Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Krosna na DT

Autor Téma: Krosna na DT  (Přečteno 4267 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Michal+Kessy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Krosna na DT
« kdy: Únor 29, 2008, 23:48:46 »
Zdravím, prosím poradte jak velký nosíte na DT krosny..na kolik mate litru..plánuji nachodit to najednou ale bivakovat..nerad bych koupil..třeba malou nebo naopak zbytečně velkou...díky za rady..

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Krosna na DT
« Odpověď #1 kdy: Březen 01, 2008, 11:36:23 »
Ahoj, já mám 32 litrů GEMA a moc se mi osvědčila zejména pro svůj bytelný bederní pás, za který upoutávám psa. Vejde se tam v pohodě vše i na bivak, spacák pokud možno vyber menší a karimatka s miskou se připevní zvenku. Určitě si přečti textík zde v sekci Jak na to od Wami - co má šnek v domečku, tam se výbavou zabývá dost podrobně. Vojta+B
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
Re: Krosna na DT
« Odpověď #2 kdy: Březen 01, 2008, 12:50:16 »
Ahoj, já mám batoh, nikoli krosnu, s obsahem 45l a vejdu se parádně, ale taky asi záleží na tom, co máš za psa. Můj je kapku větší, takže musím nosit víc vody, víc granulí.....větší batoh. Obdivuju lidi, co chodí s malými batůžky, k tomu jsem se ještě nedopracovala ;D ale ten můj mi vyhovuje. Ale s krosnou jako takovou nemám zkušenosti, třeba se ti někdo ozve.

Offline indian

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 76
  • Souhlasu: 0
Re: Krosna na DT
« Odpověď #3 kdy: Březen 01, 2008, 13:54:37 »
Michal: myslím že nejlepší je, když si nachystáš vše povinné a další věci, co potřebuješ na trek. pak uvidíš sám jak velký batoh budeš potřebovat. po pár trecích získáš sám zkušenosti a poznáš jestli potřebuješ víc komfortu nebo něco oželíš, a tak se bude měnit i tvůj batoh/krosna. kdo co potřebuje a v jaké kvalitě je čistě individualní a od toho se odvíjí rozměry batohu ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: