Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Koupím sedák či opasek

Autor Téma: Koupím sedák či opasek  (Přečteno 5699 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Kubajs

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Souhlasu: 0
Koupím sedák či opasek
« kdy: Červen 02, 2013, 23:16:28 »
Zdravím rád bych začal s Dogtrekkingem a rád bych si pořídl sedák či opasek. Měl by někdo na prodej ? Nejlépe asi tento http://www.zerodc.cz/zero-dc-katalog/id/1617
Či ten sedák http://www.zerodc.cz/zero-dc-katalog/id/1618
Nebo jakýkoliv jiný :)
Za případné rady i pomoc budu nesmírně vděčný moc děkuji.
 O:-)

Offline Kubajs

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Souhlasu: 0
Re:Koupím sedák či opasek
« Odpověď #1 kdy: Červen 04, 2013, 19:02:10 »
Nikdo nic? :)  :o ani vodítko s amortizérem ?

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Koupím sedák či opasek
« Odpověď #2 kdy: Červen 05, 2013, 07:19:17 »
za sebe bych si poridil novy. Snad me nikdo nesezere, az se za 100 let zase nekde na venceni zjevim, ale po nikom bych asi ho asi neporizoval, kdyz si vezmu, jak vypada ten muj = nalezite propoceny a ruzne vytahany. Kubajsi, kup si novy, jestli budes chodit vencit, urcite ho vyuzijes a da se s uspechem vyuzit i na jinych akcich, kde je treba napr. mit psa "na voditku". :)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Kubajs

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Souhlasu: 0
Re:Koupím sedák či opasek
« Odpověď #3 kdy: Červen 05, 2013, 07:56:07 »
Já bych si je rád i vyzkoušel a porovnal ale co sem tady na Chomutovsku zatím narazil tak tu mají jen opasek

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Koupím sedák či opasek
« Odpověď #4 kdy: Červen 05, 2013, 08:02:57 »
Tak dojeď někam na dogtrek, lidi ti ochotně nechaj vyzkoušet různé typy...a případně tam mívá Hela i stánek, kde nejenom vyzkoušíš, ale i koupíš za výrazně lepší ceny než ve zveráčích.

Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re:Koupím sedák či opasek
« Odpověď #5 kdy: Červen 05, 2013, 14:54:31 »
v dnešní době kdy můžu někam vyrazit jen v případě že mám to nej nej vybavení mám kacířský příspěvěk.
V první řadě záleží jakého máš psa. Zda "tažného" , chodícího, nebo "taženého".
     Pokud platí že tažného ve smyslu že vyvíjí trvale dostatečný tah, tak pořiď sedák/opasek.
U sedáku máš navíc popruhy i pod zadek, takže nesklouzává nahoru, ale popruhy "mezi půlkama" můžou
vadit. Rozdíl mezi Zerem a Manmatem je v podstatě jen v přezce u Zera (jednodušeji se oblíká), kdežto
Manmat plastovou provlíkací sponu nebo jak se to jmenuje, takže při "oblíkání" povolit a utáhnout. Pod bederákem se taky budeš docela potit.
     Jestli tvůj pes chodí normálně slušně na mírně napnutém, nebo prověšeném vodítku, potom sedák ani
opasek nepotřebuješ. Můžeš psa  mít připnutého šňůrou k bederáku batohu, nebo na smyčce kolem pasu
udělané z vodítka. Smyčka navíc docela rozumně zkrátí vzdálenost psa od tebe. Klasická odpružená šňůra
má většinou 3+ m.
     Pokud máš psa "taženého" (neustále je za tebou) potom platí to co u chodícího, jen s tím rozdílem, že vodítko budeš mít v ruce, aby se ti nepletlo pod nohy.
     Mám vyzkoušené všechny tři varianty  :)
 
Laďa+Esi

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: