Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování

Autor Téma: Poděkování  (Přečteno 22614 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Juliána

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Souhlasu: 3
  • Bero & Shadow
Re:Poděkování
« Odpověď #15 kdy: Březen 31, 2014, 13:17:16 »
Taky bych chtěla poděkovat za krásný trek! Jaro a krásné počasí mají svoje kouzlo samy o sobě, ale navíc tu byla skvělá trasa, veliká fungující parta pořadatelů, příjemné zázemí na Luckém vrchu i Košumberku, šikovně sehnaní sponzoři, no prostě...dokonalost! :-) Je vidět, že spousta lidí z organizačního týmu dogtrekové akce dobře zná a navíc mají rádi lidi, což je podle mě asi výchozí nezbytnost pro pořádání nějakého závodu...

Děkuju a v Toulovcových maštalích a údolí Krounky jsem byla poprvé, ale rozhodně ne naposled..!

Juliána + Shadow


Offline Petra b.r.e.b.i.s.

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Souhlasu: 7
Re:Poděkování + prosba
« Odpověď #16 kdy: Březen 31, 2014, 13:20:16 »
Ahoj Jirko,
tak jsme se na to podívali a to, co je na diplomu je to správně. Máme napsaný start v 7:03 a dojití do cíle 22:06, což nám stále vychází jako celkový čas 15:03.

Pěkný den

Petra

Ahoj, také přidávám děkovný příspěvek. Z mého druhého longu jsem přijel domů naprosto nadšený. Nádherná trasa, jasný itinerář bez dlouhého textu, prostě přehledná mapa, zázemí uprostřed luk, z čehož měl radost hlavně můj pes se salašnickými geny :-) Prostě není co vytknout.

A teď ještě prosba: Je mi jasné, že toho organizátoři na takové akci moc nenaspí, a tak se občas může vloudit nějaká chybka, ta nastala pravděpodobně v mém umístění. Startoval jsem v pátek v cca 7 h a do cíle došel ve stejný den v cca 23 h, na diplomu mám uvedený čas 15:03, ale správně má být podle mě 16:03. Tímto se omlouvám závodníkům, kteří mají být přede mnou, že mi to nedošlo už při vyhlašování (na trase jsem řešil jen hodinu, kdy bych chtěl být v cíli, ne čas od startu do cíle) a nevědomky je tím obral o možnost vychutnat si potlesk za umístění v první desítce. Organizátorům děkuji za nový přepočet.

Jirka Zita + pes Bad Boy (DTM1)

Offline Renča

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 83
  • Souhlasu: 1
Re:Poděkování
« Odpověď #17 kdy: Březen 31, 2014, 14:41:03 »
Děkuji pořadatelům za skvělou akci. Myslím, že jste nasadili latku hodně vysoko a nebude snadné ji překonat. První trek sezony byl naprosto dokonalý, bylo vidět, že jste tuto akci naplánovali do nejmenšího detailu. Už ted se těším na další akci, kterou budete pořádat. Něco fotek zde http://zrzeckaa.rajce.idnes.cz/Dogtrekking_Po_stopach_Toulovce_27._-_30.3.2014

Offline BadBoyTeam

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 21
  • Souhlasu: 10
Re:Poděkování + prosba
« Odpověď #18 kdy: Březen 31, 2014, 15:18:30 »
Ok, v tom případě prosím v oficiálních výsledcích o úpravu příchodu, na Lucký vrch jsem dorazil v pátek ve 23:06. Jsem si jistý, ověřoval jsem to i podle sms, co jsem odesílal z cíle a nehraje v tom roli víkendový časový posun :-) Čas 15:03 je samozřejmě úžasný, ale tak rychlý jsem nebyl :-) Díky.

Jirka


Ahoj Jirko,
tak jsme se na to podívali a to, co je na diplomu je to správně. Máme napsaný start v 7:03 a dojití do cíle 22:06, což nám stále vychází jako celkový čas 15:03.

Pěkný den

Petra

Ahoj, také přidávám děkovný příspěvek. Z mého druhého longu jsem přijel domů naprosto nadšený. Nádherná trasa, jasný itinerář bez dlouhého textu, prostě přehledná mapa, zázemí uprostřed luk, z čehož měl radost hlavně můj pes se salašnickými geny :-) Prostě není co vytknout.

A teď ještě prosba: Je mi jasné, že toho organizátoři na takové akci moc nenaspí, a tak se občas může vloudit nějaká chybka, ta nastala pravděpodobně v mém umístění. Startoval jsem v pátek v cca 7 h a do cíle došel ve stejný den v cca 23 h, na diplomu mám uvedený čas 15:03, ale správně má být podle mě 16:03. Tímto se omlouvám závodníkům, kteří mají být přede mnou, že mi to nedošlo už při vyhlašování (na trase jsem řešil jen hodinu, kdy bych chtěl být v cíli, ne čas od startu do cíle) a nevědomky je tím obral o možnost vychutnat si potlesk za umístění v první desítce. Organizátorům děkuji za nový přepočet.

Jirka Zita + pes Bad Boy (DTM1)

Offline Petra b.r.e.b.i.s.

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Souhlasu: 7
Re:Poděkování + prosba
« Odpověď #19 kdy: Březen 31, 2014, 15:50:57 »
OK, opravíme


Ok, v tom případě prosím v oficiálních výsledcích o úpravu příchodu, na Lucký vrch jsem dorazil v pátek ve 23:06. Jsem si jistý, ověřoval jsem to i podle sms, co jsem odesílal z cíle a nehraje v tom roli víkendový časový posun :-) Čas 15:03 je samozřejmě úžasný, ale tak rychlý jsem nebyl :-) Díky.

Jirka


Ahoj Jirko,
tak jsme se na to podívali a to, co je na diplomu je to správně. Máme napsaný start v 7:03 a dojití do cíle 22:06, což nám stále vychází jako celkový čas 15:03.

Pěkný den

Petra

Ahoj, také přidávám děkovný příspěvek. Z mého druhého longu jsem přijel domů naprosto nadšený. Nádherná trasa, jasný itinerář bez dlouhého textu, prostě přehledná mapa, zázemí uprostřed luk, z čehož měl radost hlavně můj pes se salašnickými geny :-) Prostě není co vytknout.

A teď ještě prosba: Je mi jasné, že toho organizátoři na takové akci moc nenaspí, a tak se občas může vloudit nějaká chybka, ta nastala pravděpodobně v mém umístění. Startoval jsem v pátek v cca 7 h a do cíle došel ve stejný den v cca 23 h, na diplomu mám uvedený čas 15:03, ale správně má být podle mě 16:03. Tímto se omlouvám závodníkům, kteří mají být přede mnou, že mi to nedošlo už při vyhlašování (na trase jsem řešil jen hodinu, kdy bych chtěl být v cíli, ne čas od startu do cíle) a nevědomky je tím obral o možnost vychutnat si potlesk za umístění v první desítce. Organizátorům děkuji za nový přepočet.

Jirka Zita + pes Bad Boy (DTM1)

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:Poděkování a fotky
« Odpověď #20 kdy: Březen 31, 2014, 18:26:02 »
Přidávám se k zástupu děkujících a přihazuju nějaké fotky  :)

http://gwenfoto.blogspot.cz/2014/03/po-stopach-toulovce-2014.html

Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re:Poděkování
« Odpověď #21 kdy: Březen 31, 2014, 18:33:20 »
tak jsem si to tentokrát fakt UŽIL, pěkně si početl, koukl do milovaných Maštalek, jen ten pořadatelský červ si hlodnul páč hradní luxus nastavil lať k nebesům. Díky moc všemu zelenobílému ;)

Jana M

  • Host
Re:Poděkování
« Odpověď #22 kdy: Březen 31, 2014, 21:18:00 »
Také děkuji. Bylo to prostě úžasné. Pořadatelsky skvěle zvládnuté, výborná přehledná mapa, stručný itinerář, dobré zázemí, krásná místa se spoustou studánek a skal, počasí jako na objednávku, a to jaro... Líbilo se mi i potkávání midařů při návratu z longu v sobotu ráno. Pro mě to byl krásný, odpočinkový trek a lehká trať byla přesně to co jsem potřebovala. Tohle hned tak nějaký jiný trek nepřekoná :).

Doufám, že se můžeme těšit na další ročník.

Jana

Offline Petra b.r.e.b.i.s.

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Souhlasu: 7
Re:Poděkování a fotky
« Odpověď #23 kdy: Březen 31, 2014, 23:24:45 »
Luxusní fotky ….

Přidávám se k zástupu děkujících a přihazuju nějaké fotky  :)

http://gwenfoto.blogspot.cz/2014/03/po-stopach-toulovce-2014.html




Offline littlecake

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 60
  • Souhlasu: 19
Re:Poděkování
« Odpověď #24 kdy: Duben 01, 2014, 08:28:14 »
Vše již bylo řečeno lépe, děkuji za pěknou dovolenou  :)

Osobně nevidím moc prostoru pro další zlepšování v příštíh ročnících, ale to je tím, že jsem člověk bez fantazie. Pořadatelé si určitě něco příjemného a rozmazlujícího opět připraví.

V poděkováních jsem neviděl zmíňku o nádherném originálním vodítku, které (nejen) mě moc příjemně překvapilo a určitě bude ozdobou ve všech koutech naší kotliny.

K treku - užil jsem si svou chvíli slávy, kdy jsem asi 30m po startu "protnul cílovou pásku" ohraničující parkoviště, za protrhnutí se pořadatelům moc omlouvám  :o. No ale při doběhu tam bylo uzlíků víc než jeden, takže jsem v tom nebyl sám...

Hospůdka příjemná, jen mě "trochu" zvedlo ze židle poličské pivo Otakar načepované do krýglu s nápisem (foneticky) "Rasija navsegda!", ale u okénka mi ho personál ochotně s omluvou přelil do plzeňského půllitru, takže se vše uklidnilo  >:D

Díky moc!

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re:Poděkování
« Odpověď #25 kdy: Duben 01, 2014, 11:17:04 »
Děkujeme i my za tento po všech stránkách skvěle vydařený, snad nejkrásnější LONG, který jsme kdy šli.  :)
Sympatický pán do mikrofonu mluvil bez problémů a hezky, vše co zrovna moc nesedělo, se zde již vysvětlilo....
Já bych k tomu uvádění jen doplnila, že borec-běžec-sportovec na prvním místě byl dobře vidět....pro mě osobně největším borcem v tomto závodě byl JUNIOR-VETERÁN, pan Miloš Slaměník. Hluboce před ním smekám za jeho pevnou vůli, statečnost, radost ze života, vytrvalost a za to, jak skvěle vychoval svého nového psa Barnyho.  :)  :)  :)  :)


Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re:Poděkování
« Odpověď #26 kdy: Duben 01, 2014, 14:07:59 »
No, kdyz vynecham superlativa...
... reknu jen - PARÁDA

Dik poradatelum a celemu jejich tymu!
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Offline samurajtt

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 37
  • Souhlasu: 15
  • Cesta tisíc mil dlouhá, začíná prvním krokem...
Re:Poděkování
« Odpověď #27 kdy: Duben 01, 2014, 19:12:59 »
Ahoj všichni...:-) Není co víc dodávat, jen i za nás dva, tedy "kluky T&T", že jsme nezažili hezčí trek a už vůbec ne takové super počasíčko. A že to není moc zásluha pořadatelů??? No třeba když tam nahoře viděli jak se snaží co to jde aby vše dopadlo jak má, tak se slitovali a poslali jim tento nádherný dárek v podobě prosluněných dní a hvězdnatých nocí. " Kdo ví"???
A když tak v noci sedím na báglu a zjišťuji, že máme stále nad hlavou tu hvězdnou krásu ať se tady dole děje co chce, není nic hezčího a romantičtějšího.
Ještě jednou díky a určitě se rádi přijedeme zase podívat... T&T. :-)
http://samurajtt.rajce.idnes.cz/DT_Po_stopach_Toulovce_27.-30.3.2014/

samurajtt

Ondra&Alex

  • Host
Re:Poděkování
« Odpověď #28 kdy: Duben 02, 2014, 22:58:14 »
Ahoj,
díky za pěkný závod, příští rok zas!

fotky z longu jsou tady:
http://elbeteinitz.rajce.net/2014-03-28_-_30_Po_stopach_Toulovce

Offline Slávka a Rocky

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 20
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování
« Odpověď #29 kdy: Duben 03, 2014, 13:49:05 »
Ahoj,  také bych se chtěla přidat se svým poděkováním za mimořádně povedený trek. Už když jsem obdržela mapu, bylo mi jasné, že trasa zahrnuje to nejlepší, co lze v této oblasti vidět. Nádherné počasí ještě umocnilo krásy místní krajiny. O nastavení vysoké laťky, o precizní organizaci (mimochodem, ještě nikdy mi na treku nevolal pořadatel, aby se ujistil, že jsem v pořádku ) , o sympatických a vstřícných členech týmu , o zázemí  a cenách už bylo vše řečeno. Díky, díky, díky.
 Zmiňovaný projev komentátora je otázkou úhlu pohledu. Pro mě osobně byly negativní reakce na některé jeho komentáře velice potěšující a povzbuzující, protože ukazovaly, jak si všichni svých soupeřů váží a jak stojí i za těmi co závod nedokončili. Takže i za to, díky.
Mimoto bych ještě chtěla poděkovat Ivetě a Boře za příjemnou několikakilometrovou společnost na trati, Martinovi a Toníkovi za povzbuzení a fotky,  kontrolám v Hněvěticích a na Košumberku za vstřícnost a ochotu a všem ostatním za skvělou atmosféru.  Děkuji.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: