Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Zde jsou lvi-povinná výbava

Autor Téma: Zde jsou lvi-povinná výbava  (Přečteno 4584 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Petr Jurča

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 21
  • Souhlasu: 17
Zde jsou lvi-povinná výbava
« kdy: Květen 13, 2013, 11:25:05 »
Nevíte někdo, zda-le je pro MID stejná povinná výbava jak pro Long? Dle propozic to vypadá že ano. Obvykle však nebývají bivakovací potřeby součástí povinné výbavy pro MID. Pořadatelský email je bohužel hluchý. Jde mi o to jaký si mám vzít s sebou batoh.

Offline JARČA

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Souhlasu: 0
Re:Zde jsou lvi-povinná výbava
« Odpověď #1 kdy: Květen 13, 2013, 21:55:03 »
pro mid je stejná jako pro long, kromě spacáku a karimatky..minulý týden jsem to zjišťovala :D

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:Zde jsou lvi-povinná výbava
« Odpověď #2 kdy: Květen 14, 2013, 06:51:08 »
Už jsem včera odepsala, omlouvám se, mám s těma mailama trošku zpoždění. Kvůli sněhu jsme nabrali skluz v trasování a teď trávíme každou volnou chvilku v terénu. Takže jsem buď v práci, se psama, nebo na trati. Vždycky si říkám, že večer sednu na ty maily a vyřídím je. Většinou si k tomu i sednu. Pak se probudím, na čele mám obtisknuto "dfghjkl", venku svítá a je čas jít zase obstarat dobytek a do práce... Takže všechny prosím o strpení, ty maily tady jsou, přihlášky tady taky jsou, jenom obraceč času se mi rozbil :-(


 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: