Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jak často trénujete?

Autor Téma: Jak často trénujete?  (Přečteno 5875 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline versis

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Souhlasu: 0
Jak často trénujete?
« kdy: Únor 08, 2016, 08:00:23 »
Ahoj,

mám dvou letou fenku výmarského ohaře a chtěly bychom začít dogtrekovat :-) Zajímalo by mne, jak často trénujete v zápřahu a v jakých objemech, aby to bylo k pesanovi košér a neodrovnal se. Důležité podotknout, že v zápřahu táhne jako ďas. Zatím jsme šly zahřívačku cca 8 km a nepolevila ani na chvilku, takže bych jí nerada zhuntovala tělo (když nehledím na to, že jsem se jí celou cestu snažila brzdit a pak se nemohla dva dny hnout :-D). Děkuji moc :-) Verča

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re:Jak často trénujete?
« Odpověď #1 kdy: Únor 08, 2016, 22:56:10 »
:D
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Šárka Mik

  • Host
Re:Jak často trénujete?
« Odpověď #2 kdy: Únor 09, 2016, 09:36:50 »
Záleží na tom co od treku očekáváš.  Trek lze ale pojmout zcela netrekově. Tak ho třeba chodím já. Chodím na dva bivaky a využívám celou dobu časového limitu. Treky chodí i malí pejsci, takže o psa, ktrerej ujde občas víc jak 20 km bych se nebála.Spíš nauč psa aby uměl skopce za paty. Protože brzdit psa 80 km nejde, to na 40 km odpadneš na bolest kolenou. Taky nepíšeš jak jsi na tom s bivakem, ono spát v lese po 70 km vyžaduje jakousi zarputilost a odolnost, všichni už jsou dávno v kempu, jen já a nejmenovaná osoba se belháme nocí lesem. Taky na první trek sebou skoro všichni tánou plno kravin a maj zbytečně těžkej bahoh. Zjara plno lidí trekařskjech chodí jen tak na vylety přes noc, domluv se s nima, nebo si udělej svuj vlastní. V sobotu ráno vyjdi, jdi 30 km, přespi v lese a v neděli jdi zas dalších 30 km.  Pak budeš vědět víc.
No a já třeba netrénuju vubec, jen si venčím psy jak se mi líbí. Ale moji psi mají pohyb u kola, takže tam jsem nejslabší článek já. Ale to je u většiny trekařů.


 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: