Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 úvaziště pro děcka

Autor Téma: úvaziště pro děcka  (Přečteno 18752 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline MartinD

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 35
  • Souhlasu: 7
úvaziště pro děcka
« kdy: Listopad 19, 2014, 18:47:40 »
Milí pořadatelé,
nějak jsem to nestihl probrat s vámi osobně na trecích, tak házím laso sem...

Několikrát jsem letos slyšel: nepojedu, protože nemám hlídání, nebo: přijedu, ale hned po dojítí musím odjet, protože jsem jinak nevyřešil hlídání…
Tak mě napadlo, po zkušenostech jinde, jestli by bylo reálné domluvit se na „úvazišti“ pro děcka. Prakticky, organizátor by domluvil nějakého mlaďocha (studentka stř. pedagogické školy, skautský vedoucí apod.), případný zájemce - rodič závodník zaplatí smluvenou cenu za hlídání, najezení, uložení (bude-li potřeba) a vybraná suma půjde hlídači jako odměna (za jídlo samozřejmě do hospody :) ). Proč? Aby určitá skupina dogtrekkařů mohla na závody a organizátor měl tím pádem větší účast…

určitě to už někoho napadlo, někdo o tom určitě přemýšlel, někdo to možná i zkusil... sem s názory ;)


Offline littlecake

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 60
  • Souhlasu: 19
Re:úvaziště pro děcka
« Odpověď #1 kdy: Listopad 19, 2014, 22:38:11 »
Milé organizátorky a organizátoři,

určitě v to rozjetém vlaku při zajišťování povolení, zázemí, ... organizace DT, sponzorů, ...  máte prodlevy a nevíte co s volným časem  :)

Jeden tip ode mě - taky někdo občas němůže, protože ho nepustí manželka, ... Pokud by bylo ve vašich silách pro takéto manželky zajistit program /návštěva nejbližšího hypersuper, ..., psychologa, avonlejdy, .../, tak by mohla být vyšší účast závodníků. :)

Aby nedošlo k mýlce, určitě nevyužuji 8-)



Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:úvaziště pro děcka
« Odpověď #2 kdy: Listopad 19, 2014, 22:46:10 »
no teda tak teď nevím co je horší
hlídat ehm čilé a divoké dětičky a nebo umíněné protivné manželky
to chce oboje pochovat nad plynem nasledne svazat do kozelce a hurá na trek
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:úvaziště pro děcka
« Odpověď #3 kdy: Listopad 20, 2014, 08:15:21 »
Sposta z nás má stařičké rodiče, pro které je potřeba taky zajistit hlídání, jinak nemůžem dojet... prosím pořadatele o zřízení polní LDN!  ;D


Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:úvaziště pro děcka
« Odpověď #4 kdy: Listopad 20, 2014, 08:18:32 »
PS: Ty vole MartinD: Takovej ses mi zdál od pohledu sympatickej, dokonce by se dalo kluku říct, že ses mi líbil... Ale jak tě tak (nejen tady) čtu, asi bude po lásce :-D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:úvaziště pro děcka
« Odpověď #5 kdy: Listopad 20, 2014, 08:24:23 »
Já mám teda taky zlepšovák  >:D Občas je problém dostat dovolenou - nemohl by mi organizátor na příslušnou dobu zajistit zástup?  >:D

PS: Já pevně doufám, že úvodní příspěvek této diskuse je pouze recese, škoda, že si MartinD tento výborný vtip nenechal na 1. 4.  O:-)

« Poslední změna: Listopad 20, 2014, 08:26:57 od Gwen a Dinulka »
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:úvaziště pro děcka
« Odpověď #6 kdy: Listopad 20, 2014, 08:29:41 »
PS: Já pevně doufám, že úvodní příspěvek této diskuse je pouze recese, škoda, že si MartinD tento výborný vtip nenechal na 1. 4.  O:-)

Ty jsi stále tak mile naivní  :-*

Offline littlecake

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 60
  • Souhlasu: 19
Re:úvaziště pro děcka
« Odpověď #7 kdy: Listopad 20, 2014, 17:23:04 »
život je pes...

Martin otevřel téma, které tu historicky ještě nebylo, sklidil kritiku, přišel o ctitelku, ...

Já jsem napsal něco podobného a mám dva souhlasy 8-)

Z toho plyne poučení, že není vždy dobré být první a někdy se oplatí být druhý.

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:úvaziště pro děcka
« Odpověď #8 kdy: Listopad 20, 2014, 17:32:04 »
život je pes...
obávám se že se mýlíš pane kolego, tak zlý žádný pes býti nemůže
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

zlá_tužka

  • Host
Re:úvaziště pro děcka
« Odpověď #9 kdy: Listopad 20, 2014, 18:21:34 »
teda já z těch zlepšováků fakt už nemůžu  :) čekala jsem, že návrh bude znít "domluvme se mezi sebou, že si pohlídáme děti"! ale chtít tuto službu po organizátorovi :D o těch starých rodičích a jiných povinnostech je to svatá pravda.. hlídat skupinu děcek v táboře plném psů.. kdo by si to vzal na triko? skatutský vedoucí zní v podstatě jako super nápad.. takovej víkend pro děcka.. ale 1)děcka by byla různého věku a to může být problém 2)by k tomu potřeboval vhodný vnitřní prostor, alespoň při špatném počasí a kdyby měl organizátor řešit ještě tuhle podmínku, tak leckdy nebydlíme nikde.. 3)přihlásí se 4 děcka a nakonec přijede jedno, které se unudí... a při jakémkoliv maléru by organizátor nesl ještě zodpovědnost za naše smrady... jako v podstatě se o tomhle tématu občas mluví, ale teda vždycky je to ve smyslu, že by se matky dogtrekařky mohly domluvit a pohlídat si děti..

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:úvaziště pro děcka
« Odpověď #10 kdy: Listopad 20, 2014, 20:33:32 »
Normální dítě nepotřebuje skautského vedoucího, normální dítě si v klidu v hospodě pod stolem hraje s pivníma táckama a spořádaně vyčkává až si rodiče vzpomenou, že ho mají  ;D

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:úvaziště pro děcka
« Odpověď #11 kdy: Listopad 20, 2014, 22:28:58 »
otazka je kolik trekařů má normální dítě?
možná by ten hlídač další trek radsi uběhl 200km než by riskoval že bude zase hlídat smečku dětí
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:úvaziště pro děcka
« Odpověď #12 kdy: Listopad 21, 2014, 10:15:02 »
Zlatuško, mezi sebou se nedomluvíme, protože všichni víme, jaký má ten druhý divoký parchanty :DDDD takže kdybychom si tahali sirky, půjde se ten s nejkratší raději pověsit, než tohle hlídat. Jako, nápad to není špatnej - a pokud student nepojde během prvníh 2h, mohl by nám i venčit smečku :D Zase pokud by to mělo být, tak asi takhle - do propozic dát kontakt na pečovatelku, kdo chce, ať se s ní závazně domluví, na svou a její zodpovědnost.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:úvaziště pro děcka
« Odpověď #13 kdy: Listopad 21, 2014, 10:31:30 »
Pokud někdo víte/máte/znáte nějakého dobrovolníka, tak ať dá ostatním nabídku a ať si to užije. A pokud se to nějakým omylem opravdu uskuteční, doufám že bude mít dost rozumu (a padesát očí) a nepoleze s dětičkama mezi cizí/uvázané/utahané/... psy. A to ani k těm, kteří "vypadají hodně".
Ale osobně dost pochybuju, viz Zlatuška.

A jinak - odložení rodiče se postarají o odložené děti, odložení manželé o odložené manželky, přebývající odložené psy pošleme pokousat neochotné nadřízené...

Offline MartinD

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 35
  • Souhlasu: 7
Re:úvaziště pro děcka
« Odpověď #14 kdy: Listopad 21, 2014, 14:54:19 »
ty jo, tak koukám, že napsat něco veřejně sem na fórum se rovná sebevraždě  :-)
se se mnou nebude bavit ani miska na žrádlo, až se zas někde potkáme :)
Jako že domluvit se mezi sebou můžeme, akorát nevím, jestli má smysl vézt hlídače/hlídačku přes půlku republiky, prostor - asi budu klidnější, když na to dítě hrající si v hospodě s pivníma táckama tak jednou do hodiny někdo nakoukne, jestli tam ještě je, případně dost často se někdo uchýlí do chatky a když jsme na trati, tak chatka byvá jaksi volnější..., děcka rozdílného věku - když to funguje jinde, nemyslím, že ty DT děcka jsou zas až tak z jiné planety... asi je myslím mnohem důležitější, jestli by to někdo fakt využil, když by se to už domluvilo, nebo ne a pak teprvá řešit jestli budu hlídat jednoho pětiletého divočáka a dvě 10 leté fifleny nebo co....
zodpovědnost - když mi děcko strčí ruku do tlamy toho milého pejska a ten stiskne, tak určitě poběžím za hlavním pořadatelem, že zajistil špatného hlídače... ::) když podepisuju, že se závodu účastním na vlastní nebezpečí, tak taky třeba můžu podepsat, že nechávám děcko v kempu na vlastní nebezpečí...

ale tak asi to je hlavně o tom, jestli to má pro někoho význam a smysl se nad tím zamyslet a pak asi teda spíš popřemýšlet jak by to šlo, než zfleku nasázet hromadu důvodů proč ne s vědomím, že se mě to stejně netýká

jako hlídání pro mé staré rodiče nebo odloženou manželku je pěkná myšlenka ;) asi by mohla fungovat na stejném principu, ne? :)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: