Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu

Autor Téma: Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu  (Přečteno 29141 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Witko Sapa Ha

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 27
  • Souhlasu: 0
Musím zde vyjádřit absolutní nespokojenost s organizací Krušnohorského dogtrekkingu. Místo plánovaných cca 40 km uvedených v propozicích MIDu účastníci teprve při příjezdu zjistili, že závod bude dlouhý 54 km!!! Do závodu investuji jako každý spoustu peněz, času a úsilí a ráda bych se podle propozic rozhodla, na které treky pojedu. Jedním ze základních kritérií výběru je délka závodu. Už jsem s organizátory Krušek měla problém před lety na longu, kdy závod byl místo 85 km psaných v propozicích 106 podle navigace. Je vidět, že stále se nic nezměnilo a tito pořadatelé treky opravdu nechodí.
WSH

Offline Witko Sapa Ha

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 27
  • Souhlasu: 0
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #1 kdy: Duben 26, 2014, 19:37:53 »
Kemp byl taky nehorázně předražený, dvě noci ve stanu za 450,- - mimo sezónu!!! (platí se za auto, za stan, za psa, za člověka, za sprchu..) Ještěže po nás nechtěli nic za vzduch, co jsme jim tam vydýchali  :)
WSH

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #2 kdy: Duben 27, 2014, 18:59:12 »
Bláááá bláááááá blááááá  :P ;D 8)

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #3 kdy: Duben 27, 2014, 19:00:03 »
A před deseti lety mě vyhnali z hospody bestie....

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #4 kdy: Duben 28, 2014, 07:29:18 »
Lucko, možná zaměňuješ atletiku a dogtrekking. V charakteristice DT se dočteš, že se jedná o extrémní sport. Mně se naopak trek moc líbil (šel jsem longa), i když se občas šlo po naučné stezce, kterou ještě nevyznačili a tak byla jen v mapě. Tyhle překvapení zážitky jen umocňují.
Pořadatele považuji za kompetentní a velmi zkušené, nevodí nás za ručičku a mně se to tak líbí. Tak se je prosím nesnaž otrávit a buď ráda, že trek zorganitují

Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Witko Sapa Ha

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 27
  • Souhlasu: 0
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #5 kdy: Duben 28, 2014, 08:03:16 »
Vojto, já chci mít možnost se mezi závody rozhodnout, kam pojedu, to je všechno. Pořadatelé by "zkušení" být měli, když zvážíš, kolik let už to dělají, ale ty roky zkušeností je evidentně moc neovlinily. Ani mi nevadí, že pořadatele otrávím, věříš? Je to vzájemné. Krušky to byly zaručeně moje poslední.
WSH

Offline Petr Jurča

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 21
  • Souhlasu: 17
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #6 kdy: Duben 28, 2014, 09:02:51 »
Osobně jsem se do Krušných hor moc těšil. Potěšilo mě, že nám v kempu dali slevu a navíc jsme neplatili za psa. Kemp je na špičkové úrovni a tak je trochu dražší. K trati: Délka není podstatná, ale je pravda, že by měla být možná nějak upravená pravidly. Nejlépe nějakým vzorcem obtížnosti, kde bude zohledněná délka, převýšení, poměr asfaltu ku lesním cestám atp. Osobně. pokud je trať delší opodstatněně, krásná příroda, vyhnutí se asfaltu atp, tak to plně chápu a může být long klidně i 100km. Co mě ale na letošní trati naštvalo (berte spíš jako podnět pro další ročník) byl seběh s Cínovce po asfaltu do Dubí a následný výběh opět po asfaltu do Nového města. Tady mě těch cca. 10 km navíc po asfaltu adekvátních nepřišlo a kdyby byla trať o tento úsek kratší nic by se nestalo. A ani následný makadamový úsek kolem 80km nebyl pro psy ani pro trekaře v této fázi závodu zrovna příjemný. Celkově jsem ale z akce přijel příjemně odpočatý, takže i spokojený :)

« Poslední změna: Duben 29, 2014, 10:12:02 od Petr Jurča »

jesterka

  • Host
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #7 kdy: Duben 28, 2014, 11:13:18 »
Letošní MID se mi moc líbil, ovšem musím souhlasit s Luckou že cca 40 km opravdu není 54,5 km. Můj pes je tak hodný že ani neumí stávkovat a prostě jde dál, ale celou noc a v neděli měl horečku. Prostě není možné přijet v pátek pro itinerář a teprve tam se dovědět, že k trase přibylo dalších 30%. Popravdě vědět to dřív, tak asi nejdu. Takhle se to prostě nedá. 


Offline HuskyW

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 12
  • Souhlasu: 0
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #8 kdy: Duben 28, 2014, 12:20:50 »
Tak já nevím, asi to moc řešíš. Šla jsem na čtyřicítku a doufala, že to (letos bohužel) bez tréninku dám. Zjistila jsem v pátek, že to bude takhle dlouhý a naopak jsem to vzala jako výzvu. Vždyť dogtrek je o překonávání nejen trasy, ale i sebe samé! A když už se prostě na long nedostanu, tak si dám do těla aspoň na tom midu. A že jsem totální amatér! :)
Pesani byli celou dobu v naprosté pohodě, táhli celou trať (zejména z kopce "paráda" :D ) a doma ještě běhali po výběhu a vyprávěli zbytku smečky zážitky...

Takže za mě můžu vyjádřit naopak nadšení, protože ta trať byla zajímavě zvolená (mid), krásně ubíhala a posledních 20 km bylo takových příjemných díky tomu, že se šlo vesměs po rovině nebo z kopce.

Pro mě nejdelší vzdálenost, co jsem zatím dala. A nejhezčí trať :)

Souhlasím v jediné věci - že to má být prostě předem řečeno, hodit to alespoň sem na stránky nebo lépe na ty ofiko :)

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #9 kdy: Duben 28, 2014, 12:48:37 »
Ach jo...

No v propozicích je uvedeno Mid - cca 40 km takže celé je to vlastně o tom co, respektive kolik může být to cca.

Dá se předpokládat, že pro každého to bude jinak. Někomu to bude jedno, když to bude víc třeba o těch 15 km nebo kolik a někomu bude vadit i třeba 5km navíc.

Ale nevím jestli zrovna tohle brát jako fatální selhání organizace, zvlášť když si na to v propozicích pořadatel nechal zadní vrátka právě tom "cca"...

Takže diskuze by se měla spíše točit o tom kolik by to "cca" mělo maximálně být, tedy od jaké tolerance pak by měl pořadatel důrazně na změnu předem upozornit, respektive kolik se toho dá pod to "cca" schovat...

No sám nevím, protože dle mého soukromého názoru je klíčový spíš profil trasy, není kilometr jako kilometr.
Netrvejme také na nějaké přesnosti +/- 1 kilometr. Zaprvé to nikdo není schopen takto změřit (ani sebelepší komerční GPS) a pořadatelé zase potřebují nějaký manévrovací prostor pro nějaké mimořádnosti.
Teď se řeší 10-15km, tak aby se příští rok neřešilo 1-1,5km. 
« Poslední změna: Duben 28, 2014, 12:54:45 od tombru »
tombru

Offline kackerezada

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 6
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #10 kdy: Duben 28, 2014, 12:59:08 »
No popravdě jsem tak trošku v rozpoložení a už se ani longařům nedivím když mají takové poznámky k midařům, kteří si na všechno jen stěžují. Ano, organizátoři mohli uvést přesnější informace o tom kolik trasa bude, hned ze začátku by se oddělilo zrno od plev a běhači, kteří již nezvládnou další km navíc než jsou trénovaní by nemarnili svůj čas a energii. Ano kemp byl předražený, ale už na začátku vyvěšení propozic byly ceny uvedené a tak si každý mohl sumu spočítat a rozhodnout se zda to za to stojí nebo ne. Krušné hory byly zkrátka a dobře krušné, ale o to víc, i když se mi jde teď špatně ze schodů, na ně budu vzpomínat - v dobrém. Mě se to moc líbilo. Vedro, déšť, sucho, kameny, kořeny, mokro, cesta, která se změnila v řeku, neznačená naučná cesta, no není to krása? Vše na jednom místě


Offline Fra Mauro

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 5
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #11 kdy: Duben 28, 2014, 15:20:12 »
K délce midu jen tolik - v podstatě je pravda, že to bylo dlouhé a informace předem by se hodila. Chápu, že do rozhodování některých účastníků by se to promítlo.
Proč jsou trati jaké jsou - tedy jak dlouhé, jaký profil a povrch - neurčují pouze pořadatelé. Celé spektrum věcí, které to ovlivňují (od ryze soukromých, až po vnější vlivy), je prostě široké.

Kde se ovšem ozvat musím, to je kritika letošního základního tábora - kemp v Oseku je špičkový, provozovatelé velmi vstřícní, ne všude nadšeně přijmou sto a více psů a jejich páníčků. Cena kempu byla známa předem - proti té známé ceně jsme navíc dostali slevu a poplatek za psa nebyl účtován (!).
Pak se najdou i tací, kteří se nejdříve kempaře snaží ošidit nepravdivými informacemi o počtu lidí, psů...) a pak je ještě pomluví. To mi fakt hlava nebere.

Takže já naopak kempu Osek velmi děkuji, že nás bez problémů a předsudků přijali, když nám před pár týdny v jiném již domluveném kempu oznámili, že naši akci ruší (s podivnými výmluvami, abychom se nakonec dozvěděli, že prostě dali přednost jiné akci).

Offline littlecake

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 60
  • Souhlasu: 19
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #12 kdy: Duben 28, 2014, 15:59:50 »
Za mě spokojenost se zázemím v kempu i trekem. Pořadatelům, i těm nezletilým, dík!

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #13 kdy: Duben 28, 2014, 16:16:48 »
Ač jsem se nakonec zúčastnit nemohla (to mám za to že se těším), tak si neodpustím:
Lucko, opravdu je potřeba vytahovat přehmat starý 8 let? Ano, tehdy to průšvih byl a dost velký, ale fakt to chceš řešit teď?
O ceně kempu se tady debatuje už měsíc, v propozicích je odkaz na stránky kempu, kde je i ceník, takže v tomto to opravdu byla tvoje volba.

Nakonec ta jediná věc se kterou souhlasím - pořadatelé, uvědomte si prosím, že 40 a 54 je sakra velkej rozdíl. A obecně - stejně tak je poznat +10 na longu. Někdo může chodit krátké midy, protože mu psí nebo vlastní zdraví víc nedovolí - pak přijede do kempu a zjistí tohle - co má dělat? Nebo se bojí jít v noci (nebo v noci nevidí), proto chodí mid který stihne za světla. +10 na longu může znamenat rozdíl mezi bivakem a nonstopem, mívám jídlo z domu připravené na kilometry,... několikrát tady ze strany různých pořadatelů zaznělo, že trasa se musí předem schvalovat atd. - fakt je takový problém v okamžiku schválení dát vědět skutečnou délku? 5km nikdo neřeší, 15 souhlasím že je úlet i kdyby šlo o long, u midu je to v poměru k celkové délce trasy k účastníkům dost nefér. A nějak mě nenapadá důvod proč v propozicích lhát.
« Poslední změna: Duben 28, 2014, 16:19:40 od Petra + Barry »

Offline Witko Sapa Ha

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 27
  • Souhlasu: 0
Re:Nekompetentnost pořadatelů Krušnohorského dogtrekkingu
« Odpověď #14 kdy: Duben 28, 2014, 17:34:00 »
Ano, vytahuji starý "přehmat" (což vnímám jako značný eufemismus), protože se pořád sama sebe ptám, proč se mi tyhle věci stávají jen a pouze na Kruškách.
WSH

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: