Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jaké vodítka a amortizéry pro dva psi?

Autor Téma: Jaké vodítka a amortizéry pro dva psi?  (Přečteno 5842 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Starbuck

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Souhlasu: 0
Jaké vodítka a amortizéry pro dva psi?
« kdy: Leden 19, 2015, 19:38:32 »
Přeji pěkný den všem,

prosím o radu jak a čím na dogtrekking a cannicross připojit dva psi. Možná toto téma už tady je, ale prošla jsem snad vše a bez úspěchu. Narazila jsem na několik možností:

1. Dva amortizéry
2. Amortizér a rozdvojky
3. Vodítko s dvěmi amortizéry v jednom

S jedním pejskem už běhám, ale chtěla bych zapojit i druhého. Postroj, sedák a amortizér mám od non-stop. Pro druhého pejska chci postroj od Manmat, ale pokud budu volit variantu 1. tak mi jasné, že amortizéry budou muset být stejné.

 Díky za každou radu či zkušenost.

Offline klimamir

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 3
Re:Jaké vodítka a amortizéry pro dva psi?
« Odpověď #1 kdy: Leden 19, 2015, 21:45:16 »
Já používám http://www.manmat.cz/produkty-ski-snura-pro-2-psy-detail-44
Přijde mi to lepší, než dvě samotné šňůry - tolik se to nemotá.
Každý pes má jiný postroj, takže jeden jde o kousek před druhým (což bylo i předtím, protože ten druhý netahá).
Ale mám to odzkoušené jen na kratší pochody/běhy.

Můra

  • Host
Re:Jaké vodítka a amortizéry pro dva psi?
« Odpověď #2 kdy: Leden 20, 2015, 00:15:56 »
Jakákoliv dvě vodítka každé s amortizerem (tedy bod 1, ale amortizery fakt nemusí být stejné), kdy jednu karabinu cvaknu přímo do sedáku, ale od druhého vodítka k již cvaklé karabině, ale až za obrtlík, takže se to nenamotá do sebe a mohu kdykoliv rozepnout/samostatně přivázat/předat, pokud je třeba. Psiska mám cca 25 a 35kg, používám stejná vodítka přes 4 roky hlavně na celodenní výlety, případně běh cca 1h a v zimě běžky do 3h trvání, karabiny zatím drží.

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re:Jaké vodítka a amortizéry pro dva psi?
« Odpověď #3 kdy: Leden 20, 2015, 09:32:06 »
Na dogterky a na běhání používám vodítko s jedním amortizérem a rozdvojkou. Koupil jsem ho kdysi u Manmatu, ale bylo sestavoné tak, že mělo dva amortizéry až za rozdvojením. To se mi neosvědčilo - amortizéry jsou dost těžké, vláčely se blátem a víc otravovaly psy, tak jsem si to přešil.
Na venčení či kratší výlet používám dvě vodítka s amortizérem - psi mají víc volnosti, když se jeden začuchá, tak ho druhý nestrhává vpřed.
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: