srpen 09, 2009, 19:41:59 »
Však já si ji ani vymluvit nenechám. (-: Jen jsem reagoval na to, že někdo má čelovku za 150,- a je super a jiný má čelovku za 2000,- a je hned polámaná a naopak. Vždyť jde o obchod..... )-:
« Poslední změna: Srpen 09, 2009, 20:15:01 od Milan Ch. »

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Čelovka
« Odpověď #36 kdy: Srpen 09, 2009, 21:26:14 »
No já používám čelovku hi-tec z jakési akce od OMV, kde je dávali za odebranou naftu a menší doplatek. Jak daleko svítí si netroufnu odhadnout, ale baterky v ní dva treky vydrží a déšť taky přežila. Hlavně ji na hlavě ani necítím, že ji mám, já bych tam nic těžkého ani nesnes, to bych s ní asi někde brzy fláknul a šel radši bivakovat :D

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Čelovka
« Odpověď #37 kdy: Srpen 10, 2009, 21:07:20 »
protoze jsem poloslepy, tak radeji za tmy nikam nechodim, jinak mam Vartu a jestli to bude neco jako Varta autobaterie, tak me nejspis prezije :-D
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Veruna a Lajka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 1
Re: Čelovka
« Odpověď #38 kdy: Srpen 11, 2009, 10:44:12 »
protoze jsem poloslepy, tak radeji za tmy nikam nechodim, jinak mam Vartu a jestli to bude neco jako Varta autobaterie, tak me nejspis prezije :-D
jestli za tmy nechodíš, tudíž ji nepoužíváš, tak ti stoprocentně vydrží fest dlouho:D

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Čelovka
« Odpověď #39 kdy: Březen 07, 2010, 11:30:00 »
Ahoj, prosím poraďte mi s čelovkou, než si zase nechám poradit "zkušeným" prodavačem:))
Na Otovi jsem ztratila Tikku, byla sice s dosvitem jen nějakých 30m, ale na značky jsem v pohodě viděla...teď bych si ale ráda koupila něco výkonějšího...mám pár tipů, ale všechno jsou to čelovky s jedním režimem, aspoň podle informací o produktu na webech, tak nevim, jestli to jde číst v mapě nebo štrachat bivak s čelovkou , co má 70m dosvit...???

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Čelovka
« Odpověď #40 kdy: Březen 07, 2010, 13:34:35 »
No já i na kolo v noci vozila tohle Petzl Myo XP (třeba viz  http://www.bartsport.cz/celovky/petzl-myo-xp )
  - není to nejlevnější, ale jestli přes noc většinou chodíš a nepotřebuješ to jen na 2h večer + nějaké to štrachání kolim bivaku, tak proč ne?
Ale určo bys sehnala i něco v Hornbachu nebo Kauflandu v akci, jen mít kliku a sehnat zrovna tu funlční  ;)
M.

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Čelovka
« Odpověď #41 kdy: Březen 07, 2010, 18:19:23 »
Na Hornbachy a Kaufy mám smůli, cokoliv si koupím ve slevě a je čelovka, zničí se, rozbije ještě před trekem...takže to už nee.

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Čelovka
« Odpověď #42 kdy: Březen 07, 2010, 18:41:10 »
Na treky používám čelovku Silva LX II a maximální spokojenost, sice je dražší, ale dosvit má - co se treků týká - opravdu ideální...vidím s ní nejen značku, ale dokonce i její barvu :D má čtyři režimy svícení - nejnižší ideální na čtení, nejvyšší má dosvit cca 60m.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Čelovka
« Odpověď #43 kdy: Březen 07, 2010, 18:57:31 »
hmmm, mám baterku (nesnáším čelovky) od vietnamců za dvě stovky - je lehoučká, funguje, nemusím nosit půl báglu baterek, značky vcelku vidím (je fakt že ne moc daleko), zblízka rozluštím i barvu. Je fakt, že když jde někdo se mnou, jde se líp, ale odťapala jsem s ní několik treků sama nonstop a jde to.

Šárka Mik

  • Host
Re: Čelovka
« Odpověď #44 kdy: Březen 09, 2010, 12:00:23 »
Už druhým rokem mám ,,bokovku,, ( vynalez Merhyho) . V zime na zavody spřežení, a lete na treky. Taky totiz nesnasim celovku, boucha me do brejlí a bolí me z ni hlava.  Da se pořídit za celkem solidní cenu. Zezačatku jsem si myslela, že je to neskladne a krehke, ale umelou hmotu zlamaly dvakrat deti, zalepila jsem to izolackou a drží

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: