Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 SEDÁK NA DOGTREK....

Autor Téma: SEDÁK NA DOGTREK....  (Přečteno 29759 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #15 kdy: Únor 05, 2008, 07:29:23 »
Citace
no slyšeli jsme už i jiný přirovnání ...jako třeba ,,vyžranej dalmatin,,aj......ale největší bomba byla když mě míjel kdesi pod ŠERÁKEM jeden mladý pár a mladík pronesl nezapomenutelné /pro mě... /-vidíš, že to není koza.....


 ;D ;D
Před našima psama zas lezou houbaři na stromy a řvou pomoc vlk ;D

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #16 kdy: Únor 05, 2008, 08:16:07 »
Já jednou funěla v Českém ráji, předemnou šel pán s paní, děsně se courali, takže jim žirafka funěla na paty. Najednou se pán otočí a nadšeně volá " jéé, hele, malamut", otočila jsem se za sebe a hledajíce toho malamuta se ptám "kde?" ;D ;D ;D

Milena

  • Host
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #17 kdy: Únor 05, 2008, 09:38:00 »
 My chodíme na výlety ve složení: "jakovlk" (NO) + "vyžraná liška" ( čaučína) + "helevolemedvěd" ( čau x eurasier) , zaznamenáno střídavě na různých trasách  ;D, a já pořád, proč před námi všecko živé zdrhá.... :D

vencaN

  • Host
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #18 kdy: Únor 05, 2008, 11:22:50 »
tuhle jsem  s Andulkou (G) v oblečku  8) potkal 2 "chytrý hochy" a prej " helevole vlk"   :P a já na to "a tyvole v kabátě"  ;)

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #19 kdy: Únor 05, 2008, 16:41:11 »
Jednou jsem šla s mým týraným beauceronem po pražské Zoo a protože bylo šílené vedro, tak jsem ho pustila ve spodní části ZOO napít dolů k potoku a najednou slyším na druhém břehu jak holčička křičí, "Tatí utekla puma", potom jsem se s tím pánem a holčičkou  potkala a tatínek jí říká" Vidíš že to není puma, to je nějaký kříženeček. Tenhle kříženeček měří 74 cm v kohoutku. To že jsou BC přirovnáváni ke křížencům dobrmanů, NO,RTW a jiným jsem si zvykla, ale potkala jsem jednoho pána a ten mi na Petříně říká:" že to je kříženec vlkodava" tak jsem si myslela, že to spojuje s tím, že je přerostlý, ale prý ne, "vypadá tak protože nosí ocas jako že do J", takže mrkněte na to jak Vaši psi nosí ocasy, jestli jéčkují, tak jsou možná kříženci vlkodavů  :D ;D :) ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #20 kdy: Únor 06, 2008, 16:11:45 »
......no jsme sice z Lipové/ Jeseníky/....tak máme přímo u ,,čumáčku,,....,,strejdu ŠERÁKA,,....., ale věnuju se v podstatě sport. kynologii a tak nikoho kolem treku neznám.... :-[...s kámoškou jsme , ale věčně někde na výšlapech a tak jsme se rozhodly , že zkusíme něco natrénovat a pak nějakou tu ,,čtyřicítku,, jen tak užít si více toho pocitu být s pesanama někde v přírodě /protože co je lepšího/a pustit všechny nedůležitý věci z hlavy......tož tak......a fenula táhne docela fest....tak raději spolehnu na sedák než jen zapnout za bedér.báglu...... někdy je to fakt na mašli.... ;D

Svět je malej, jestli to vyjde, tak udělame menší dogtrekařský slet koncem února ve Stříbrnicích. Takže tímto jsi zvána a hlavně můžeš prozkoumat a otestovat různé sedáky (i kdyby nedorazil nikdo jinej, tak aspoň náš Manmaťáckej ;) )
« Poslední změna: Únor 06, 2008, 16:13:35 od LenkaB »

Offline Blenka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #21 kdy: Únor 06, 2008, 18:19:25 »
..jejda...tak to by bylo super..... :-[.....alespon bych něco okoukla a vyzpovídala ty zkušenější......jestli můžeš tak jak budeš mít nějaké bližší info tak mi je prosím písni na meil.....jo a velký dííííky... ;D
...čím více poznávám lidi...tím raději mám psy...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #22 kdy: Únor 06, 2008, 19:28:20 »
Tak jestli se sejde ta skvadra co se mi zatím hlásí, tak okoukneš hlavně jak elegantně držet půllitr a tak >:D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #23 kdy: Únor 06, 2008, 19:32:29 »
Tak jestli se sejde ta skvadra co se mi zatím hlásí, tak okoukneš hlavně jak elegantně držet půllitr a tak >:D

To jsou velmi důležité znalosti..... >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Blenka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #24 kdy: Únor 06, 2008, 19:36:08 »
.....výborně...... ;D....alespon něco co už umím.... >:D..myslím, že se mi dogtrek bude fakt líbit..... ;D
...čím více poznávám lidi...tím raději mám psy...

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #25 kdy: Únor 06, 2008, 20:23:01 »
už ste někdy viděli poblitýho emerickýho buldoka ?   :-X Néé?   ;)Jeďte do Stříbrnic  :P  - my jsme ze starouše ((St.město pod Sněžníkem)) vyráželi několikrát o půlnoci za jasných nocí na Králičák vítat východ slunce....a vždycky bylo pod mrakem(nebo jak říkal pan Kemr) ... :D , ale stálo to za to  :D ;) tož přeju hezké pocórání

Offline indian

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 76
  • Souhlasu: 0
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #26 kdy: Únor 08, 2008, 19:47:11 »
Blenka: myslím že z Lipové je Viktor Vlček tak třeba poinformuj u souseda. :)
  ještě je třetí do party - staroanglický buldok. ;)

Offline Blenka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #27 kdy: Únor 09, 2008, 06:15:26 »
..indian-....pochopila jsem správně,že ten Viktor Vlček by měl mít staroanglického bulldoga?.... ::)....tak to budu muset pozjištovat...a pokud ano tak se budu moooc stydět, že toho pesa neznám....páč Lipová je mrnavá a já pesany typu bull prostě miluju.... ;D
...čím více poznávám lidi...tím raději mám psy...

Offline indian

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 76
  • Souhlasu: 0
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #28 kdy: Únor 09, 2008, 09:53:45 »
Blenka, omlouvám se já někdy píšu tak blbě, k věci nazpět - typy buldoků, na staroanglického se tam zapomělo (moc toho o něm nevím jen jsem ho viděl v Kravařích na výstavě) ###  a u Viktora se poinformovat co tě zajímá, třeba na sedák. (má skotského a česepíka retrivra### zajímalo by mě odkud máš fenku? ...red cock?

Offline Blenka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #29 kdy: Únor 10, 2008, 06:22:40 »
....indian-..budiž ti odpuštěno... ;D.....moji fenku mám z jižní moravy z chov.stanice MORAVIA CARARO od p. Grufika ......ale chov. stanici RED COCK samozřejmě znám....jejich kpt.FLINT je prvním šampionem u nás...... ;)......v Kravařích jsme byli předloni na 1.ročníku HEABC ABNA show, minulý rok se nám to křižovalo s klubovkama, ale letos opět vyrážíme..bude to tentokrát v Albertovci..tak jsem zvědavá.... :o
...čím více poznávám lidi...tím raději mám psy...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: