Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Hanácká štreka 2008

Autor Téma: Hanácká štreka 2008  (Přečteno 20792 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re: Hanácká štreka 2008
« Odpověď #15 kdy: Červenec 05, 2008, 10:25:41 »
mišmoň: Ja to jeste porad zvazuju. Jedes ve ctvrtek nebo az v patek?
TerCedrici: Ten o 200 drazsi je Pendolino z Holesovic. Z hlavniho jezdi obycejny rychliky za standardni cenu (i ve 14:06).
Zbyněk + Ārya

Ivana

  • Host
Re: Hanácká štreka 2008
« Odpověď #16 kdy: Červenec 05, 2008, 13:01:55 »
Jedu ve čtvrtek 14.06 (na long) Ivana (mišmoň)

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re: Hanácká štreka 2008
« Odpověď #17 kdy: Červenec 06, 2008, 23:47:40 »
Hm, tak nic, ja jsem mimo. Dneska mi odpoledne v lese cuba tak sedrela a spalila nohu voditkem, ze ji nekolik dni do boty nezavazu...  :(
Zbyněk + Ārya

Pavla + Jack

  • Host
Re: Hanácká štreka 2008
« Odpověď #18 kdy: Červenec 07, 2008, 13:35:19 »
V propozicich se pise neco o tom,ze budou k dispozici palandy, takze staci jen spacak, tak doufam,ze tomu tak je,at nemusim jezdit spat domu.

Jinak jdu taky mid a jsem z OL a mam jedno misto v aute volne,muzu nekoho se skladnym psem (do velikosti pitta) v patek odpoledne u nadrazi nalozit a vzit ho do hr.petrovic.cesta zpet bud po vlastni ose nebo zase se mnou,ale musim padat hned po vyhlaseni, mam na nedeli jeste jinou akci.

kontakt na mail: alfi.pav@email.cz


Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Hanácká štreka 2008
« Odpověď #19 kdy: Červenec 07, 2008, 15:22:32 »
nenajde se někdo, kdo se chystá na Hanáckou štreku a nemá ještě zaplacené startovné?? Bohužel se nemůžu zúčastnit a nerada bych nechala propadnout startovné...

Renča

  • Host
Re: Hanácká štreka 2008
« Odpověď #20 kdy: Červenec 08, 2008, 09:27:53 »
Pro všechny dojíždějící vlakem na HŠ08 ,doporučuji konečnou stanici Domašov nad Bystřicí.Pokud se necítíte dojít pěškobusem jsem ochotná dojet na nádraží a "trekaře" dovézt na ubytovnu.Jen doufám že náš minivůz bude stačit.R.


MIDaři přes Rešovské vodopády nepůjdou =ostatní na rozpravě :-X

Na časté dotazy ohledně ubytování "palanda"=patrová postel,pokoje pro 5-6 nocležníků.
Jinak ve čtvrtek již nebudu na netu takže poslední dotazy a odpovědi emailem ve středu 9.7. ve 20.00h.
Dotazy tel.na 776 128 869
Pro účastníky bude připravena snídaně od 5.30h start v 6.00h.
No a pro ty co se rozmýšlí zda jet či ne můžete se ještě přihlásit ale již jen telefonicky. ;) a závazně!!
Mějte se krásně.Renča a ostatní....

PavlaH

  • Host
Re: Hanácká štreka 2008
« Odpověď #21 kdy: Červenec 09, 2008, 10:19:01 »
Jedu z Prahy taky asi v těch 14:06. Nepojedeme spolu? Poznávací znamení: mám černopálenou malou voříšku  ;)

Offline Lucy+Benji

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 51
  • Souhlasu: 0
  • The Road goes ever on and on...
Re: Hanácká štreka 2008
« Odpověď #22 kdy: Červenec 09, 2008, 11:12:44 »
Taky jedem z Prahy. Tři holky, kokr, jezefčík a boxer:-), tak se potkáme.
Lucy a kokr

Blaňule a Beďule

  • Host
Re: Hanácká štreka 2008
« Odpověď #23 kdy: Červenec 09, 2008, 15:14:22 »
Zde jezevčík zde jezevčík..:D Dotaz, v pátek sice jedu z Prahy, ale v neděli potřebuju do Brna, tak se ptám, je tu někdo kdo cestuje v neděli do Brna? Ať už vlakem nebo (ještě lépe  ;)) autem? Pokud to bude možný, přidala bych sebe, párkopsa a gemmu (popř. peníze na benzín ;) ) Díky Blaňule a Beďule (zástupce nejagresivnějšího plemene na světě  >:D )

Blanka s MK

  • Host
Re: Hanácká štreka 2008
« Odpověď #24 kdy: Červenec 09, 2008, 16:05:11 »
I my jsme přihlášení na Hanáckou štreku - krátkou trasu. Bude to pro nás první dogtrek, i když jen kratší. Chci se jen poptat zkušenějších, protože mě trochu děsí předpověď počasí na sobotu, kdy, jak jsem se doslechla, má být až kolem 30 stupňů, chodí se i takovým pařáku? A co děláte se psy, aby se nepřehřáli? Naši fousáči jsou ve vedru nepoužitelní, tak nevím, jestli to v takovém počasí vůbec pokoušet. Třeba tu předpověď ještě změní...

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Hanácká štreka 2008
« Odpověď #25 kdy: Červenec 09, 2008, 16:12:38 »
I my jsme přihlášení na Hanáckou štreku - krátkou trasu. Bude to pro nás první dogtrek, i když jen kratší. Chci se jen poptat zkušenějších, protože mě trochu děsí předpověď počasí na sobotu, kdy, jak jsem se doslechla, má být až kolem 30 stupňů, chodí se i takovým pařáku? A co děláte se psy, aby se nepřehřáli? Naši fousáči jsou ve vedru nepoužitelní, tak nevím, jestli to v takovém počasí vůbec pokoušet. Třeba tu předpověď ještě změní...

Máš dvě možnosti: buď psa potáhneš vedro nevedro, nebo prostě zalezeš někam do stínu (například pod slunečník na zahrádce hospůdky  :D) a počkáš až to nejhorší vedro přejde. Taky záleží, jaká  bude trasa. Když se jde lesem kolem vody, tak to neni tak strašný, jako když zůstaneš v poledně někde na polňačce v otevřený krajině.
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Hanácká štreka 2008
« Odpověď #26 kdy: Červenec 09, 2008, 19:01:38 »
Citace
Máš dvě možnosti: buď psa potáhneš vedro nevedro, nebo prostě zalezeš někam do stínu (například pod slunečník na zahrádce hospůdky  ) a počkáš až to nejhorší vedro přejde. Taky záleží, jaká  bude trasa. Když se jde lesem kolem vody, tak to neni tak strašný, jako když zůstaneš v poledně někde na polňačce v otevřený krajině.

My budeme rozhodně volit variantu "B": hospůdka, slunečník... ;)

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Hanácká štreka 2008
« Odpověď #27 kdy: Červenec 09, 2008, 19:11:04 »
My budeme rozhodně volit variantu "B": hospůdka, slunečník... ;)
Tak nakonec jdete... :) Tak to je super, to bys mi tam mohla vzít tu kosmetiku, jestli  stihne dorazit.
Co půjdete? Dlouhou nebo krátkou? Nebo ještě čekáš, co Buck? Jak na tom je?
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Hanácká štreka 2008
« Odpověď #28 kdy: Červenec 09, 2008, 21:22:05 »
Jdeme jenom krátkou, Buck je lepší, ale nechat ho dva dny Ježourovi na krku nemůžu, musí se to čistit.
Salus dnes došel, budeš nehorázně krásná. Dorazilo to akorát včas, tea tree na Buckovu hlavu jsem všechno vyplácala, tak mám zásobu ;)

Blanka s MK

  • Host
Re: Hanácká štreka 2008
« Odpověď #29 kdy: Červenec 09, 2008, 22:03:49 »
Tak fajn, zkusíme to vedro - nevedro a případně se sejdeme pod nějakým tím slunečníkem  ;) Dík moc za tip  >:D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: