Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 INFO: Oderský puchýř 2008

Spojené události

  • Oderský puchýř: Září 11, 2008 - Září 14, 2008

Autor Téma: INFO: Oderský puchýř 2008  (Přečteno 4017 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
INFO: Oderský puchýř 2008
« kdy: Únor 17, 2008, 22:10:07 »
Kde : Odry-Klokočůvek
Kdy : 11-14.9. 2008
Kolik : 90  km
Kdo : Lenka Bahulíková, tel: 604 188 176, lenkabahulikova@tiscali.cz , http://www.oderskypuchyr.estranky.cz/
« Poslední změna: Únor 17, 2008, 22:26:00 od tombru »
tombru

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: INFO: Oderský puchýř 2008
« Odpověď #1 kdy: Duben 05, 2008, 19:24:44 »
Dneska jsem běžel 20 km závod v Hranicích a hřeben z Helfštýna do lázní v Teplicích  jsme běželi 10 km po trati loňského Oderského puchýře.Tak jsem si zavzpomínal zrovna na úseky kde mě to už při 100km DT nebavilo a bylo hnusné vedro.Tak nějak jsme se tam s Reném Nykšem protrápili.
Ale hlavně proč to píšu  :'(  že se mě tedy opět potvrdilo že největším nepřítelem lesa jsou lesáci a těžba dřeva.Celý bývalý šotolinový povrch byl rozoraný jak na poli po deštích a brodili jsme se místy  v 15 cm vrstvě blátička.Při Oderáku to byl krásný vrstevnicový úsek nad údolím a teď tankodrom a brodění v blátě :P
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: