Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 poděkování 2013

Autor Téma: poděkování 2013  (Přečteno 18247 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
poděkování 2013
« kdy: Červen 09, 2013, 18:51:38 »
Teda gratuluji tomu kdo objednával počasí, sice jsem místy nadával že jsem až upečen ale furt lepší než zmoklej, trať paráda, lví trika super, slabikář poučnej, kufrování jsem si až na vyjímky odpustil asi jsem se poučil z loňského roku.

P.s. kacířská myšlenka všimli jste si jak lvů sluší turistické, lázeňské a ostatní značky ;-p hned se jde líp ;-p jen tak dál.

Tak ještě jednou díky a za rok repete
« Poslední změna: Červen 09, 2013, 20:31:25 od Psymorf »
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline littlecake

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 60
  • Souhlasu: 19
Re:poděkování 2013
« Odpověď #1 kdy: Červen 09, 2013, 20:40:09 »
Zdar a pořadatelům dík za super dogtrek. Napočítalo mi to na longu převýšeni 3300m. Nevím jestli je to možné a ani jak jsem to dokázal, když dnes mám problém vyjít po schodech blbé 3 v.m. Asi to bude tím, že mě tahal pes a dnes se celý den válí.

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:poděkování 2013
« Odpověď #2 kdy: Červen 09, 2013, 21:01:26 »
Teda gratuluji tomu kdo objednával počasí, sice jsem místy nadával že jsem až upečen ale furt lepší než zmoklej, - tobě se člověk fakt nezavděčí :D :D :D

kacířská myšlenka všimli jste si jak lvů sluší turistické, lázeňské a ostatní značky ;-p hned se jde líp  - jj, LMTZMSNMMP :D

Pár foteček je tady - http://biluska.rajce.idnes.cz/Lefi_2013 , fotky z vyhlašování budou později.

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:poděkování 2013
« Odpověď #3 kdy: Červen 10, 2013, 07:47:42 »
Parááááda to byla přátelé, parááda! Trať nádhernejma místama, i takovejma kam by člověk jinak opravdu nevkročil, páč tam prostě nevede cesta... ale přesto bez bloudění. Nevěřila jsem že to kolem Bruntálu může být tak hezký. Počasí úplně luxusní, knihovny na správnej místech a o zábavu postaráno kvalitní literaturou která vydržela být napínavá až do cíle. Dík!

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:poděkování 2013
« Odpověď #4 kdy: Červen 10, 2013, 10:36:04 »
Děkuju Lefum za pohlidani haveti, za důkladně vyvenceni alaskanu a Bilusce za odvoz do Bruntále za ranního kuropeni na vlak.  ;)

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re:poděkování 2013
« Odpověď #5 kdy: Červen 10, 2013, 15:23:50 »
Velké díky, hluboká poklona nejvyšší Lefí prezidentko :) Nemělo to jedinou chybičku, počasí luxusní, parádně natrasováno, jak po turistických stezkách tako divokých necestách. Skvělé osvěžovny absolutní pohoda a toho bloudění bylo tak akorát jak by mělo být, aby byl trek trekem :) Poprvý na treku na tři bivaky. Lefi zse ukázali, že s úsměvem a nadhledem jde všechno líp. :)

Offline Maya

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 62
  • Souhlasu: 2
Re:poděkování 2013
« Odpověď #6 kdy: Červen 10, 2013, 22:42:09 »
Taky moc děkujem - byla to paráda, včetně toho kufrování a zubatých žab, aspoň se člověk nenudil :-D a tady je pár fotek: http://mayapaya.rajce.idnes.cz/Zde_jsou_lvi_2013/

S a B+B+B

  • Host
Re:poděkování 2013
« Odpověď #7 kdy: Červen 11, 2013, 08:47:03 »
Jelikož nemám dost slov, která by dostatečně vyjadřovala vše, čím srdce přetéká , dovoluji si jako poděkování uvést citaci z mé oblíbené knihy:
Lí ba Má Le fy
My Má me Lí bu
Ó My Se Má me


Offline Renča

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 83
  • Souhlasu: 1
Re:poděkování 2013
« Odpověď #8 kdy: Červen 11, 2013, 11:20:49 »
Díky za krásný víkend. Počasí bylo přímo luxusní, prostě paráda :-)

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:poděkování 2013
« Odpověď #9 kdy: Červen 11, 2013, 11:40:43 »
Slávku ty jsi fakt blázen :D . Do příštího roku ti seženu matematiku, slibuju :D


Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:poděkování 2013
« Odpověď #10 kdy: Červen 11, 2013, 11:58:24 »
Slávku ty jsi fakt blázen :D . Do příštího roku ti seženu matematiku, slibuju :D

spíš chemii ať je sranda

a vůbec sepiš někam co ty tvé kódy znamenali, čert ví co se ti honilo hlavou u každé kontroly
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:poděkování 2013
« Odpověď #11 kdy: Červen 11, 2013, 12:05:45 »
Jelikož nemám dost slov, která by dostatečně vyjadřovala vše, čím srdce přetéká , dovoluji si jako poděkování uvést citaci z mé oblíbené knihy:
Lí ba Má Le fy
My Má me Lí bu
Ó My Se Má me

Kdyz toto cte clovek sedici v zatuchle kancelari a resici cicoviny druhych misto ucasti na DT, nezbyva mu, nez si na uklidneni a zahnani chmuru dat dvojitou davku obedoveho likeru a tesit se na lepsi zitrky, kdy si to uzije s vama. :)))
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:poděkování 2013
« Odpověď #12 kdy: Červen 11, 2013, 12:36:08 »
Slávku ty jsi fakt blázen :D . Do příštího roku ti seženu matematiku, slibuju :D

spíš chemii ať je sranda

a vůbec sepiš někam co ty tvé kódy znamenali, čert ví co se ti honilo hlavou u každé kontroly

Myslíš, že vůbec někdy někdo vydal chemii pro zvláštní školy?

Kontroly:
K4 - KZ - Kámen? Zde!
K5 - LNChPDKAZK - Lefu nebaví chodit pořád do kopce a z kopce
K6 - LVD - Lefovi vadí déšť
K7 - LMZMB - Lefa má zase mokré boty (to měl teda Lefa celých pět měsíců, ale ke konci už mu to vadilo hodně :D )
K9 - RJVH - razítko je v hospodě
K11 - L+Ž - Lefa + Žába
K13 - LNRL - Lefa nemá rád lýkovec
K14 - LMZ - Lefa mění značení
K18 - LLZŽ - Lefa loví zubaté žáby
K19 - LMRVASADAKAJ - Lefa má rád vánoce a stromečky a dárečky a koledy a jídlo

K5short+K11mid - LZK - Lefa zdraví kamarády


Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:poděkování 2013
« Odpověď #13 kdy: Červen 11, 2013, 12:58:03 »
no uznávám že to s tou chemií nebyl nejchytřejší nápad

jinak doufám že ten kdo by lousknul kód 19 čekala zlatá medaile
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:poděkování 2013
« Odpověď #14 kdy: Červen 11, 2013, 14:01:52 »
Na 19tku nikdo nemá, toho jsem se nebála :D . Dost mě překvapilo, že jste vůbec přišli na princip a něco z toho louskli. Evidentně jsou na trecích lidi, kteří se dovedou vcítit do Lefího myšlení. To znamená, že nám třeba jednou v Bohnicích přidělí společný pokoj :D :D :D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: