Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Cestovní misky na vodu i žrádlo

Autor Téma: Cestovní misky na vodu i žrádlo  (Přečteno 5690 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Kolečko

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Souhlasu: 0
Cestovní misky na vodu i žrádlo
« kdy: Únor 05, 2017, 20:12:15 »
Zdravím, přemýšlím jaké vybrat na cesty se psem misky. Podmínky: lehké a skladné. Docela se mě líbí nylonové, ale u prodejce jsem se nikde nedočetl, jak je to s údržbou. Je to svým způsobem látka. Jak se umývají? Nezasmrádnou, když by se látka znečistila potravou? Nabídka je široká, ale co z vašich zkušeností preferujete?

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:Cestovní misky na vodu i žrádlo
« Odpověď #1 kdy: Únor 06, 2017, 11:43:44 »
jak moc lehké a skladné? Co jsem dostala skládací misku od Belcanda, tak už používám jen tuhle a dokoupenou podobnou. Výborné čištění, v noci neprotečou jako ty nylonové, mně i psovi o něco lepší použití. Stojí pár kaček, jsou o pár gramů těžší a o něco hůř skladné.
(obrázek náhodný z gůglu - skládací miska)

Offline Kolečko

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Souhlasu: 0
Re:Cestovní misky na vodu i žrádlo
« Odpověď #2 kdy: Únor 06, 2017, 21:05:24 »
Petrs01: nylonové tedy protekly?

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:Cestovní misky na vodu i žrádlo
« Odpověď #3 kdy: Únor 07, 2017, 11:59:23 »
ne hned, ale když naleješ večer, máš ráno loužičku. Na to napojit psa na treku dobrý, na bivaku už ne.

Jana M

  • Host
Re:Cestovní misky na vodu i žrádlo
« Odpověď #4 kdy: Únor 08, 2017, 09:11:40 »
Nylonovou myslíš takovou tu textilní co jde sbalit a zavřít na zip? Tu jsem zkoušela a nedoporučuju. Provlhala mi skoro hned, a špatně se čistí a dlouho schne. Mnohem víc se mi osvědčila obyčejná dětská plastová miska (bez okrajů, malá, pořizovací cena nulanic). Je lehčí než ta textilní, pes jí vylíže dočista nebo jí snadno opláchnu, osuším a jde se. V batohu v ní mám naskládané pamlsky nebo ponožky, takže  nezabere místo. Používám menší misku než doma (cca 0,5 l), vejde se mi do víka batohu, vystačím si s ní i s větším psem, kdyžtak mu dám najíst nebo napít nadvakrát. Kdyby byla s dirkou dala by se nosit zvenčí batohu, to je asi praktičtější. Tu skládací neznám, asi bude mít podobné vlastnosti, řekla bych ale že je těžší.

Offline Kolečko

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Souhlasu: 0
Re:Cestovní misky na vodu i žrádlo
« Odpověď #5 kdy: Únor 08, 2017, 20:31:55 »
Díky za odpovědi. Aspoň neudělám blbost a nepořídím ty nylonové (textilní). Klasika je klasika... ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: