Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poradíte ohledně borderky?

Autor Téma: Poradíte ohledně borderky?  (Přečteno 4528 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Conny

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 0
Poradíte ohledně borderky?
« kdy: Březen 12, 2008, 14:28:52 »
Ahojte, jsme úplni amatéři, tak bychom potřebovali poradit jak začít trénovat. Conny má 8 měsíců, je borderka, zatím chodíme jen na takové krátké výlety na Praděd, nebo prostě jen tak po okolí Bruntálu... Hlavně bych potřebovala vědět jak daleko přibližně můžeme jít abych ho moc nepřetáhla... Předem děkuji za odpověď  ;D

Martina+Conny

Offline Petr a Claissy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 43
  • Souhlasu: 0
Re: Poradíte ohledně borderky?
« Odpověď #1 kdy: Březen 12, 2008, 15:06:19 »
Klídek, borderky nemůžeš unavit. Mám to vyzkoušeno - já s nima nijak netrénuju a na dogtrecích jsou naprosto v pohodě, od začátku do konce, v jakýmkoli počasí ;) Jedna má 5 a chodím s ní bez problémů pořád, druhou jsem vzal v 1,5 roce poprvé na Osamělýho vlka (nejnáročnější terén) a taky v pohodě odťapala.
V 8 měsících - běž, co bude zvládat, a skonči jak bude protestovat ;) Ale asi bych ji nijak nezapřahal do postroje, aby netahala, v 8 měsících je ještě dost mladá.
« Poslední změna: Březen 12, 2008, 15:08:25 od Petr a Claissy »

Offline Conny

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 0
Re: Poradíte ohledně borderky?
« Odpověď #2 kdy: Březen 12, 2008, 17:14:45 »
Díky za radu. Že ho neutahám mám taky vyzkoušené... Kolikrát lehnu po výletě dřív než on.. Jen jsem myslela jestli třeba není lepší něco kratšího kvůli kloubům...  O:-)

Offline peFO

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Souhlasu: 5
Re: Poradíte ohledně borderky?
« Odpověď #3 kdy: Březen 12, 2008, 19:33:48 »
Ahoj. Musíš sama odhadnout nakolik je trénovaná a kolik zvládne....u nás nebyl v 8 měsicích žádnej problém.....ale samozřejmě s citem. Za zničeny klouby to nestojí ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: