Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Botičky pro psa?

Autor Téma: Botičky pro psa?  (Přečteno 69048 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #60 kdy: Březen 03, 2008, 15:57:01 »
Jo, ploutev je asi ten správnej výraz, packa se v botičce nesmí mačkat, mrkni psovi na nohy, jak jdou prsty od sebe když běží, musí tam mít místo. Musheři obouvají i "nahatý" psy (ESP) a botky drží...
Jestli ani XS nepasuje, tak holt budeš muset ušít...z flísu "pytlík" ve velikosti packy a nahoru suchý zip. Hotovo za 5 minut v ceně asi 5 Kč ;)
Ta na fotce je již trochu jetá, ale lepší jsem honem nenašla.



Když vidím, co mají lidi za potíže s botkama, já snad sednu k šicímu stroji a po Kruškách budu v balíku ;D
« Poslední změna: Březen 03, 2008, 16:08:23 od LenkaB »

Offline Pavla & Jack

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 25
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #61 kdy: Březen 03, 2008, 16:02:17 »
My to otestujeme jeste v provozu. Zatim to mel na sobe jen v byte a to na me cumel jak puk, ze co si to vymyslim a kdyz jsem po nem chtela, aby se s tim pohnul, tak si natloukl cumak, protoze se ze zasady na tu obutou a tudiz nemocnou packu proste nepostavi a nepostavi  ;D

Jak moc to muzu utahnout aby mu to nejak neublizilo? Co to da, aby to nesjizdelo nebo je nejaky utahovaci mustr?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #62 kdy: Březen 03, 2008, 16:12:05 »
Utáhni to co to jde, ten sucháč nedrží tak abys psovi zaškrtila nohu.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #63 kdy: Březen 03, 2008, 18:54:41 »
Ahoj Dášo, nabídka botek stále platí  ;)
Ahojky Margito, zítra změřím noženky a pošlu objednávku, prosímtě kolik stojí ? Objednám asi rovnou na všechny ťapičky a zvlášt na ty víceprstový :D. Předem děkuji

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #64 kdy: Březen 03, 2008, 18:59:15 »
Když vidím, co mají lidi za potíže s botkama, já snad sednu k šicímu stroji a po Kruškách budu v balíku ;D

Lenko, škoda že mám už rozjetej kšeft s Margitou, hned bych byla první, kdo by ti pomohl k prvnímu vydělanému melounu  ;D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #65 kdy: Březen 03, 2008, 19:15:22 »
Já mám XS od manmatu na malého špice a velikost je odpovídající. Prvně mu ji dala mamka, tak mu taky sklouzla, já to pořádně utáhla a šlo to. Viděl je ve svých 15 letech poprvé v životě, tak se tomu akorát chvíli divil.  :) Pokud pes nechce na obutou nožku došlapovat, doporučuje se obout i druhou do páru, pak mu nic jinýho nezbyde. Ale nemám to vyzkoušené, nikdy jsem to nemusela řešit.
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #66 kdy: Březen 03, 2008, 21:38:22 »
Margito anebo ostatní , jak přesně mám změřit tlapu psa?

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #67 kdy: Březen 03, 2008, 22:40:51 »
Margito anebo ostatní , jak přesně mám změřit tlapu psa?
Dášo, sestrojíš podmořský jeřáb, připravíš .....
Ptáš se, jak přesně? To je přece jasné! Jak nejvíc přesně to jde! :-X
Nepřesná měření jsou pro kočku a Ty to potřebuješ pro psa! :-X
Samozřejmě, že nevím .. ještě jsem tomu zabahněnému psovi tu tlapu do té botky nenacpal.
« Poslední změna: Březen 03, 2008, 22:44:12 od Honza_a_Grini »

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #68 kdy: Březen 03, 2008, 22:44:21 »
Dášo, sestrojíš podmořský jeřáb, připravíš .....
Ptáš se, jak přesně? To je přece jasné! Jak nejvíc přesně to jde! :-X
Nepřesná měření nejsou k ničemu. :-X

hele nech si toho panáčku, víš co se říká" Kdo se neptá nic se nedoví" :-*

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #69 kdy: Březen 04, 2008, 07:34:51 »
no měř jí na zemi (když na ní stojí) a je " rozcapená" i když u těch vašich víceprsťáků nevím.... :-X ;)

Offline Pavla & Jack

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 25
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #70 kdy: Březen 04, 2008, 08:24:43 »
Me v manmatu rikali, ze mam podle tech jejich velikosti udelat tunylek z papiru, ktery bude mit sirku, jako udavana velikost (= pro sirku 5cm ustrihnes papir s sirkou 10cm, prehnes napoli, slepis a psovi na packu nasadis). Podle toho, jak je mu to tesne nebo volne, potom bud pridas nebo uberes, az se dostanes na sirku, ktera ti sedi a tu objednas.

Na lysohorsky prolog se botickotvurci nechystate? Potrebovala bych osobni konzultaci, protoze muj pes je na obuti fakt eso (co se tyka rozmeru pacek). Ty predni packy co vidite na mojem info obrazku delte dvema a mate zadni  ;D :).

Krusne hory jsou od nas moooc daleko  :o

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #71 kdy: Březen 04, 2008, 08:31:44 »
Dášo, zavolej Ivance a zeptej se jí ... Ona na Dajdu nějaké botičky má ... můžete je vyzkoušet a potom tu botku změřit.

Offline Liana

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #72 kdy: Březen 10, 2008, 13:21:51 »
Tak k botičkám. Tento víkend si môj šikovný hafan pri super entuziastickom značkovaní (hrabe nielen zadnými, ale aj prednými) prerezal vankúšik na prednej labke. Že krvi jak z prasaťa ani nemusím hovoriť. Okamžitý zásah veterinárky, ktorá bola hneď po ruke, znamenal vyčistenie a dezinfekciu rany a následné obviazanie labky. Hovorím si, keby som tak mala botičku. A potom ma napadá, že by mi zrejme aj tak bola na figu, pretože ak mu kúpim botičku vo veľkosti na jeho normálnu nožičku, obviazanú mu ju už neobujem. Na druhej strane obúvať poranenú neobviazanú labku mi príde trochu zvláštne. Čiže načo je mi vlastne tá botička, keď v prípade zranenia aj tak vytiahnem lekárničku (ktorá je tiež povinnou výbavou) a zranenú labku ošetrím takto?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #73 kdy: Březen 10, 2008, 15:34:01 »
Liano, nevím kolik materiálu jste namotaly na tlapku, ale pokud to tolik krvácelo, tak asi hodně, proto by se noha do botičky nevešla. Pokud dám jednu vrstvu krytí + fixuju (obvaz, pruban, náplast..) tak se tlapka do botičky normálně vejde...
Když bude tlapka jemom "sjetá" (odřená např. na asfaltu), tak nezavazuješ, dáš  botku a trek dojdete...
Botky můžeš dát preventivně, např pokud tě čeká delší úsek v létě po horkém asfaltu...
Nevím jak umíš obvazovat, ale já teda tlapku tak, aby to vydrželo několik km chůze (např. k nejbližšímu svozovému bodu) nezafačuju!

Offline Liana

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #74 kdy: Březen 10, 2008, 16:35:16 »
Ďakujem za odpoveď. Hmm, ja som teda asi dobry obväzovač, lebo moj obväz vydržal cely deň - podotykam, že pes je na dvore :-))

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: