Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Koloběžka okres ZR

Autor Téma: Koloběžka okres ZR  (Přečteno 5088 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Nexxi

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Souhlasu: 0
Koloběžka okres ZR
« kdy: Říjen 14, 2013, 20:07:09 »
Dávala jsem inzerát i na musherské forum,ale zkusím i tu, třeba sem chodí jiní lidé;)
Dobrý den, prodám málo ježděnou koloběžku yedoo mezeq, 20/16. Koloběžka je vhodná do lehkého terénu, ideálně pro někoho,kdo chce zkusit,jestli ho tato aktivita chytne. Moc mě mrzí,že ji musím dát pryč, ale mám jen jednoho psa (byla do taková rekreační doplňková aktivita pro nás) a pes se bojí střelby,takže když někde v dáli vystřelí myslivec,tak se bohužel fena leká a otáčí směr okamžitě domů,což bohužel je na koloběžce dost nebezpečné.  Vzhledem k velikosti bych byla nejraději za osobní předání - Žďár nad Sázavou, případně po domluvě Bystřice nad Pernštejnem.
pro více info pište na lucky.sv@seznam.cz
tady posílám více info z webu
http://www.yedoo.eu/cz/kolobezky-yedoo/yedoo-mezeq/v-brake.aspx
cena je dva tisíce

Jana + Deny

  • Host
Re:Koloběžka okres ZR
« Odpověď #1 kdy: Říjen 25, 2013, 15:53:50 »
Dávala jsem inzerát i na musherské forum,ale zkusím i tu, třeba sem chodí jiní lidé;)
Dobrý den, prodám málo ježděnou koloběžku yedoo mezeq, 20/16. Koloběžka je vhodná do lehkého terénu, ideálně pro někoho,kdo chce zkusit,jestli ho tato aktivita chytne. Moc mě mrzí,že ji musím dát pryč, ale mám jen jednoho psa (byla do taková rekreační doplňková aktivita pro nás) a pes se bojí střelby,takže když někde v dáli vystřelí myslivec,tak se bohužel fena leká a otáčí směr okamžitě domů,což bohužel je na koloběžce dost nebezpečné.  Vzhledem k velikosti bych byla nejraději za osobní předání - Žďár nad Sázavou, případně po domluvě Bystřice nad Pernštejnem.
pro více info pište na lucky.sv@seznam.cz
tady posílám více info z webu
http://www.yedoo.eu/cz/kolobezky-yedoo/yedoo-mezeq/v-brake.aspx
cena je dva tisíce

Ahoj, můj synovec scháněl koloběžku mezeq. Je-li inzerát stále ještě aktuální, přepošlu mu Váš meil a fotky té kolobky.

Offline Nexxi

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Souhlasu: 0
Re:Koloběžka okres ZR
« Odpověď #2 kdy: Říjen 25, 2013, 20:06:41 »
ano aktuální je, at se ozve na maila,nebo klidně i sem.

Offline Nexxi

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Souhlasu: 0
Re:Koloběžka okres ZR
« Odpověď #3 kdy: Listopad 01, 2013, 18:30:59 »
tak kolobka prodána

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: