Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Botičky pro psa?

Autor Téma: Botičky pro psa?  (Přečteno 68963 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #15 kdy: Leden 10, 2008, 19:13:58 »
Já objednala taky Manmat a přijdou mi hrozný, tvrdý nedrží na noze a nemají ani tvar nohy. No nevím, čekala jsem že to bude lepší a teď koukám po botičkách na baron.cz které vypdají vyšší a snad i pružnější

No, od toho jsou tam ty suché zipy, aby se botka na noze upevnila a nepadala.  O:-)
Navíc výraz "botička" je asi dost zavádějící, nejvíc to připomíná ponožku.  ;)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

ydev

  • Host
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #16 kdy: Leden 11, 2008, 14:33:34 »
Omlouvam se za totalni nablblost, ale k cemu ty boticky pro psa, myslim na trekku? To postupne trenovane tlapy nevydrzi tu zatez? Predpokladam, ze nikdo nevybira trasu s ostrymi kameny jako jsem zazil na Hvaru v Chorvatsku. Tam jsme nakonec delali pseudoboticku z ponozky a gumy.
Chtel bych jit letos nejaky trekk, tak se ptam :)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #17 kdy: Leden 11, 2008, 15:20:38 »
Psí tlapy většinou bez problémů vydrží - může se ale stát že si pes tlapku o něco rozřízne - a i když pak jdeš jen na svozové místo, v botičce se mu půjde lépe... nebo rozpálený asfalt na letních trecích - tam by botičky možná nebylo úplně marné použít - co vy na to? (jen mě to teď napadlo, ale možná to fakt není úplně blbej nápad)... ideální je samozřejmě trek BEZ rozpáleného asfaltu...

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #18 kdy: Leden 11, 2008, 15:50:03 »
jak psala Petra - botičky jsou pro případné zranění psa...navíc tlapky dostávají na trekku pořádně zabrat...a myslet si, že pořadatelé přece nebudou vybírat tratě kde jsou ostré kameny...pořadatelé jsou rádi, že vyběhají všechna možná povolení a pokud je v lese cesta vysypaná štěrkem, nebo v létě rozpálený asfalt, tak s tím pořadatelé moc nenadělají a právě proto jsou vhodné botičky...a bohatě stačí doma vyrobené botičky, hlavně že splní svůj účel - ochránit psí tlapky...

Offline indian

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 76
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #19 kdy: Leden 11, 2008, 18:10:13 »
většinou vydrží ale někdy se stane opak i u trenovaného psa. mému psu se sedřela tlapka asi 2km před cílem (Odry) a já si myslím že důvod byl, stále tahání když jsem už já nemohl návíc tam byl i nějaký štěrk. pro mě dobrý ale pro psa asi nic moc. # jen mimochodem určitě vidíte rozdíl, jak vám pes běží po silnici a když pak vyběhnete na polní nebo lesní cestu

Offline CassidyTeam

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #20 kdy: Leden 15, 2008, 10:33:36 »
Já mám botičky od Manamatu, ty pogumované, a jsem s nimi spokojená. Dobré jednoduché a levné dělá i www.eurohusky.mushing.cz .Přivezla mi je Maruška z Vetamix Tour.

Jinak Smoky na trecích s tlapkami problémy nemívá, odírá si zadní nohy na stejném místě, až při kárových a saňových závodech


U botiček je asi nejdůležitější je funkčnost a ne vzhled.  ;)
« Poslední změna: Leden 15, 2008, 10:36:19 od Margita a smečka »
CassidyTeam

Maruska

  • Host
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #21 kdy: Leden 15, 2008, 12:46:10 »
Margotko  >:D, jo ty botky od eurohusky se mi líběj ze všech botek asi nejvíc. Daj se rychle nazout, neztrácej se a jsou levné (35 Kč).
Prosím tě přišel ti mail? Případně máš ICQ? Písni mi na mail: marushka007@centrum.cz . Dík.

ydev

  • Host
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #22 kdy: Leden 15, 2008, 22:27:23 »
většinou vydrží ale někdy se stane opak i u trenovaného psa. mému psu se sedřela tlapka asi 2km před cílem (Odry) a já si myslím že důvod byl, stále tahání když jsem už já nemohl návíc tam byl i nějaký štěrk. pro mě dobrý ale pro psa asi nic moc. # jen mimochodem určitě vidíte rozdíl, jak vám pes běží po silnici a když pak vyběhnete na polní nebo lesní cestu

Tak diky za vysvetleni, dostane boticky :)

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #23 kdy: Leden 16, 2008, 20:34:42 »
Ano jde o funkčnost, čert vem jak vypadají, ale ty manmat mi funkční nepřijdou, v kombinaci s mými psy. Jsou moc krátký, suchý zip vychází na ten zadní polštářek u psa a musí mu to být moc nepříjemný. Navíc tlapka má tvar skoro do pravýho úhlu a ty botičky moc zohnout nejdou ... nevím, je vidět že někomu vyhovují, ale nám bohužel.
Jinak k botičkám obecně, je to určitě fajn věc, hlavně při tom zranění, když se třeba packa ováže tak proti mokru a prodření obvazu. nebo jak tu již bylo na tom horkým asfaltě. jen sehnat takový, v kterých je pes ochoten udělat vůbec krok

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #24 kdy: Leden 16, 2008, 20:54:09 »
my máme od manmatu a ztrácíme je,naštěstí jsme je zatím vždycky našli  ;)
A+G+J

Offline CassidyTeam

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #25 kdy: Leden 16, 2008, 21:04:13 »
mě překvapily ty od eurohusky, jsou jednoduché, s důmyslným zapínáním a nepadají za žádných okolností. A dost vydrží. Ty od zera jsou na chvíli po 5 km už v nich byly díry  :-X a to pes ani pořádně netáhl  >:D
CassidyTeam

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #26 kdy: Leden 16, 2008, 21:08:31 »
Margito, jak jsou vysoký? Když tak vem do Deštnýho na ukázku, potřebuju pro Jetíka vysoký botky na přední náhon. Tlapky má OK, ale když je namrzlej sníh, tak si pořeže nohy zepředu nad prstama...zřejmě vytahuje nohy ze sněhu nějak jinak než mamuti, ti s tím problém nikdy neměli...Takže nepotřebuje ani tak botku jako spíš něco na způsob kamaše.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #27 kdy: Leden 16, 2008, 21:15:42 »
jen sehnat takový, v kterých je pes ochoten udělat vůbec krok

Zlatý moje zvířátka.... O:-) ani jeden z bafů botičky neřešil a to je malej dostal poprvý v 15 letech. Gróna neřešila nikdy nic, takže ani rady typu "zvykejte psa na postroj" jsem příliš nevyužila.... 8)

mě překvapily ty od eurohusky, jsou jednoduché, s důmyslným zapínáním a nepadají za žádných okolností. A dost vydrží. Ty od zera jsou na chvíli po 5 km už v nich byly díry  :-X a to pes ani pořádně netáhl  >:D

nebyla by fotka?

Takže nepotřebuje ani tak botku jako spíš něco na způsob kamaše.

to abys mu nějaký upletla.... ;D červená by mu mohla slušet  :P
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline CassidyTeam

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #28 kdy: Leden 16, 2008, 21:20:20 »
jdu jí vyfotit a hned jí ukážu  :o
CassidyTeam

Offline CassidyTeam

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #29 kdy: Leden 16, 2008, 21:34:11 »
Tak tady jsou, omluvte zhoršenou kvalitu, můj mobil to líp neumí a mě se klepe ruka ...  >:D

http://margita.rajce.idnes.cz/Boticky_eurohusky/#album
CassidyTeam

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: