Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Botičky pro psa?

Autor Téma: Botičky pro psa?  (Přečteno 69049 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #105 kdy: Srpen 17, 2009, 12:45:26 »
Hyena: No čoveče dýl asfalt se psem na kole bych nejela (s botama nebo bez)
Šárka: Jaký tým? Většina DT je dílem jednotlivce a až na samotnou akci ukecá pár kámošů aby mu píchli a nezdechl tam vysílením.

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #106 kdy: Srpen 17, 2009, 13:57:34 »
Hyeno, já ty botky, teda pokud myslíš Ruffwear, měla doma, prodávala sem je zde....nešla mi v nich fena venku, ale zkusila jsem jí je cvičně doma, no tvářila se, jakoby neznala jejich cenu :D
Ale o to nejde...ty botky jsou super vymakaný, na dotek, na ohyb, co se týče materiálu i střihu. Ale jak řikám, odchozeno v nich nemáme, nicméně známá jo, tak se ti můžu poptat, jestli chceš.

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #107 kdy: Srpen 17, 2009, 14:21:30 »
Dyk já vím, já je od tebe měla na vyzkoušení, ale čubě nepadly. A naomak mi fakt přišly dobrý. Jen v okamžiku, kdy bych je měla koupit za plnou cenu a na všechny 4, tak bych chtěla vědět, zda je má někdo ozkoušené v praxi. Jina teoreticky jsme na nich nic špatnýho neshledala. tedy když by měly tu správnou hyenní velikost.

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #108 kdy: Srpen 17, 2009, 14:29:23 »
Hyena: No joooo, jasněěěě, mně nedošlo, žes ta přezdívka byla ty, no jasan!
No tak vem o číslo měnší, ne? S někym se určitě domluvíš, že byste je vzaly napůl, nebo jestli bys užila všechny 4....a na www.ebay.com se často daj sehnat levnějc, kor teď, když zase doláček klesá .)

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #109 kdy: Srpen 17, 2009, 19:45:29 »
..a na www.ebay.com se často daj sehnat levnějc, kor teď, když zase doláček klesá .)
Hele já po story, co jsem si prožila s kupováním cajků na koně už z amrickýho on-line shopu nechci nic.

Hanka s Gildou

  • Host
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #110 kdy: Říjen 10, 2009, 19:10:45 »
Prodám botičky ManMat vel.M, 4 kusy (ten vylepšený typ). Jsou nenošené- můj pes má o číslo větší nohu :-) Můžu je vzít na Fryšták. 723 142 730

Miška+Porots

  • Host
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #111 kdy: Duben 07, 2010, 19:36:42 »
Prosím Vás....akú širokú tlapku má Váš mazlík? Ja mám čuvača, naši mi to merali a tvrdia že má 11 cm!!! :o
Sa mi to zdá nejako veľa....je chyba v meračovi alebo je to normálne? ;D

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #112 kdy: Duben 08, 2010, 08:50:35 »
Ahoj! To bude asi ok ... můj pesan má při svých 62cm v kohoutku asi 8,5cm širokou packu, tak proč by nemohl mít čuvač 11 ? :)

Offline miška+Beny

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 32
  • Souhlasu: 3
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #113 kdy: Duben 08, 2010, 20:22:54 »
Tak dens som dostala nový údaj...vraj 8,5....tak v každom prípade to sú mega botičky  ;D...ďakujem za konzultáciu ;)

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #114 kdy: Duben 08, 2010, 20:56:51 »
Jů, Cedrik má tlapu jako čuvač:))

No já právě byla přeměřit naší botičku a fakt je 8,5 cm široká, ale upřímně: měla jsem vzít větší, protože mu tam nacpu jentaktak nohu a pak už tam nezbyde  místo pro obvaz, kdyby bylo potřeba:(

Offline bypetka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #115 kdy: Červenec 03, 2010, 23:16:52 »
Plánovala jsem koupit botičky od manmatu, ale jak tak čtu ty vaše názory - a že jich je dost negativních na ty od manmatu, tak půjdu asi do eurohusky. Doufám, že se to vyplatí :)

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #116 kdy: Listopad 26, 2010, 22:25:58 »
Pro info,
pro hafany s malýma nohama jsou na aukro ruffwear botky velikost S, viz http://aukro.cz/item1335960318_boticky_ruff_wear_bark_n_boots_grip_trex_cerna.html
Z osobní zkušenosti se lze dohodnout na novém vypsání aukce, když se tahle prošvihne, sama jsem tak botky pořídila.

Jane

  • Host
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #117 kdy: Březen 18, 2011, 13:30:52 »
Používáte taky nějaký speciální krém na tlapky? Např. http://www.spokojenypes.cz/oci-usi-tlapky-drapky/mast-na-tlapky-50ml-trixie?id=13035

Bára B

  • Host
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #118 kdy: Březen 18, 2011, 13:47:32 »
Já přišla na to, že když jim je namažu, ještě je na problém upozorním - tlapy pak olizují jak zběsilí. Pokud je problém, místo mazání dávám hned botky. Nosíme ty od Levíčků. Těch si kupodivu nikdo nevšímá a ani nehryže... ;D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: