Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 INFO: Za štěkotem bígla 2014

Spojené události

  • Za štěkotem bígla 2014: Srpen 07, 2014 - Srpen 10, 2014

Autor Téma: INFO: Za štěkotem bígla 2014  (Přečteno 23917 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:INFO: Za štěkotem bígla 2014
« Odpověď #15 kdy: Červenec 31, 2014, 22:08:15 »
tse, přes dvě, vy mě podceňujete! Přes 3 jdete! A jen si ty KČT vemte, bude na vás hezkej pohled až v nich budete listovat :)
Ale ty si to neužiješ. Ty budeš v základním táboře držet stopky :D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Jana M.

  • Host
Re:INFO: Za štěkotem bígla 2014
« Odpověď #16 kdy: Srpen 04, 2014, 20:35:32 »
Ahoj,

Hledám dopravu na long. Jen já a batoh, čtvrtek odpoledne. Jsem z Havlíčkova Brodu, mohu se přiblížit třeba do Kolína, Pardubic, Jihlavy, Humpolce (D1), Prahy či jinam. Nabízím příspěvek na benzín, společnost, práci s autoatlasem.

jana.matrkova@seznam.cz

Díky a těším se na treku!

Jana


Sarka M

  • Host
Re:INFO: Za štěkotem bígla 2014
« Odpověď #17 kdy: Srpen 04, 2014, 21:54:55 »
Ja jedu  z Ceskych Budejovic, to je asi trechu z ruky, co?

Jana M

  • Host
Re:INFO: Za štěkotem bígla 2014
« Odpověď #18 kdy: Srpen 05, 2014, 20:57:12 »
Díky všem za nabídky odvozu. Spolujízdu už domluvenou mám.

Offline ještěrky

  • SPD
  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 87
  • Souhlasu: 6
Nabídka odvozu
« Odpověď #19 kdy: Srpen 07, 2014, 11:59:38 »
Na poslední chvíli nabízím pro 1-2 lidi s 1 psem pozdní odvoz na bígltrek -odjezd dnes o půl osmé z Brna, kolem desáté v Praze, budu vděčná za společnost, klidně si kousek zajedu.

Lucka Matrková, tel 776 834 405
Lucka a Teryk

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re:INFO: Za štěkotem bígla 2014
« Odpověď #20 kdy: Srpen 10, 2014, 16:58:37 »
Toto se povedlo. Toto se hodně povedlo.

Díky Aničko za super prodlouženej víkend, Davidovi a Páje za All-inclusive kontrolu a všem, kteří se zúčastnili "sezení ve společenské místnosti". :D

31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:INFO: Za štěkotem bígla 2014
« Odpověď #21 kdy: Srpen 10, 2014, 17:55:10 »
taky se přidávám s poděkováním, po všech stranách naprosto perfektní trek.

Za rok naschle

Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Jana M.

  • Host
Re:INFO: Za štěkotem bígla 2014
« Odpověď #22 kdy: Srpen 10, 2014, 19:32:21 »
Přidávám se. Příjemná atmosféra, krásná (pro mě nová) krajina, výborně zajištěná občerstvovačka.... Nejvíc mě ohromilo že půlka trasy byla po vlastním značení, to tedy klobouk dolů.

Celkově bylo znát že je trek připravený s láskou a obrovským nasazením.

Aničko, pěkně sis nás rozmazlila - jen abys toho jednou nelitovala :)

Šárka M

  • Host
Re:INFO: Za štěkotem bígla 2014
« Odpověď #23 kdy: Srpen 10, 2014, 21:00:54 »
Jako jeden z katerorie exotu si moc pochvaluji. Jet trek se psy na kole bylo skvelé. myslim ze i další účastnící kočárkové co nebyla kočárková byli spokojeni.

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:INFO: Za štěkotem bígla 2014
« Odpověď #24 kdy: Srpen 11, 2014, 08:55:02 »
Ano, i my exoti moc děkujeme :) takovou kočárkovou svět neviděl :)

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:INFO: Za štěkotem bígla 2014
« Odpověď #25 kdy: Srpen 11, 2014, 18:46:19 »
Děcka, děkuju moc.. Jsem strašně ráda že se vám líbilo, že jste byli spokojení.. Na příští rok se vynasnažím připravit zase něco, pro co bude mít smysl sem jet. Snad vyjde počasí jako letos, začínám se modlit už teď, protože takhle krásných dnů je tu pomálu. Co jsem vám ale hlavně chtěla říct - to na co jsem při vyhlášení prostě zapomněla (nebylo to napsaný na papíru, páč na to přece nemůžu zapomenout!): obrovské poděkování všem zúčastněným. Za to, že jste se vůbec odhodlali vyrazit takovej lán světa, že jste (na rozdíl od midařů) nakonec doopravdy dorazili.. Za to, že jsme společnejma silama zvládli "trochu jinej" kemp, za to, že jste se bez problémů (a bez reptání) zvládli vypořádat s nástrahama odstraněných, zavožených i pokácených fáborků i odlétlých cedulí. Byli jste moc fajn. Jako dycky.

P.S.: Na stránkách je výsledkovka se všemi tratěmi (že jich bylo), zajímavá především pro nezúčastněné.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:INFO: Za štěkotem bígla 2014
« Odpověď #26 kdy: Srpen 11, 2014, 21:40:00 »
Pěkné počasí + lehce létací lávka + super skály + celkem civilizované cesty + kurwa krutý Krudum + kolosálně krásné Krásno + bombastické bonusy + žertovná živule + báječný bivak + kurewsky kolmý kopec + různé rybníky + zajímavé značení + prima pořadatel = dooost dobrý dogtrekking :D Díky :)

Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Fajka vod Dochtora

  • Host
Re:INFO: Za štěkotem bígla 2014
« Odpověď #27 kdy: Srpen 12, 2014, 08:00:07 »
Tak já jsem teda zklamaná, celejch osumdesátšetkilometrů se ženu (ke konci už pajdám) za štěkotem bígla jako blázen a vono nic :-( ani pípnutí, takže konstatuju, že nejhlavnější organizátorka akce Bonice to měla těžce " na háku" :-)))))))

Ale jinak se i my přidáváme do řady spokojenců a děkujem za moc hezkou akci, vyhovující kemp, nádhernou a důkladně připravenou trasu, krásnou přírodu a ještě lepší počásko !
Velkej dík pro Lucku, se kterou jsem mohla druhý den jít kus trasy a příjemně poobědvat a pak taky dík klukům v hospůdce za zelenou vzpruhu ! Pomohla :-) a za společný poslední úsek do kempu !

Tady je nějaká fotka od nás:
http://fajka.rajce.idnes.cz/Long_Za_stekotem_bigla/

Když to půjde, tak za rok zase moc rádi dorazíme !

Offline samurajtt

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 37
  • Souhlasu: 15
  • Cesta tisíc mil dlouhá, začíná prvním krokem...
Re:INFO: Za štěkotem bígla 2014
« Odpověď #28 kdy: Srpen 12, 2014, 17:34:46 »
Tak se konečně také my dva přidáváme s poděkováním za skvělou akci, super trasu, nádherné počasí, prima posezení v kempu a skvělou atmosféru jak na trase tak na živé kontrole. Pekelný výstup na Krudum, odměnený nádherným rozhledem do kraje.  Perfektní zabezpečení pitného režimu nevyjímaje. Aničko moc děkujeme a určitě se rádi vrátíme za rok na druhý ročník. No a tady je od nás "pár" fotek. Kluci T&T.
http://samurajtt.rajce.idnes.cz/Dogtrekking_Za_stekotem_Bigla_-_Brezova-Karlovy_Vary_-_7.-10.8.2014-delka_trasy_LONG_86_km./
samurajtt

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:INFO: Za štěkotem bígla 2014
« Odpověď #29 kdy: Srpen 12, 2014, 19:43:49 »
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: