Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Softshellová bunda

Autor Téma: Softshellová bunda  (Přečteno 44233 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Softshellová bunda
« kdy: Březen 25, 2008, 20:36:38 »
Ahojky, poraďte kvalitní softshellku. Měla jsem vybranou krásnou od Highpointu http://www.highpoint.cz/data/imgs/558b.jpg, jenomže u ní dělají neuvěřitelně dlouhé rukávy pravděpodobně nebudou schopni vyrobit mi bundu s kratšíma rukávama tak ji budu tiše závidět  Poníkovi :'(, má super vychytávku a to zip v podpaždí, kde se dá bederák vést pod bundou.

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #1 kdy: Březen 26, 2008, 08:16:31 »
Daso, pokud vim, tak HighPoint tuhle bundu jeste neprodava, zatim ji testuji (ne na zviratech, ale na lidech)
a vzhledem k tomu, ze pozaduji reference na tuto bundu dvakrat do roka, tak nepredpokladam, ze bude v prodeji driv nez prave za rok. Co se tyce delsich rukavu, tak to je trosku problem, protoze bud jsem nekonfekcni nebo je opravdu sijou zbytecne dlouhe, pac ja bych je snesl taky o nejakej ten centacek kratsi. Kdyz jsem tam volal, tak neni problem usit bundu na miru, nicmene je to za priplatek, ne maly... Doporucuju teda vyzkouset v nejakem kamennem obchode co ti sedne. Jinak co do funkcnosti je ta budna vcelku dobra, zipy na bederak jsou fajn, neprofoukne, s nepormokavosti je to horsi, ac pisou, ze neni nepromokava zcela neb nema zataveny svy, tak me v slabym desti promokla na ramenou, jinak to bylo v poho... Problem je taky se zipem, kterej je neco jako hlavolam a chce to trenovat, jinak se budes pri zapinani vztekat, fakt jsem se s tim natrapil, nez jsem to jakztakz vychytal a nejen ja... Tak asi tak, no... :)

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #2 kdy: Březen 26, 2008, 09:20:38 »
Ahoj Lukáši,
softshell ale přece není nepromokavý materiál, jen vodoodpudivý, ne? Pokud tedy nemá navíc nějakou membránu. S nepodlepenými švy by to nemělo mít nic společnýho. I když lehký deštík by to snést mělo..

Jinak právě kvůli dlouhým střihům jsem cokoliv od HighPointu už dávno přestala zkoušet.  :'(

Offline Conny

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #3 kdy: Březen 26, 2008, 09:26:32 »
Spíš voděodlný ne? Já mám softshelku od Nordici a jsem 100% spokojená. Sice asi nebude tak dobrá jako HigtPoint, ale já jsem spokojená. Když jsem šla s Connym v dešti tak nepromokla...

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #4 kdy: Březen 26, 2008, 09:48:36 »
Jazzi, ja nevim jak je to se softshellem, ale zrovna u te bundy, kterou mela Dasa na mysli pisi:
"Tkaná polyamidová mimořádně hustá vnější vrstva je zárukou velké mechanické odolnosti a membrána BlocVent ® zárukou vysoké ochrany proti povětrvnostním vlivům a i dešti, přestože není výrobek v pravém smyslu nepromokavý, z důvodu nezatavených švů." Takze to mozna bylo jen tema svama...
Jinak, nejen s rukavy mam u highpointu problem, i nohavice kalhot jsou delsi nez bych potreboval, nevim na koho to sijou, ale na me asi ne, presto jsem si katata koupil... :)

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #5 kdy: Březen 26, 2008, 11:16:13 »
Ahojky všem, ta bunda Infinite se už vyrábí, volala jsem tam v pátek s tím, že si vyzkouším velikost a potom si ji objednám  ( Poník mi jí přvezl na výstavu) ale XL mi je malé přes mé Hóóódně velké přednosti? no nevím, jestli je to přednost  >:D, takže potžebuji XXL ale to by mi rukávy, které jsou o 2,5 cm delší končily snad až pod kolenama. Tak jsem jim volala znovu v pondělí , jestli je možné zkrátit rukávy, pán se kterým jsem mluvila v pátek mi řekl,že se bude vyrábět tato bunda i v černočerveném provedení ( jinou barvu nechci) a že mě přepojí do výroby, tam si mi nějaká paní řekla, že nikdy neslyšela o tom, že by byly rukávy někomu dlouhé, tak jsem jí přímo řekla, že jsou neuměrně dlouhé tělu, že si jí zkoušelo víc lidí , tak za chvíli tam mám zavolat, jestli budou schopni ty rukávy zkrátit ale prý neví o tom, že by se měla dělat v červenočerné barvě, tak nevím,. nevím. tahle bunda mi přijde svými vlastnostmi skvělá hlavně prodyštností, vodním sloupcem,ale také vychytávkami jako je možnost vedení bederáku pod bundou, nebo vyztužená ramena pod popruhy báglu mrkněte na její popishttp://www.highpoint.cz/clanky/stan-se-clenem-testovaciho-tymu-high-point.html

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #6 kdy: Březen 26, 2008, 11:19:16 »
Problem je taky se zipem, kterej je neco jako hlavolam a chce to trenovat, jinak se budes pri zapinani vztekat, fakt jsem se s tim natrapil, nez jsem to jakztakz vychytal a nejen ja... Tak asi tak, no... :)

Jé tak to jsem ráda, že jsi nebyl sám, Bundu si ještě zkoušel Petr, rukávy mu byly taky dlouhé a ještě nemohl zapnout zip a Karel si dělal srandu. ....Vídíš to Poníku >:D ;)

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #7 kdy: Březen 26, 2008, 11:25:06 »
Aha, nekoukala jsem na net, o jakou bundu přesně jde. Tak tu relativní nepromokavost zajišťuje nalaminovaná membrána, ne softshell.  Pak by ale fakt neměla propršet na ramenou  :o


Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #8 kdy: Březen 26, 2008, 11:27:19 »
Tak to je buď hromadná demence nebo na hromadnou stížnost u Hp ;D

Mě s eufemisticky řečeno americkou postavou sedí nejlíp north face, ale zas ty softshelky asi nemaj zmíněné vychytávky.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #9 kdy: Březen 26, 2008, 11:38:19 »
Tak to je buď hromadná demence nebo na hromadnou stížnost u Hp ;D
te´d mi to neberou, asi papají  ;), zavolám za chvilku a dám vědět ^-^
Mě s eufemisticky řečeno americkou postavou sedí nejlíp north face, ale zas ty softshelky asi nemaj zmíněné vychytávky.

Jdu mrknout na North face třeba něco vyšťourám ;D

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #10 kdy: Březen 26, 2008, 11:40:27 »
Aha, nekoukala jsem na net, o jakou bundu přesně jde. Tak tu relativní nepromokavost zajišťuje nalaminovaná membrána, ne softshell.  Pak by ale fakt neměla propršet na ramenou  :o



Mno, to jsem si prave taky rikal, ze by to nemelo jen tak proprset, mozna je to tim nasitym vyztuzenim na ramenou, nevim, ale fakt jsem mel obe ramena mokra...

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #11 kdy: Březen 26, 2008, 11:40:58 »
Aha, nekoukala jsem na net, o jakou bundu přesně jde. Tak tu relativní nepromokavost zajišťuje nalaminovaná membrána, ne softshell.  Pak by ale fakt neměla propršet na ramenou  :o

jde o bundu Infinite před chvílí jsem na ní dávala odkaz. propršet by mohla maximálně ve švech, protože nejsou podlepené, dle mého  ::)

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #12 kdy: Březen 26, 2008, 11:47:36 »
Daso a co zkusit neco od tilaku, napr.: http://www.svetoutdooru.cz/clanek/?107288-bunda-tilak-latok

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #13 kdy: Březen 26, 2008, 12:02:37 »
Právě o Tilaku přemýšlím o této bundě http://www.tilak.cz/detail.php?lang=cz&id=14, nebo této, ale ta nemá kapucu http://www.tilak.cz/detail.php?lang=cz&id=22
ale ještě se mi líbí od Senzoru http://www.bartsport.cz/softshellove-panske-bundy/sensor-tactic-panska-2006, v recenzích píše nějaký človíček, že se mu zdá větrání v bocích zbytečně dlouhé že se dá bunda prakticky rozepnot celá, což by pro bederák bylo super, tedy v případě , že jsou tam zipy z obou stran, mají jí na Sokolovské v bartsportu, tak se tam dnes zkusím stavit

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #14 kdy: Březen 26, 2008, 12:34:12 »
Mno ja bych osobne doporucil bundu s kapuci, nejlepe odepinaci, jsou totiz chvilky kdy takova kapuca prijde vhod. Co se tyce rozepinani v bocich, tak ja osobne nez tim protahovat bederak, vyuzivam obousmerneho zipu, takze si to od spoda rozepnu tak, aby mi karabina snury budnu netahala nahoru.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: