Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 vkládání odkazů

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. > Připomínky a návrhy k tomuto fóru

vkládání odkazů

<< < (2/3) > >>

Romi2BB:
až po těžké detektivní práci se mi nakonec podařilo vložit obrázek, ač se považuji za středně zkušeného uživatele, kterému obvykle tyto věci problém nedělají. jsem jen slepá nebo se to opravdu člověk v žádné nápovědě nedočte? jak smazat příspěvěk se mi nezdařilo dopátrat vůbec :-)

tombru:

--- Citace: Romi2BB  Červen 26, 2011, 23:53:13 ---až po těžké detektivní práci se mi nakonec podařilo vložit obrázek, ač se považuji za středně zkušeného uživatele, kterému obvykle tyto věci problém nedělají. jsem jen slepá nebo se to opravdu člověk v žádné nápovědě nedočte? jak smazat příspěvěk se mi nezdařilo dopátrat vůbec :-)

--- Konce citace ---

Vlastní příspěvek lze smazat pomocí volby odstranit v liště vedle názvu příspěvku. Hosté mazat své příspěvky nemohou.

Obrázek se vkládá stejně jako odkaz (viz první příspěvek v tomto tématu) jen se zvolí tlačítko s ikonou obrázku vlevo vedle tlačítka se zeměkoulí. Takto se vkládají obrázky, které jsou někde jinde na webu a jejich adresu získáte najetím myši nad vybraný obrázek, kliknutím pravým tlačítkem myši a vybráním volby kopírovat adresu obrázku. Tuto adresu pak vložíte do textu příspěvku a označíte pomocí volby vložit obrázek.

Když na ty tlačítka voleb nad smajlíkama najedete myší, tak se vám zobrazí krátký popisek k čemu je.

Romi2BB:
díky moc za instrukce.

mazání příspěvku jsem teda lama slepá přehlídla, fakt to tam je  :o

instrukce ke vkládání obrázků (ev. odkazů) by možná nebylo špatné přidat do Nápovědy. přeci jen těch systémů je na různých fórech víc a bublinková nápověda u ikonky "vložit obrázek" začátečníkovi moc nenapoví, jak to přesně udělat. ale to je jen návrh, jak by to mohlo být ještě dokonalejší než dokonalé  :)
já si to budu každopádně pamatovat - při mé frekvenci psaní aspoň týden  ;), ale jinak budu vědět, že až budu chtít příště vložit obrázek, mám se podívat do diskuse na "vkládání odkazů"  :)

tombru:
No vzhledem k tomu, že většina lidí čte nápovědy a návody až selžou všechny ostatní možnosti   O:-), včetně kontaktování adminů o radu a někdo ani potom ne  >:D tak se většina těchto věcí řeší právě takto individuálně za pochodu, tedy že se někdo kdo si neví rady zeptá a my se snažíme co nejvíce pomoci. Ono funkcí je tu obrovská spousta a psát ke všem nějakou nápovědu by zabralo hrozně času.

Ale je pravda, že momentálně v novém fóru po ugrade nefunguje ani základní nápověda fóra  O:-), s tím se tedy pokusím něco provést.

Romi2BB:
jj, to je to základní pravidlo:
Když to nejde silou, jde to větší silou.
Když to nejde ani větší silou, podívám se do návodu  ;D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi