Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Boty

Autor Téma: Boty  (Přečteno 32824 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Boty
« Odpověď #45 kdy: Říjen 14, 2008, 15:34:18 »
škoda že nejsou 41...botky Olang mi vydržely 7 let dogtrekování takže bych se ráda držela osvědčené značky

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:Boty
« Odpověď #46 kdy: Duben 20, 2012, 16:10:53 »
muzu mit prosbu, zda nekdo mate neco jako lehke kotnickove boty? mivala jsem merrell x let http://c0.dmlimg.com/1fc1c1c2db5852e08ffc380475e26336987e42a27c09d6d8de6d2f2a1d36a61d.jpg byly lehky jak botasky ale pritom kotnickovy, a luxus, co mam normal trekovky tak po 20km uz kdyz su unavena tak uz taky sakra cejtim ze mam nohy nejak tezky:)

tak jestli mate nejake tipy na fakt lehkou kotnickovou obuv? (u merrelu sice maj ted pekny, ale zmenili strihy a do zadnejch se tam neobuju:(

Martin66

  • Host
Re:Boty
« Odpověď #47 kdy: Listopad 22, 2017, 17:40:21 »
Pohorky jsou vždycky nejlepší volba. Obzvlášť teď na podzim, když už je pořád všude mokro. Na druhou stranu dobře slouží i vojenské (u nich se to tak nějak čeká) a pracovní (u těch jsem to zase nečekal vůbec). Taky jsem se dostal k tomu, že mi teklo do bot, tak jsem začal chodit v pracovních, než si seženu jiné a už jsem v nich zůstal. :) Když si vyberete s okovanou špičkou, tak ani sem tam nějaký kamínek a pařízek vás nerozhodí. :D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: