Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 kudy do Radosova?

Autor Téma: kudy do Radosova?  (Přečteno 3560 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
kudy do Radosova?
« kdy: Březen 25, 2008, 12:30:46 »
Koukam, ze do Radosova jezdi nejaky vlak (popr. tam alespon vede zeleznice) - jezdi tam taky neco? Jak se prip. ta zastavka jmenuje? Idos.cz mi nechce napraskat jedinej spoj nekam k Radosovu...

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
Re: kudy do Radosova?
« Odpověď #1 kdy: Březen 25, 2008, 14:05:22 »
Tak to bude asi nějaký jiný Radošov,tady je nejbližší železniční spojení do Ostrova nad Ohří a z něj kousek cca 200 metrů dál směrem na Cheb k rozcestníku kde se dáš vlevo po žluté za koleje a dál do Radošova přes pěknou zříceninu "Zámeček" je to cca 6 km.Pavda raději to chodím obráceně,kopeček se mi moc nelíbí.... ;).Nebo ještě jedna možnost,osobním vláčkem do Vjkovic nad Ohří a počervené proti proudu Ohře,je to zhruba stejně daleko,ale jde se po silnici.Ale z Ostrova nad Ohří jezdí bus na Karlovy Vary,a zastávka je potom kousek od penzionu "Na špici".Toť vše

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: kudy do Radosova?
« Odpověď #2 kdy: Březen 25, 2008, 14:08:39 »
Jojo, uz jsem nasel, budu muset jit variantu od Vojkovic... Mne zmatla ta zeleznicni trat 'dyk tam safra neco musi stavet...' a prej ne  ;D

Ale diky za info

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
Re: kudy do Radosova?
« Odpověď #3 kdy: Březen 25, 2008, 14:14:23 »
Jediné co se po okolí staví je kontroverzní víceúčelová sportovní hala v Karlových Varech >:D.Pokud tedy půjdeš z Vojkovic tak potom pozor,jde se kus po staré železniční vlečcce,za ní do chatové kolonie,tam se znařka ztrácí - je tam rozbočení cest,tak se dát na pravou stranu.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: