Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování

Autor Téma: Poděkování  (Přečteno 22604 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Poděkování
« kdy: Březen 30, 2014, 21:37:32 »
Teda to byl naprosto super trek, jak uz nekolikrat padlo nasadili jste laťku sakra vysoko a nevim nevim jak nekdo dokaze prekonat bivak v pronajmutem hrade, plus ta super drevena budka vedle hradu s lidovýma cenama, tomu rikam naprosto perfektni zahajeni trekove sezony, pokud to tak pujde dal, ceka nas perfektni rok 2014 ;-p až budu potřebovat objednat super pocasi tak se na vas obratim ;-p

;-p Moc díky ;-p
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline Pete

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 4
Poděkování
« Odpověď #1 kdy: Březen 30, 2014, 21:38:01 »
Gratuluji a děkuji celému organizačnímu týmu za skvěle zvládnutý závod.Organizace byla vzorná(nepamatuji si mítink,který by začínal na minutu přesně  :)),trasa krásná,počasí na jedničku a zákl. tábor na úžasném místě.Bylo to prostě super a moc jsem si to užil(až na sobotní bolehlav :)).

P.S. Na ranní UNO s organizátorkami jen tak nezapomenu :D


Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Poděkování
« Odpověď #2 kdy: Březen 30, 2014, 21:40:35 »
První dogtrek sezóny 2014 byl špičkový. Od pořadatelů vše promyšleno do detailu a připraveno, to jsem od premiéry Toulovec týmu nečekal. Inteligentní stručný itenerář, kvalitní mapa, výborně navržená trasa a perfektní počasí (tady asi bez přičinění pořadatelů). Třešnička na dortu byl hrad košumberk, kde jsme přespali a pochutnali si na připraveném občerstvení.  Moc se nám na Žďársku líbilo a držím Toulovcům palce, aby jim elán vydržel i do příštích let - už teď se těšíme na druhý ročník

Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re:Poděkování
« Odpověď #3 kdy: Březen 30, 2014, 21:56:55 »
koukám, že jsem založilim 3x stejný téma... Tombru, šlo by to sloučit? Díky
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Ruffian

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Souhlasu: 2
Re:Poděkování
« Odpověď #4 kdy: Březen 30, 2014, 22:45:53 »
Jsme opravdu rádi, že se Vám náš trekk líbil:) Dali jsme do něho všechno, co jsme mohli. Vaše kladné odezvy nám dělají ohromnou radost a jsou pro nás největší odměnou!:) Peťo... odveta v UNU určitě bude!:D

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:Poděkování
« Odpověď #5 kdy: Březen 31, 2014, 07:34:50 »
Obrovskej dík a poklona celýmu pořadatelskýmu týmu, naprosto perfektně připravená a celkově zvládnutá akce! V každym okamžiku byl znát obrovskej kus práce kterej pořadatelé odvedli, vše promyšlené do posledního detailu.. Nádherná trať, naprosto bez bloudění, nadstandartní péče o účastníky.. Ale hlavně bych chtěla vypíchnout, že zvládnout akci při tak obrovském množství lidí (snad rekordní účast? Zaslechla jsem něco o celkovém číslu 200 účastníků?) by byl pořádnej kusanec i pro zkušené organizátorské matadory, a zvládnout to bez jedinýho zádrhele hned na poprvé, to si zaslouží opravdu poklonu a úctu.. RESPEKT!!

Offline BadBoyTeam

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 21
  • Souhlasu: 10
Re:Poděkování + prosba
« Odpověď #6 kdy: Březen 31, 2014, 09:04:45 »
Ahoj, také přidávám děkovný příspěvek. Z mého druhého longu jsem přijel domů naprosto nadšený. Nádherná trasa, jasný itinerář bez dlouhého textu, prostě přehledná mapa, zázemí uprostřed luk, z čehož měl radost hlavně můj pes se salašnickými geny :-) Prostě není co vytknout.

A teď ještě prosba: Je mi jasné, že toho organizátoři na takové akci moc nenaspí, a tak se občas může vloudit nějaká chybka, ta nastala pravděpodobně v mém umístění. Startoval jsem v pátek v cca 7 h a do cíle došel ve stejný den v cca 23 h, na diplomu mám uvedený čas 15:03, ale správně má být podle mě 16:03. Tímto se omlouvám závodníkům, kteří mají být přede mnou, že mi to nedošlo už při vyhlašování (na trase jsem řešil jen hodinu, kdy bych chtěl být v cíli, ne čas od startu do cíle) a nevědomky je tím obral o možnost vychutnat si potlesk za umístění v první desítce. Organizátorům děkuji za nový přepočet.

Jirka Zita + pes Bad Boy (DTM1)


Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3
Re:Poděkování
« Odpověď #7 kdy: Březen 31, 2014, 09:11:45 »
Zdravím organizační tým. Toulovec nasadil laťku pro letošek opravdu vysoko a společně s příznivým počasím se zasloužil o opravdu fantastický zážitek, na který zůstanou nadlouho krásné vzpomínky.  Díky za perfektní akci. Těším se na příští ročník. ;D
Jen maličká poznámka k vyhlášení: troufnout si moderovat akci MČR bez sebemenší snahy si zjistit aspoň základní informace o aktivitě které se týká, to vyžaduje opravdu velkou dávku drzosti a ignorance (nebo snad zoufalství), zvlášť když člověk není schopen dát dohromady normální souvislou větu. Naštěstí bylo příjemně slunečno, a tak se nešťastné blekotání toho zoufalce s mikrofonem dalo snést. Pokud jde o mně, já bych mu po tom, co předvedl nedovolil uvádět ani schůzi místního mysliveckého sdružení v Horní Dolní.

Offline Petr Jurča

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 21
  • Souhlasu: 17
Re:Poděkování
« Odpověď #8 kdy: Březen 31, 2014, 09:12:44 »
Pořadatele si zaslouží obrovský respekt a pochvalu za tak výborně zvládnutý dogtrek. Zázemí za 1, trať za 1, organizace za 1, počasí za 1. Ještě jednou děkuji a přeji pořadatelům příjemný zasloužený odpočinek.
« Poslední změna: Březen 31, 2014, 13:50:23 od Petr Jurča »

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:Poděkování
« Odpověď #9 kdy: Březen 31, 2014, 09:32:10 »
Na obranu moderátora (info z fb) - nebyl to pozvaný ani samozvaný "profi moderátor", byl to člověk který se staral o ozvučení a ve snaze pořadatelskýmu týmu nějak píchnout při opravdu náročném vyhlášení se ujal alespoň mikrofonu. Ono mluvit spatra před tolika lidma asi neni zrovna brnkačka a chtěla bych na jeho místě vidět kohokoliv z nás, jak moderuje třeba vyhlášení offroadovejch závodů :D Samozřejmě by bylo lepší kdyby mu někdo předem prozradil která kategorie je která, ale zase jsem ocenila že nás předem upozornili na to, že to bude dlouhý, máme si radši k tomu dát kafe a jídlo... :) Ne, nevadilo mi to.

Offline Petra b.r.e.b.i.s.

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Souhlasu: 7
Re:Poděkování
« Odpověď #10 kdy: Březen 31, 2014, 10:33:03 »
Ahoj všem,
díky moc za tak úžasnou zpětnou vazbu. Obrovská motivace do dalších ročníků. Určitě se s Toulovcem v příštím roce potkáte :-)
Poděkování patří úplně všem účastníkům, opravdu obrovseké DÍKY DÍKY VÁM VŠEM, byli jste úžasní a atmosféra na našem Toulovci byla díky tomu absolutně pohodová. Tolik svělých lidí, co se koncentrovalo na jednom místě…. bomba. Přihlášených 230 účastníků, téměř všichni vystartovali. Jen 4 longaři nedorazili do cíle… Po vašem odjezdu byl všude pořádek, žádná stížnost, všichni byli ukáznění, vstřícní, usměvaví …..

A také musím tímto podpořit našeho "moderátora". Petr (náš velmi dobrý kamarád), který se ujal moderování přijel akci JEN ozvučit. Ale když viděl, jak lítáme jako fretky a jak jsem za celé 4 dny téměř bez spánku už tak se silami v koncích, řekl úžasnou větu "a tak chceš, abych to moderoval já, místo tebe?"…já neváhala a hned řekla ANO ANO ANO, to by jsi pro mě udělal? … A on "jasné, ale nejsem moderátor…". Bylo to 15 minut před vyhlašováním. Dostal 10-ti minutové školení, co je dogtrekking, jaké to má kategorie apod…. Byla to rychlé operativní rozhodnutí.
Já mu tímto naopak chci moc poděkovat, nám se to moc líbilo, já bych to tak nedala. Máme i zpětnou vazbu, kdy byli někteří právě přímo nadšeni tím, jak se toho ujal, i když o tom nic nevěděl, mělo to takovou zase jinou "atmosféru", než mají jiná vyhlášení tohoto typu a my se vždycky chceme lišit a nespadnou do všednosti. Já osobně jsem z jeho výkonu byla nadšená, ale samozřejmě každý může mít svůj a hlavně jiný názor. Jen poprosím, buď te k němu shovívaví, nám pravdu moc pomohl.

Petra od Toulovce

 


Offline Petra b.r.e.b.i.s.

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Souhlasu: 7
Re:Poděkování + prosba
« Odpověď #11 kdy: Březen 31, 2014, 10:49:24 »
Ahoj Jirko,
díky za upozornění a samozřejmě se na to podíváme. Výsledky budeme ještě pro kontrolu přepočítávat a na webu pak budou zveřejněny oficiální výsledky. Pokud se tam opravdu vloudila chybička, opravíme a moc se omlouváme.

Petra


Ahoj, také přidávám děkovný příspěvek. Z mého druhého longu jsem přijel domů naprosto nadšený. Nádherná trasa, jasný itinerář bez dlouhého textu, prostě přehledná mapa, zázemí uprostřed luk, z čehož měl radost hlavně můj pes se salašnickými geny :-) Prostě není co vytknout.

A teď ještě prosba: Je mi jasné, že toho organizátoři na takové akci moc nenaspí, a tak se občas může vloudit nějaká chybka, ta nastala pravděpodobně v mém umístění. Startoval jsem v pátek v cca 7 h a do cíle došel ve stejný den v cca 23 h, na diplomu mám uvedený čas 15:03, ale správně má být podle mě 16:03. Tímto se omlouvám závodníkům, kteří mají být přede mnou, že mi to nedošlo už při vyhlašování (na trase jsem řešil jen hodinu, kdy bych chtěl být v cíli, ne čas od startu do cíle) a nevědomky je tím obral o možnost vychutnat si potlesk za umístění v první desítce. Organizátorům děkuji za nový přepočet.


Jirka Zita + pes Bad Boy (DTM1)

Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3
Re:Poděkování
« Odpověď #12 kdy: Březen 31, 2014, 11:17:41 »
Na obranu moderátora (info z fb) - nebyl to pozvaný ani samozvaný "profi moderátor", byl to člověk který se staral o ozvučení a ve snaze pořadatelskýmu týmu nějak píchnout při opravdu náročném vyhlášení se ujal alespoň mikrofonu. Ono mluvit spatra před tolika lidma asi neni zrovna brnkačka a chtěla bych na jeho místě vidět kohokoliv z nás, jak moderuje třeba vyhlášení offroadovejch závodů :D Samozřejmě by bylo lepší kdyby mu někdo předem prozradil která kategorie je která, ale zase jsem ocenila že nás předem upozornili na to, že to bude dlouhý, máme si radši k tomu dát kafe a jídlo... :) Ne, nevadilo mi to.
Jen tak pro vysvětlení, abych nevypadal jako rejpal, co neví o co jde: Vím, že to není žádná legrace. Sám 2x do roka uvádím výstavu, na které je kolem 150ti psů (a minimálně jednou je to dokonce s překladem z Němčiny) - vím, že úplně bez chyb to nejde skoro nikdy; asi chtěl pomoct a myslel to dobře - to se cení. Jenže bohužel bylo chvílemi až moc vidět, že vůbec neví, o co jde a vyznělo to tak trochu jako uvádění dětských soutěží v malování při víkendových akcích v Tescu; navíc to na mně z kontextu působilo, že uvádí nějaké soutěže Miss. Přitom Petra v úvodu vyhlašování naopak mluvila moc hezky a kultivovaně. A občas bych formuloval trochu jinak...např. ono se sice dá samozřejmě říct, že začneme těmi posledními, co ani nedokončili, ale pro neznalé problému bych uvedl, že kdo se postaví na start, zaslouží si ocenění a vzdát může nakonec úplně každý.
Ale nebudu se tady zbytečně vykecávat na diskusním fóru...můj celkový dojem z akce to zase až tak nekazilo. Takže jestli jsem se někoho dotknul nad únosnou míru, tak se omlouvám

« Poslední změna: Březen 31, 2014, 11:21:38 od Honza_Monty »

Offline Petra b.r.e.b.i.s.

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Souhlasu: 7
Re:Poděkování
« Odpověď #13 kdy: Březen 31, 2014, 11:33:42 »
Ahoj Honzo,
myslím, že jsi se nikoho nedotknul, my si ceníme každé zpětné vazby, ty kladné potěší, z ostatních se můžeme pro příště poučit a udělat to ještě lépe :-))
Já jen chtěla trošku vysvětlit tu situaci a improvizaci na místě…. a poprosit tím o shovívavost, to víš, nedalo mi to.
A opravdu si cením všeho, co jsi napsal, protože znám tvůj upřímný názor.
Díky moc za každé slůvko …. a těšíme se na setkání v dalších ročnících.  ;)

P.



Na obranu moderátora (info z fb) - nebyl to pozvaný ani samozvaný "profi moderátor", byl to člověk který se staral o ozvučení a ve snaze pořadatelskýmu týmu nějak píchnout při opravdu náročném vyhlášení se ujal alespoň mikrofonu. Ono mluvit spatra před tolika lidma asi neni zrovna brnkačka a chtěla bych na jeho místě vidět kohokoliv z nás, jak moderuje třeba vyhlášení offroadovejch závodů :D Samozřejmě by bylo lepší kdyby mu někdo předem prozradil která kategorie je která, ale zase jsem ocenila že nás předem upozornili na to, že to bude dlouhý, máme si radši k tomu dát kafe a jídlo... :) Ne, nevadilo mi to.
Jen tak pro vysvětlení, abych nevypadal jako rejpal, co neví o co jde: Vím, že to není žádná legrace. Sám 2x do roka uvádím výstavu, na které je kolem 150ti psů (a minimálně jednou je to dokonce s překladem z Němčiny) - vím, že úplně bez chyb to nejde skoro nikdy; asi chtěl pomoct a myslel to dobře - to se cení. Jenže bohužel bylo chvílemi až moc vidět, že vůbec neví, o co jde a vyznělo to tak trochu jako uvádění dětských soutěží v malování při víkendových akcích v Tescu; navíc to na mně z kontextu působilo, že uvádí nějaké soutěže Miss. Přitom Petra v úvodu vyhlašování naopak mluvila moc hezky a kultivovaně. A občas bych formuloval trochu jinak...např. ono se sice dá samozřejmě říct, že začneme těmi posledními, co ani nedokončili, ale pro neznalé problému bych uvedl, že kdo se postaví na start, zaslouží si ocenění a vzdát může nakonec úplně každý.
Ale nebudu se tady zbytečně vykecávat na diskusním fóru...můj celkový dojem z akce to zase až tak nekazilo. Takže jestli jsem se někoho dotknul nad únosnou míru, tak se omlouvám
« Poslední změna: Březen 31, 2014, 11:36:58 od Petra b.r.e.b.i.s. »

Sarka M

  • Host
Re:Poděkování
« Odpověď #14 kdy: Březen 31, 2014, 12:28:22 »
Akce se mi moc líbila. Děkuji organizátorům za perfektně připravenou akci.  Už jsem se dočetla, že ten kdo moderoval vyhlášení k tomu přišel na poslední chvíli, to celkem situaci vystvětluje. Také jsem byla přijemně překvapena, že i když jsem na Vysočině šla tři treky, tak trasa se po pár km od známé trasy odklonila a šlo se po nových cestach.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: