Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Výbava pro DT

Autor Téma: Výbava pro DT  (Přečteno 9232 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Natálie

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Souhlasu: 0
Výbava pro DT
« kdy: Březen 12, 2021, 11:37:09 »
Dobrý den, za pár měsíců budu mít doma malinké štěňátko a chtěla bych s ním dělat dogtrekking. Sice ještě dobrý rok nemůžeme závodně, ale aspoň od 8 měsíců bych chtěla začít s většíma procházkama (max.10 km), tak aby se jí (fenka) nezničili klouby,záda atd.  a potřebuju někoho kdo by mi pomohl se začátkama, četla jsem super článek na Roggeli.cz ale potřebuju malinko poradit ohledně přímo značek, či produktů. Chtěla bych pořídit postroj line od nonstopu a botičky a sedák taktéž, takže jestli se nenajde někdo, kdo má zkušenosti? Děkuji moc a přeji všem pěkný den

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re:Výbava pro DT
« Odpověď #1 kdy: Červen 09, 2021, 14:54:08 »
http://dogtrekking.info/forum/index.php?board=6.0

Tam je základ všech informací, které se nemění.

Postroj je nejlepší vyzkoušet na konkrétním psu, já oba dva postroje kupovala ve stánku přímo na dogtrekku od Hely Levíčkové, která jim zkouší různé, až vybere ten, který mu pasuje nejlépe. :)
« Poslední změna: Červen 09, 2021, 14:56:51 od Jana a Deny »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: