Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu

Autor Téma: Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu  (Přečteno 29126 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Zlatka

  • Host
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #30 kdy: Duben 29, 2014, 10:25:10 »
Jo a mimochodem:
seběh s Cínovce po asfaltu do Dubí (..) 10 km navíc po asfaltu ...
to jsi si asi upravil trasu dle svého, ne?  ??? Pokud jsi si došel do Dubí pro kontrolu, nechápu proč jsi šel po silnici, ale tak si ten asfalt užij, v tom případě by byla délka stejná, ale jestli jsi se na kontrolu v Dubí vykašlal.. (kdo byl, ví, že tady šlo podvádět...), zkrátil sis to o nějaké 4km, teď ses blbě podřekl a ještě si stěžuješ na 10km po asfaltu!!  :o Z Cínovce do Dubí ke kontrole to bylo po trase 7km, kdežto po silnici na železniční stanici Dubí, kde začínala zelená asfaltka na rozcestí Vitiška, to je jen 5km, což je dohromady těch tvých 10km asflatu  >:(

Offline Petr Jurča

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 21
  • Souhlasu: 17
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #31 kdy: Duben 29, 2014, 10:46:22 »
Kdo sbíhal po modré cca. 5km a stoupal po zelené taky cca. 5km, tak ví, že to asfalt byl ... Víc k tomu nemám co dodat.


Zlatka

  • Host
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #32 kdy: Duben 29, 2014, 10:53:07 »
Modrá byla na asfaltu pouze asi 1km v Cínovci, po rovině. Pak bylo 7km po lesní cestě do Dubí. To co tvrdíš, není pravda. Nebo že by se za deště ten asfalt rozpustil?

Kdo sbíhal po modré cca. 5km a stoupal po zelené taky cca. 5km, tak ví, že to asfalt byl ... Víc k tomu nemám co dodat.

Offline Witko Sapa Ha

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 27
  • Souhlasu: 0
úprava MID závodů
« Odpověď #33 kdy: Duben 29, 2014, 10:56:50 »
Tombru, poslala jsem Ti a všem pořadatelům LONGů (mimo Broni, na kterého jsem nenašla email), anketu, pomocí které se budu během sezóny snažit u závodníků zjistit, jak by si představovali, že by MIDy měly vypadat a potažmo také seriál. S výsledky se na vás pak zas obrátím a doufám, že najdeme nějaké uspokojivé, pro všechny přijatelné řešení.
WSH

Offline Petr Jurča

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 21
  • Souhlasu: 17
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #34 kdy: Duben 29, 2014, 10:58:03 »
Říkejte si tomu třeba šotolina, ale tvrdé je to jak asfalt. Pro psy ani pro trekaře to není nic příjemného. Primárně mi nešlo o to, že jsem zarputile proti asfaltu, ale o adekvátnost takového rozhodnutí v momentě, kdy mám trek o 15km delší než je požadováno pravidly pro long. Chtěl bych aby trek byl ohleduplnější zejména vůči našim čtyřnohým parťákům, kterým prostě ten asfalt neprospívá. Toť vše.


Offline Witko Sapa Ha

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 27
  • Souhlasu: 0
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #35 kdy: Duben 29, 2014, 11:01:29 »
Zlatko, prosimtě, Petr není člověk, co by se snažil někde podvádět. Tak nechápu, o co se to tady snažíš ty.
WSH

Zlatka

  • Host
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #36 kdy: Duben 29, 2014, 11:15:06 »
Já tam šla. Vím, jak to tam vypadalo a jak to bylo dlouhé. To je všechno. Šotolina na 80.km byla zlo, ale cesta do Dubí měla k asfaltu daleko.

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #37 kdy: Duben 29, 2014, 13:09:03 »
Sečetla jsem si teď na mapách všechny úseky starého asfaltu, nového asfaltu, staré šotoliny, nové šotoliny, průchody městy - 40km. A já si celou dobu drbu hlavu jak to, že si pes rozdrbal jak superhyper botičky tak nohy... Jo, druhej pes to dal s tlapou v nose, ale bígl už halt do Krušek nepojede.. další společnej trek o kterej přijdem :(

Zlatka

  • Host
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #38 kdy: Duben 29, 2014, 15:25:52 »
Dobrá, prý tam byl asfalt, co měl dobrý mimikry :o a já tedy patřím k těm, kteří si ho nevšimli. Někdo to potvrdí, někdo možná bude vyvracet, no ale Anče nemám důvod nevěřit, že to vyzkoumala dobře. Takže sorry :-[ tvrzení o 10km asfaltu mě prostě překvapilo, když já jsem v těch samých místech šla vědomě jen po 5ti, a při pohledu na mapu... Z toho je jen vidět, že nikdo nejsme neomylnej.

Offline littlecake

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 60
  • Souhlasu: 19
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #39 kdy: Duben 29, 2014, 16:02:27 »
buďme rádi, že nebylo -10°C. To by byl "ruský asfalt" všude  :)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #40 kdy: Duben 29, 2014, 16:04:28 »
i to už jsme na Kruškách zažili, že jsme se bořili do sněhu až po pozadí...

Offline littlecake

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 60
  • Souhlasu: 19
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #41 kdy: Duben 29, 2014, 16:13:21 »
... a pak si máme rozumět, co je asfalt...

Směrem od východu na západ kvalita asfaltu roste. Ruský asfalt je přece zmrzlé bahno, ne?


Offline Annie

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 8
  • Souhlasu: 1
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #42 kdy: Duben 30, 2014, 11:02:56 »
ad asfalt, šotolina a jiné připomínky k povrchu cesty - cestou domů jsme se stavovala za mými kamarády lesáky. Loňská voda v Krušných horách výrazně poškodila některé cesty - viz třeba 3 km nově sypaného štěrku na 80 km... cesty se v průběhu roku opravovaly, dosypávaly - jinak bychom se taky mohli brodit bahnem po kolena. Stejně tak se tam hodně těží, takže jiné úseky byly zase rozblácené... S tímhle ani pořadatelé, ani nikdo jiný nic nenadělá.

Za sebe a LONG mohu pořadatelům jen poděkovat. Asfalt byl, ale krom dlouhého stoupání z Dubí nikde v extra dlouhých úsecích, hospody hezky po celé trase, počasí taky klaplo.... A kemp? Ano, byl drahý. Holt je to lokalita, kam jezdí němci, holanďani a pod... psy nám nepočítali, dostali jsme slevu a na kvalitu kempu byla cena vysoká, ale přijatelná.

A délka trasy - LONG má v pravidlech 80+, maximum žádné - tzn jakých 15 km víc, než vyžadují pravidla?  MID žádná pravidla nemá, teda žádná jsem nenašla... tak si udělejte pravidla a seriál, dejte si maximální délku trasy a bude vyřešeno.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #43 kdy: Duben 30, 2014, 12:29:11 »
Annie, délka trasy není o pravidlech, šlo se i 120 na Šeráku, 113 keltských,... u MIDu pravidla nejsou, tedy se neřeší. Problém je ale když se délka trasy výrazně liší od trasy avizované v propozicích, tedy jako zde 40 x 54.


Offline brzda Rity

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 102
  • Souhlasu: 0
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #44 kdy: Květen 01, 2014, 09:02:52 »
Předně moc děkuju za parádní trek,trasa byla parádní a moc jsem si to užil. Na rozdíl od loňského kempu v Jirkově tady všechno fungovalo. Napít mi dávali dokud jsem měl žízeň a v cíli jsem se měl kde umejt. Musím ale souhlasit s tím že takle podstatnej rozdíl v délce tratě měl být zveřejněnej dopředu. 

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: