Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Dogtrek

Autor Téma: Dogtrek  (Přečteno 14662 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline rita75

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Souhlasu: 0
Dogtrek
« kdy: Duben 16, 2013, 15:32:34 »
Dobrý den, ;D

chci se vás zeptat a požádat o radu. Dogtrekknig ,,Zde jsou lvi,, bude náš první dogtrek. Proto se chci zeptat byli jste tam někdo? Jaké to tam je? Preferují sedák nebo opasek? Musí být vodítko s amortizérem? Jaké doporučujete botičky pro psa? Děkuji předem za info. :-[

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:Dogtrek
« Odpověď #1 kdy: Duben 16, 2013, 15:40:10 »
hele tak rovnou zde jsou lvi je dost specifický dogtrek, nevím zda je vhodný pro začátečníky, sem tam z toho tam jsou vyděšení i otrlí jedinci.  Však ona se k tomu šéfová ještě jistě vyjádří.

v základně bude jistě ultra veselo a mega pohoda
sedák nebo opasek záleží na každém psovodovi co radši
pružné vodítko jistě se hodí alespon ti psisko neutrhne ruce
botičky takové které mu na noze budou sedět

Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline rita75

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Souhlasu: 0
Re:Dogtrek
« Odpověď #2 kdy: Duben 16, 2013, 15:41:58 »
Právě jedou i kamarádky a ty tam taky budou poprvé. Chcem si dát trasu short tedy 20 km. :-) Jinak děkuji za odpověď. ;)

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:Dogtrek
« Odpověď #3 kdy: Duben 16, 2013, 15:48:08 »
jo tak 20 km žádný problém, to klidně dojeďte ani nad tím nemusíte moc meditovat

Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline rita75

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Souhlasu: 0
Re:Dogtrek
« Odpověď #4 kdy: Duben 16, 2013, 15:51:02 »
Právě se mi to zdá tak akorát pro začátečníka. Trenérka jde tu nejdelší cestu. :) Tak si myslím, že těch 20 km bude dobré. :) Vy jste tam někdy byla? :-D

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:Dogtrek
« Odpověď #5 kdy: Duben 16, 2013, 15:53:54 »
jj byl loni, lvi nejdou popsat to se musí zažít ;-p  :P :P :P :P

Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline rita75

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Souhlasu: 0
Re:Dogtrek
« Odpověď #6 kdy: Duben 16, 2013, 15:57:04 »
A letos taky jedete? :D Nedá se to popsat, jo? A aspoň okolí jaké tam je? :-) Dá se tam zabloudit? Popřípadě budu někoho sledovat :DDD

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re:Dogtrek
« Odpověď #7 kdy: Duben 16, 2013, 20:18:26 »
Loni, předloni a předpředloni byli Lvi na Osoblažsku, teď bude Vrbensko, takže to bude maloinko kopečkovatější. Lvi jsou trošku specifická akce,většinou se jde po neznačených cestách, které jak mi přijde si paní pořadatelka občas sama vytváří :)  paní pořadatelka si to vyloženě užívá a dává do toho všechno :) Doporučuji. Výbavou bych se netrápil, pokud jdeš jenom dvacku, já se netrápím ani když jdu kilo. Opasek záleží na tobě, který ti víc vyhovuje,vodítko s amortizérem je určitě lepší, ale dá se i bez, botičky nevím, nosíme, ale nikdy jsem nepoužil. Zabloudit se dá všude, tam kde jsou lvi o malinko víc :)


Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re:Dogtrek
« Odpověď #8 kdy: Duben 16, 2013, 20:38:23 »
Ano, ano, paní pořadatelka si to vyloženě užívá a dává do toho všechno. A maluje krásné Lvy, kteří ztrácejí dětské botičky, nechávají si různě v terénu vraky aut, aby si navodili pocit, že jsou v Africe a dělají různé jiné vylomeniny, takže pozor na ně. Rozhodně taky doporučujeme.  :D

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:Dogtrek
« Odpověď #9 kdy: Duben 17, 2013, 07:18:12 »
Jano, to auto není žádný vrak, to je Miňonka  ;D . Bacha na jazyk,já s ní pořád jezdím, někdy dokonce do města mezi lidi  ;D

Rita - holky vy chcete jít tu trať sami? Vždyť jsi mi psala, že vedoucí ze cvičáku jde s vámi. Teď jsem koukala do přihlášek a ona chce jít long. Myslím, že není rozumný nápad, aby dvě třináctky, zcela bez zkušeností vyrážely samy na Lefí trasu. Pak vás bude někde hledat horská služba  :( Sežeňte si někoho dospělého, nebo alespoň někoho kdo se vyzná v mapách a půjde s váma. 
V kempu si pak už klidně můžete být sami, tam bude milion lidí, kteří na vás dohlídnou, ale jít sami na trať, to mi přijde fakt jako sebevražda.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Dogtrek
« Odpověď #10 kdy: Duben 17, 2013, 07:27:26 »
Citace
kempu si pak už klidně můžete být sami, tam bude milion lidí, kteří na vás dohlídnou

Aby ti pak rodiče nepřišli dát do držky za to, jak na ně "hodní strýčkové" dohlíželi  >:D ;D ;D ;D



« Poslední změna: Duben 17, 2013, 07:31:43 od ježura »

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:Dogtrek
« Odpověď #11 kdy: Duben 17, 2013, 08:02:25 »
Citace
kempu si pak už klidně můžete být sami, tam bude milion lidí, kteří na vás dohlídnou

Aby ti pak rodiče nepřišli dát do držky za to, jak na ně "hodní strýčkové" dohlíželi  >:D ;D ;D ;D

A jo, to mi nedošlo :o . Tak to je prekérka. Na druhou stranu - rodiče můžou být rádi, že jim ty holky vůbec vrátíme živé :D


Offline rita75

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Souhlasu: 0
Re:Dogtrek
« Odpověď #12 kdy: Duben 17, 2013, 09:39:21 »
A co kdyby šli tři?  ;D ;D ;D No jo no 20km není hodně. Popřípadě nebudeme jediné kdo půjdou dvacku takže budem někoho sledovat..... :DDDDD

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:Dogtrek
« Odpověď #13 kdy: Duben 17, 2013, 12:49:07 »
ehm, zrovna já bych to vzhledem k černé minulosti psát neměla, ale na trať DT závodu lze samostatně od 15ti, do patnácti pouze s dospělým doprovodem. Tož si zkuste ještě někoho k sobě sehnat. Jsem uvažovala, co vlastně půjdu, když nevím, kdy mi rozřežou patu...takže je možné že se na tom shortu taky objevím.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:Dogtrek
« Odpověď #14 kdy: Duben 17, 2013, 18:32:33 »
no počkej Báro, ale to snad platí pro dogtrek = long, ne?

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: