Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Boty

Autor Téma: Boty  (Přečteno 31766 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Boty
« Odpověď #30 kdy: Duben 21, 2008, 14:56:15 »
Obávám se že na krušnohorský asfalt byly všechny boty krátké - po 75 km okolo Plzně mne trochu bolely kotníky. Na 40 km "silničního dogtrekkingu" ve stejných botách mě bolelo všechno. Po 100 km... to radši ani nechtějte vědět... i když na Evu Valentovou teda nemám ani omylem (kdo v neděli viděl její nohy, ten ví  :-X).
Kamiono-asfaltový trek už prosím NIKDY!!!

Lebahu

  • Host
Re: Boty
« Odpověď #31 kdy: Duben 21, 2008, 15:09:20 »
Citace
když na Evu Valentovou teda nemám ani omylem (kdo v neděli viděl její nohy, ten ví  ).
Kdo neviděl uvidí, je to první úlovek do fotosoutěže o Oderský puchýř ;)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Boty
« Odpověď #32 kdy: Duben 21, 2008, 15:48:01 »
brrr, ta musí vyhrát, tohle bych na nohách fakt nezvládla

Molískovic

  • Host
Re: Boty
« Odpověď #33 kdy: Duben 23, 2008, 11:49:31 »
Ha! To je hezká diksuze  8)
Když tu vidím, co řešíte za ceny u botiček značkových, vzpomínám na minulou či předminulou sezónu- Jana a smečka- botasky, v podrážce díra na 5 centimetrů, říkala: Cosi mě tlačí, a vytáhla obrovský šutr. Michal Nádvorník tuším to byl, co došel s botou omotanou lepící páskou. Já jsem celou loňskou sezónu odchodila v botaskách za 700 s dírou podélně kolem celé špičky, z kopce mi lezly prsty ven.
Nechcete nás někdo chudé studenty zasponzorovat? Jsme přece naděje národa  >:D :P O0


Molískovic

  • Host
Re: Boty
« Odpověď #34 kdy: Duben 23, 2008, 11:51:54 »
LeBahu- pamatuješ u Tlustého Jana, jak jsem říkala, že mi máti koupila pohorky, že mám konečně goretexové a vibramové boty, víš, co mi řekla? Né že v nich budeš lítat po horách  ;D ;D ;D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Boty
« Odpověď #35 kdy: Duben 23, 2008, 17:38:50 »
Molískovic a co takhle sponzoring na chudé pedikérky??? O:-)
Pohorky máš logicky jenom v neděli do kostela...a to ještě k němu dojdeš v teniskách a přezuješ se až v chrámu páně, aby sis je nezničila

Blanka - nováček

  • Host
Re: Boty
« Odpověď #36 kdy: Duben 24, 2008, 11:53:50 »
Mám takový praktický dotaz, když tu probíráte boty  :D Co děláte s botama po sto kilometrech?  ;D Na to mne navedl manžel po jednom z našich delších výletů, který měl do 100km hódně daleko a po tom, co jsme se zuli... brrr... Natož po dvou dnech?! Vystříkáváte je něčím? Nebo jen vysušíte? Vytřete?

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Boty
« Odpověď #37 kdy: Duben 24, 2008, 12:10:03 »
nejlépe nechat HODNĚ dlouho větrat

honza khp x

  • Host
Re: Boty
« Odpověď #38 kdy: Duben 24, 2008, 12:14:26 »
První fáze po sundání - můj pejsek do nich strčí čumák - feťák  ;D. Sušení trekovek - hlavně hlídat aby nepřeschly, tedy odbahnit, usušit, stříknout impregnací a znovu do boje. Stejně ale, sandálky sebou to jistí.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Boty
« Odpověď #39 kdy: Duben 24, 2008, 12:46:09 »
Usuším a ukládám do šopky spolu s psíma cajkama, pak chodí děda a tvrdí, že ty psí věci strašně smrdí ;D :-X

Lexina a Lucka

  • Host
Re: Boty
« Odpověď #40 kdy: Duben 24, 2008, 13:09:55 »
Po Kruškách jsem je hodina do stanu a tam se sušily :-X a doma jsem z nich sundala lavor bahna, otřela a dosušila u topení. Možná na ně hodím znovu impregnaci. ;).

vasilek

  • Host
Re: Boty
« Odpověď #41 kdy: Září 23, 2008, 11:24:19 »
ja mam hanwag a naprosta spokojenost :O)

I&A

  • Host
Re: Boty
« Odpověď #42 kdy: Září 25, 2008, 18:31:54 »
Na smrad z bot kapu vonný olej lemongrass  O:-)
 

I&A

  • Host
Re: Boty
« Odpověď #43 kdy: Září 25, 2008, 18:33:48 »
a botky mám verzi Denver od Salewy...celokožené pohory..teda uvnitř je textil, ale není to membrána, vyšly něco málo pod 3000,-, chodí se mi v nich dobře...v terénu, na asvaltu si připadám jak kobyla.

kajka

  • Host
Re: Boty
« Odpověď #44 kdy: Říjen 14, 2008, 10:14:24 »
dobry den, predala by som cistonové, este v krabici zabalé boty s vysackou nic som nedavala dolu, odskusané len doma na koberci zn. OLANG č. 43 antracide, model: Canyon.kom.816.tex.Manzel mi ich kupil minulú zimu, ale ja ich nosit nebudem, lebo sa mi zdaju nepohodlné, totiz ja do hor ani nepachnem, a na prechadzku po meste to nie je moj styl, a este aj o cislo väcsie su mi. tak ak ma niekto zauijem... cenu mi manzel neprezradil, ale dam ich za 1500,-

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: