Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Softshellová bunda

Autor Téma: Softshellová bunda  (Přečteno 44228 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #30 kdy: Březen 27, 2008, 15:17:14 »
Citace
ono je hrozný, že ty softshellky za pár tisíc pocházejí ve finále ze stejné továrny jako ty naše za třista

Teda nechci bejt za kverulanta, ale zrovna HighPoint nebo Tilak jsou vyhradne cesky firmy, ktery sijou tady v cechach, vetsina materialu jimi pouzivanych je z EU...
Faktem je, ze v cine by se dala sehnat vetsina znamych znacek za hubickovou cenu, jen si nejsem uplne jistej jaka bude funkcnost a kvalita... Ale pokud mas Eli, nejaky kontakt do ciny, proc to nezkusit.

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #31 kdy: Březen 27, 2008, 15:46:14 »
No jasně, že ne všechny firmy šijou v Číně, potom je ta cena odpovídající  ;) Co se týká funkčnosti věcí z Číny, tak dle mé osobní zkušenosti je to 50 na 50, ale to nemluvím o věcech co se dají koupit v Čechách na tržnici. Něco za těch pár kaček fakt funguje, ale zase mám lyžařské kalhoty a to se upřímně fakt nedá  >:D Co se týká známých značek, tak se opravdu dají za pár korun sehnat výrobky velmi luxusních firem, ve kterých si tady pak půlka evropanů honí triko  ;D

to Dáša: nejlepší je svetr po mamince z ovčí vlny, máma má nejoblíbenější pohorky šité ručně na zakázku ve Smokovci v roce razdva  ;D v té době stály 700,- Kčs a že to byla sakra pálka
ohledně Meránu se radši nevyjadřuju, jsem myslela, že mě Venca zaklíná  :D

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #32 kdy: Srpen 16, 2009, 07:56:15 »
Ahoj dogtrekkaři,

kupuju si bundu ze softshellu, pro dva účely - běh (v období podzim/zima) a dogtrekk  (či jakýkoliv jiný trek).

Vyhlídla jsem si tuto http://outdoor.online-sport.cz/obleceni/softshell-bundy-damske/husky-amber-cerna/

Vyskytuje se tu někdo kompetentní, kdo by mi ji mohl zkritizovat?
A Dotaz číslo dvě: Jakou velikost? Tím myslím spíše akorát natělo, nebo radši lehce volnější? Mám pocit, že softshellky se nosí bez rezervy....ale i na běh, kde musím mít větší prostor pro pohyb?

Moc všem poradcům děkuju! L.

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #33 kdy: Srpen 16, 2009, 22:14:12 »
Při běhu se v softshellu uvaříš ve vlastní šťávě.

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #34 kdy: Srpen 16, 2009, 22:42:51 »
Ach so, tak to neni moc pozitivní zpráva :D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #35 kdy: Srpen 17, 2009, 07:04:53 »
Jestli můžu poradit, tak na softshelky mrkni do pracovních oděvů. Prodávají tam totéž (teda asi bez těch růžových kytiček) a za třetinu ceny! mrkni třeba tady http://www.canis.cz/odevy-2/kalhoty-bundy-a-vesty/

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #36 kdy: Srpen 17, 2009, 07:51:05 »
Nové info o bundě z Canisu, mě se to ještě nepovedlo, ale při celodenním vytrvalém hustém dešti kámošce promokli rukávy.

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #37 kdy: Srpen 17, 2009, 09:38:24 »
No já jsem třídenní majitel tého softshellky.
je to Pinguin Aspen
Kupovala jsem si jí pod bundu na zimu a zatím se  jeví jako vyhovující- dostatečně teplá a dostatečně tenká a lehká. Nicméně bych jí rozhodně nedoporučovala přímo na vlastní pohyb, spíš na pauzy či po doběhu. Jo a ve srovnání s tou od Eliny   je teplejší, tak že dobře supluje mojí bývalou teplou flísovku.

Offline radek

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 47
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #38 kdy: Srpen 17, 2009, 09:59:10 »
Já běhám na podzim a v zimě ve fleecové mikině a softshellku bych si vzal jen do děště nebo sněžení.
Softshellová bunda je celkem pevná a když ji budeš mít upnutou pak nevím jak se v ní budeš cítit a hýbat.

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #39 kdy: Srpen 17, 2009, 14:05:59 »
Hyena: Ta vypadá dobře, takovou bych brala, protože jsem jí chtěla užít i do civilu v tom mezizimnim počasí, než nandám teplou zimní....jenže pokud k běhu vhodná neni, tak to nechci, páč mně de předevšim o to, abych měla v čem běhat, až nebude současný počasí....

Radek: A fleece je normálně promokavej, že jo? Je to taková ta měkouknká chundelatina? No já koukala teď na net přímo na běžecký bundy a našla jsem nějaký běžecký softshellky, ale je jich teda fakt jen pár, tak nevim, jestli u nich je ten softshell nějak ještě specielně upravenej, aby byl prostornej k pohybu....
např. tato: http://eshop.reklama-hk.cz/bezecka-bunda-damska-softshell-p-582.html
nebo: http://www.behshop.cz/akcni-nabidka/new-balance-softshell-jacket-wrxw893bk/

No a nebo se vykašlu na softshell, koupim klasickou běžeckou bundu a budu doufat, že mi zafunguje i na treku a jinde....


Lenko: No koukám, cena dobrá, ale vzhledově nic moc. Kytky nepotřebuju, ale chtěla bych jí moct užívat o do města, když bude hnusně, tak aby nějak vypadala, takže spíš něco černýho a decentního....

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #40 kdy: Srpen 17, 2009, 14:17:57 »
hele, já nejsem ortodoxní běžec, ale občas sebe i čubu vyhecuju a to včetně podzimního počasí. No a  nejlepší mi  pořád přijde klasická obyčejná pertexka a pod ní nějaké funkční prádlo a silnější triko. stejně se pak člověk převléká do suchého.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #41 kdy: Srpen 17, 2009, 17:18:36 »
Citace
Lenko: No koukám, cena dobrá, ale vzhledově nic moc. Kytky nepotřebuju, ale chtěla bych jí moct užívat o do města, když bude hnusně, tak aby nějak vypadala, takže spíš něco černýho a decentního....

No jo, když já to estetično moc neprožívám a krom hader ke psům vlastě ani žádnej "civil" nevlastním. :-X

Offline Blanka + štěklouni

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 157
  • Souhlasu: 3
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #42 kdy: Srpen 17, 2009, 17:57:44 »
Taky stále plánuju, že si objednám softshellku z Canisu, jak jsem to studovala, rozváží to asi PPL-kou. Nevíte, jak dlouhá je dodací lhůta? Potřebuju to neplánovat nějak tak, aby byl někdo doma, což u nás nejni jen tak  ;D

Lenka: já taky občas s hrůzou zjišťuju, že žádnej "civil" nevlastním  ;D , obzvlášť když máme omylem jít někam do divný (= slušný) společnosti  >:D

Offline radek

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 47
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #43 kdy: Srpen 17, 2009, 19:11:30 »
jj chundeláč je promokavej ,ale nenasákne jako bavlna. Na mrholení to stačí, mírný deštík-zkrátím trenink a za deště bych nešel ani v softshellu. Stejně ti promoknou nohy.
Asi by měla mít zipy v podpaží.A když do deště ,tak asi i kapucu.
Co se týče oblečení na běhání zkusil bych spíš forum na www.behej.com

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #44 kdy: Srpen 17, 2009, 19:40:28 »
Radku, super, díky! Jdu to prozkoumat!
Taky neběhám v dešti, ale občas přijde, aniž bych chtěla :)
Pak to chce něco nepromokavýho, abych nemusela hned domů, popř. než se tam dostanu, abych to přežila :)


Lenka: No jo, tak ty si asi vdaná, což? To víš, my mladý masíčka musíme ještě vypadat ve městě vábivě :D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: