Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Botičky pro psa?

Autor Téma: Botičky pro psa?  (Přečteno 69041 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #90 kdy: Prosinec 30, 2008, 22:35:30 »
Když bude mít pes bandáže, tak ti nikdo nic neřekne, do batohu bych ty botičky, ale pro jistotu přihodil, jinak s botičkami nechodí nikdo, nebo skoro nikdo, ty jsou ve výbavě především pro případ poranění tlapek.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #91 kdy: Červenec 26, 2009, 23:34:15 »
Asi bych na Bardu potřebovala botičky na míru, našel by se nějaký odvážlivec? Máme Manmat, jenže bíglí packy jsou prostě široké, takže jsem musela vzít dost velké - tlapku do nich sotva narvu, ale boty končí až za kloubem, absolutně nedrží, svlíkají se, pokud přímo neupadnou, tak je má za chvilku "na půl žerdi", což je na houby. Teď na Hané se nějak (kamínek mezi prsty?) odřel na polštářku zevnitř a s botičkama úplná katastrofa, naštěstí to bylo kousek před cílem...

Offline m + d + b

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 29
  • Souhlasu: 0
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #92 kdy: Červenec 27, 2009, 17:53:25 »
Já jsem na Denyho též měla manmat a taky nicmoc :o Pak jsem objednala z eurohusky a jsem spokojená....jestli chceš, tak na Šerákovi můžeš zkusit

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #93 kdy: Srpen 07, 2009, 16:01:39 »
dva pary boticek na vlcaka?
Bezel/jel jsem o vikendu s cubou vytrvalostni zkousku(70km), tak ma packy trochu osoupanejsi vic ne jindy. Proste nasadim boticky preventivne.... Karel Slajer

Asi bych na Bardu potřebovala botičky na míru....píše Petra

Karle a Petro, sehnali jste nějaké šikovné botky na míru ?

Deny se snaží, "tlapky" mu dorůstají, ale bez pořádného obutí ho na Stezku vlka (kdyby vedla také po asfaltu a štěrku jako ta Šediváčkova) pustit nemohu...poraďte. Díky.

Erája neni doma

  • Host
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #94 kdy: Srpen 07, 2009, 20:11:33 »
Petro, od Trixi jsou celekm dost široké a i držej - právě proto že jeden zip maj nad a jeden pod kloubkem. Ale rychle se prošoupou. To Ozzy vyřešila tak, že na tu koženku našila pravou kůži. Jsou ale neoprenový, takže se v tom pes v tomhle parnu, pokud je má na sobě půl dne zapaří. Jiank jsem s nima spokojená.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #95 kdy: Srpen 07, 2009, 20:19:31 »
Já mám teď slíbené od RadkaK, tak uvidíme

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #96 kdy: Srpen 14, 2009, 10:57:04 »
Hele, máte někdo zkušenost  s těma drahým ruffwearáckýma? já bych po Šediváčkovi, kdy mi čubís klekla kvůli asfaltu klidně i zainvestovala,(botky jsem v ruce měla a líbí se mi) ale zasejc se mi nechce ty prachy vyhodit  jen tak. Botky od manmatu a obdobné "sáčkové " typy čuba bere jako nouzovku, ale není ochotna mi v nich šlapat dvacet a víc kiláků.

Gwen z hokny

  • Host
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #97 kdy: Srpen 14, 2009, 13:04:21 »
Hele, máte někdo zkušenost  s těma drahým ruffwearáckýma? já bych po Šediváčkovi, kdy mi čubís klekla kvůli asfaltu klidně i zainvestovala,(botky jsem v ruce měla a líbí se mi) ale zasejc se mi nechce ty prachy vyhodit  jen tak. Botky od manmatu a obdobné "sáčkové " typy čuba bere jako nouzovku, ale není ochotna mi v nich šlapat dvacet a víc kiláků.

Na drahý botky kašli, prachy dej do kasičky v kostele a pomodli se za treky bez asfaltu  ;) >:D

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #98 kdy: Srpen 14, 2009, 13:24:56 »
pomodli se za treky bez asfaltu

Přidáváme se...treky na mechu a trávě  :D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #99 kdy: Srpen 14, 2009, 15:06:45 »
Taky bysem se přimlouvala za DT "bezasfalťák" či "minimálněasfalťák".
Jako expořadateli je mi jasné, že nějakým asfaltovým spojkám se nelze vyhnout, ale prosila bych (hlavně za psy!!!) s rozumem.
Jinak ty lucksusní botky za ještě lucksusnější prachy mi přijdou zbytečné...pokud teda nechceš startovat už s obotičkovaným psem a jít tak celou dobu. Botky na DT beru jako věc pro nouzové použití...t.j. dojdu v případě problému s obutým psiskem na svozový bod a nebo můžu obout na tom rozpáleném asfaltu preventivně. Rozhodně bych netáhla psa s bolavejma nohama (byť obutýho) až do cíle. (např. na Šeráku byly  některý zvířata vlečeny do cíle totálně zrasený a šmatlající na všechny 4 :o) Pokud by pes potřeboval botky (v normálním terénu) od startu do cíle, tak je někde problém a asi takový zvíře nemá na DT co dělat.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #100 kdy: Srpen 14, 2009, 19:25:38 »
Jako úplný trekař-začatečník se děsím když slysím ty asfaltostory. Šla jsem zatím jen Hanackou a tam mi prislo asfaltu normalne, ale nemam to s čim porovnat.

Nevite jak to bude s asf. na Stezce vlka?? Za sebe doufam, že mam psy na asf. zvyklé, maji krasne tvrde polstarky, ale nechtelo by se mi trmacet autem nekam 200 km abych za 30 km po asf odpadla.



Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #101 kdy: Srpen 14, 2009, 19:48:17 »
Haná byla co se týká asfaltu super, ale bohužel to tak není vždy (buď ráda že jsi nakonec tu Šumavu nešla)

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #102 kdy: Srpen 14, 2009, 21:22:07 »
Asfalt je děs. Ale když si někdo (já snad??) nechá na trek na nohou fungl nové boty a staré zapomene v autě :)...To pak (s puchýři na zápis do Guinessovy knihy rekordů) zjistí, že oproti lesní cestě vysypané hrubým velkým kamením >:( je asfalt docela příjemný kamarád :P

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #103 kdy: Srpen 17, 2009, 09:43:23 »
No já právě měla ty manmaťácká jako nouzovku a psa, který mi říká, že má nopžky otlačené rozhodně nikam nechci táhnout. Proto mě taky jako jedinou vezly z půlky letošního Šediváčka ;-) Za DT bez asfaltu se modlím a vzhledem k  tomu, že jsem vybrala Šediváčka místo Hané se modlím asi blbě. o těch drahých botkách jsem ale uvažovala právě pro situaci- vím, že půjdu ( nebo spíš pojedu na kole)  dlouho asfalt, tak dám rovnou botky, tudíž nebudu mít psáka s otlačenýma nohama. Tak že bych potřebovala vědět, že v nich ten pes dá v pohodě 50 km a bude se cítit O.K. 

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Botičky pro psa?
« Odpověď #104 kdy: Srpen 17, 2009, 09:55:50 »
Když vidím ty pěkné trasy u nás v Novohradkách, pořád na mě útočí myšlenka že by tu byl pěkný dogtrek. ale s pořádáním treku nemám žadné zkušenosti, ani tým lidí co by měl čas jít do toho se mnou. Nevím co by na to řekli příslušné orgány.

Já osobně tady nemám potíže když jdu jako soukromá osoba, ale nevim jak by to prošlo ofiko.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: