Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 INFO - Krušnohorský dogtrekking 2008

Spojené události

  • Krušnohorský dogtrekking: Duben 18, 2008 - Duben 20, 2008

Autor Téma: INFO - Krušnohorský dogtrekking 2008  (Přečteno 13596 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
INFO - Krušnohorský dogtrekking 2008
« kdy: Únor 17, 2008, 21:54:00 »
Kde : Kyselka u Ostrova nad Ohří
Kdy : 18-20.4. 2008
Kolik : 100 km
Kdo : Zuzana Junková , tel: 776 638 708, framauro13@gmail.com , http://www.dogtrekking.estranky.cz/
« Poslední změna: Únor 17, 2008, 22:14:30 od tombru »
tombru

Offline Jitka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 0

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: INFO - Krušnohorský dogtrekking 2008
« Odpověď #2 kdy: Duben 23, 2008, 20:33:22 »
Chtěl jsem se zeptat kolik měřila trať 90 km?
Ti na LONGU DNF všichni vzdali nebo tam jsou napsání i Ti co byli přihlášení a nestartovali?
Docela pohroma.Dokončilo jen 43 lidí :o
Bylo to tím asfaltem nebo i počasím déšť a zima?
Velice mě překvapil Viktor Vlček vítězstvím a docela asi i René Nykš (3.místo) měl asi nějaké  problémy?Čekal jsem že to vyhraje on.Časy nemohu zhodnotit,protože nevím nic o trati a hlavně počasí a kolik bylo sněhu na trati a tak.
Jak to vidím tak mě moc svrbí nohy..... >:D hned bych do toho šel.Ale bohužel letos opravdu nemohu chodit stovky.Už je těch závodů moc a ja se letos snažím zrychlit na tratích 10-42 km.Mrzí mě to protože mám ještě větší vytrvalostní běžeckou formu než loni.LONG je prostě LONG :-*.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: INFO - Krušnohorský dogtrekking 2008
« Odpověď #3 kdy: Duben 23, 2008, 20:39:03 »
Romane, podle mě tak ode všeho trochu. Příliš mnoho asfaltu, cesta vedoucí kolem kempu a sobotní celodenní mrholení určitě taky udělaly svoje.
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline peFO

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Souhlasu: 5
Re: INFO - Krušnohorský dogtrekking 2008
« Odpověď #4 kdy: Duben 23, 2008, 20:47:58 »

Velice mě překvapil Viktor Vlček vítězstvím a docela asi i René Nykš (3.místo) měl asi nějaké  problémy?Čekal jsem že to vyhraje on.

René na konci trochu zakufroval a zaběhl si prohlídnout vojenský prostor. Jinak by asi opravdu vyhrál ???

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: INFO - Krušnohorský dogtrekking 2008
« Odpověď #5 kdy: Duben 23, 2008, 20:53:08 »
Citace
Ti na LONGU DNF všichni vzdali nebo tam jsou napsání i Ti co byli přihlášení a nestartovali?

DNF jsou ti co nedokončili.

René N.

  • Host
Re: INFO - Krušnohorský dogtrekking 2008
« Odpověď #6 kdy: Duben 23, 2008, 21:29:52 »
Po kruškách jsem si slíbil, že kufrovat už nikdy nebudu :) :) :) (I když nikdy neříkej nikdy) Vojenský prostor byl pěkný, těch zvířatek co tam žije, samé svíticí očička :o :o
Mě osobě se závod moc líbil a kemp byl taky pěkný

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: INFO - Krušnohorský dogtrekking 2008
« Odpověď #7 kdy: Duben 23, 2008, 21:43:04 »
René: Ty máš smůlu na ty zvířatka ;D
Naposledy jsi viděl loni na Oderáku ? ...a teď si nemohu vzpomenout cos to říkal že jsou v té ohradě před kontrolou u hospody .....jo už vím ,,KLOKANI"
Můžeš být konkretní cos viděl v tom vojenském prostoru a jelikož to bylo v samém závěru a plné únavě tak by to mohlo být docela velmi zajímavé ;D

Pojeď na Oravu a tam až uvidíš medvěda tak vono to bude konečně pravda a konečně se trefíš do živočišného druhů. ;D
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

René N.

  • Host
Re: INFO - Krušnohorský dogtrekking 2008
« Odpověď #8 kdy: Duben 23, 2008, 21:53:24 »
Já viděl jenom svíticí očička a jsem vcelku rád,že to byly jen ty ´´očička´´ bůh ví co tam všechno bylo :)to bych možna ani nedošel :'( Na oravu se těším na medvědy nee..

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: INFO - Krušnohorský dogtrekking 2008
« Odpověď #9 kdy: Duben 23, 2008, 22:01:19 »
Neboj Ten medvěd bude převlečený chlap,který to slíbil za 500,- tak klidně si ho třeba vyfoť nebo běž k němu a pohlaď si ho.Je to zaručená tutovka :-X

P.S.Tvou sms jsem dostal.Můžež mě dát vědět jak to bude s Tvou účastí do středy večera 30.4.? Jedná se mě o počty medaili a diplomu atd.Mám to vše na těsno.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: INFO - Krušnohorský dogtrekking 2008
« Odpověď #10 kdy: Duben 23, 2008, 22:09:01 »
Romane,
bránil jsem pro Tebe nutelu do poslední chvíle, ale když došly všechny marmelády, kompoty i šlehačka, tak jsem jí musel zpod pultu vytáhnout. ;D
HaG

René N.

  • Host
Re: INFO - Krušnohorský dogtrekking 2008
« Odpověď #11 kdy: Duben 23, 2008, 22:11:11 »
OK Romane..do středy se určitě ozvu

Lexina a Lucka

  • Host
Re: INFO - Krušnohorský dogtrekking 2008
« Odpověď #12 kdy: Duben 23, 2008, 22:12:27 »
Mě se závod taky líbil, škoda jen, že nevím s čím jsem měla tu palačinku  ;D ;D - snědla jsem ji tak rychle, že nebylo co identifikovat  8)

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: INFO - Krušnohorský dogtrekking 2008
« Odpověď #13 kdy: Duben 23, 2008, 22:28:46 »
To Honza_a_Griny:
Jo dík.Uvažoval jsem že bych si tam odskočil na Tvou čoko nutelu z Ostravy,ale přišlo by mě to pěkně draho :-[
Loňskou si moc pamatuji jak jsem si dal ve spěchu jen jednu a pak jsem si to furt vyčítal v té druhé smyčce a říkál si že až dorazim opět na tvou občerstvovačku tak si dám 3 kousky.O vono už to bylo jen s marmeládou,ale taky dobré.
Jak jsem viděl na letošních fotkách jak tam stojíš za pultem  O:-) a připravuješ palačinky tak mě napadlo jak si to posunul letos profesionálně o třídu víš a příští rok už tedy budeš asi jezdit s pojizdnou občerstvovací cukrárnou jako takové co jezdí po sídlištich se zmrzlinou a bílým čepcem na hlavě.A další rok si už otevřeš vlastní cukrárnu a změniš zaměstnání.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: INFO - Krušnohorský dogtrekking 2008
« Odpověď #14 kdy: Duben 23, 2008, 22:44:48 »
Cukrárna je můj dávný tajný sen.  :-X

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: