Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 2015 poděkování

Autor Téma: 2015 poděkování  (Přečteno 4482 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
2015 poděkování
« kdy: Duben 13, 2015, 19:52:17 »
Šlapanice nepřekvapily - vše jako vždy na jedničku. Obzvlášť musím vyzdvihnout, že prakticky polovina trasy šla po (z 99%) kvalitním vlastním značení - i když mě úsek "1,5 km po této cestě" stál hodinu bloudění, ale taky už bych nemusela být po těch letech tak blbá a vědět že se mám vrátit, HNED, když se mi trasa nezdá... A
Co Šlapanicím vytknout, když mají pořád všechno dokonalé? Snad jen připomínka že i vyzvednuté ceny putovaly do útulku - opravdu má smysl rozdávat obarvený šrot?

Offline Petr Jurča

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 21
  • Souhlasu: 17
Re:2015 poděkování
« Odpověď #1 kdy: Duben 14, 2015, 07:25:51 »
Taky bych rád poděkoval za perfektně připravený závod. Zejména si cením práce s tratí, kdy i na trati MID jsme místo po turistických značkách (po asfaltu) šly po vlastním značení, které vedlo po lesních pěšinách. Naše tlapky si chrochtaly blahem :). V podstatě závodu není co vytknout, snad jen malá úvaha. Nebylo by lepší, místo párků, čaje a piva zdarma, dát závodníkům trochu lepší výřez mapy s tratí (Toulovec, Fryštácký dogtreking atp.). Čára na mapě byla dost tlustá a tak nebylo vidět jestli mám běžet po asfaltu nebo lesem a některé drobné změny směru se pak snadno přehlédnou. Trať ale byla perfektně značená a v propozicích je jasně řečeno, že si má každý vzít mapu dle uvážení, tak se nemůže nikdo vymlouvat :). Takže ještě jednou díky a zase za rok ... :)

Offline samurajtt

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 37
  • Souhlasu: 15
  • Cesta tisíc mil dlouhá, začíná prvním krokem...
Re:2015 poděkování
« Odpověď #2 kdy: Duben 20, 2015, 20:33:34 »
Nám letos konečně vyšlo volno a tak jsme byli na Šlapanicích poprvé. Ale určitě ne naposledy. :-) Moc jsme si to užili. Jinak opravdu spokojenost jak s tratí tak se zázemím. No a pár fotek pro zájemce zde: http://samurajtt.rajce.idnes.cz/DT_Slapanicky_vlk_9.-12.4.2015/
Těšíme se napříště..... :-) :-) :-)  T&T.
samurajtt

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: