Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Typ na dobré místo kam se na týden vrtnout se stanem?

Autor Téma: Typ na dobré místo kam se na týden vrtnout se stanem?  (Přečteno 8683 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Čus, máte někdo prosím typ na to kde si v létě na týden postavit stan a vyrážet z tama na výlety? Místo kde nebude problém se 3 psama a zároveň mi nebudou kolem hlavy běhat ječící dětičky? Úplně nejlíp nějaké zapadlé dobře ukryté tábořiště nebo malinkej, rodinnej kemp, kde nikdo nebude :)


Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:Typ na dobré místo kam se na týden vrtnout se stanem?
« Odpověď #1 kdy: Duben 15, 2013, 08:16:18 »
To je výborná otázka :-)

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:Typ na dobré místo kam se na týden vrtnout se stanem?
« Odpověď #2 kdy: Duben 15, 2013, 08:32:40 »
U nás v Oryjentu je takových míst habakůk :p

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:Typ na dobré místo kam se na týden vrtnout se stanem?
« Odpověď #3 kdy: Duben 15, 2013, 10:01:45 »
Když já jsem hrozně náročná a chtěla bych aby to bylo v dosahu ZNAČENÝCH tras, ne že první den vyrazíme na výlet a za ten tejden se možná dokážem ke stanu vrátit... :o

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:Typ na dobré místo kam se na týden vrtnout se stanem?
« Odpověď #4 kdy: Duben 15, 2013, 14:30:02 »
No jo, neztratit se v Oryjentálních lesích je dost vysoký levl, to je hra jen pro pokročilé :D :D . Dobře, tak tedy kemp ve Vrbně pod Pradědem. Tam už máš značených tras hafo. A když si schováš itinerář z Lefů tak můžeš znova a znova procházet trať....a ztrácet se na nových a nových místech :D :D :D

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:Typ na dobré místo kam se na týden vrtnout se stanem?
« Odpověď #5 kdy: Duben 15, 2013, 15:23:38 »
Mě se líbilo v kempu na Branzezi, komarovsky rybnik v českém ráji. Je to sice větší, ale se psy to bylo v pohodě, v horku koupání a tras taky hafec, na škály, kost....no ceskej raj, no, samy skály :)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Typ na dobré místo kam se na týden vrtnout se stanem?
« Odpověď #6 kdy: Duben 15, 2013, 16:20:33 »
Nám se líbilo na Vochtánce pod hradem Potštejn. Pokud si vzpomínám, smradi se tam nevyskytovali prakticky vůbec, koupání pro psa v řece, ceny přiměřené, turistických značek spousta.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:Typ na dobré místo kam se na týden vrtnout se stanem?
« Odpověď #7 kdy: Duben 15, 2013, 18:16:11 »
co Velké Dářko?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Typ na dobré místo kam se na týden vrtnout se stanem?
« Odpověď #8 kdy: Duben 15, 2013, 18:58:34 »
Mě se líbilo v kempu na Branzezi, komarovsky rybnik v českém ráji. Je to sice větší, ale se psy to bylo v pohodě, v horku koupání a tras taky hafec, na škály, kost....no ceskej raj, no, samy skály :)
Dík za typ, chceme v létě na týden do Českého ráje a ceník kempu mě výrazně rozveselil :)

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:Typ na dobré místo kam se na týden vrtnout se stanem?
« Odpověď #9 kdy: Duben 16, 2013, 08:50:14 »
Já tam už pár let nebyla, podrazili?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Typ na dobré místo kam se na týden vrtnout se stanem?
« Odpověď #10 kdy: Duben 16, 2013, 19:24:51 »
No nevím kolik to tam stálo před pár lety, ale spočítala jsem nějakých snad 155,- za dva člověky ve stanu + auto, loni jsme za totéž v některých kempech platili i 350,-
Takže se mi to líbiti a asi se tam na týden vrtnem. Navíc na spoustu pamětihodností je to coby kamenem dohodil pěšmo, tak co neprolijem nádrží auta prolijem hrdlem ;D

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:Typ na dobré místo kam se na týden vrtnout se stanem?
« Odpověď #11 kdy: Duben 17, 2013, 12:41:28 »
jaj  :-X tak pak dej vědět, my budeme v letě také v českém ráji na pár dní u našich na chalupě pod kozákovem, se na VÁS PŘIJEDEM PODÍVAT, JAK PROLÍVATE HRDLA POD PAMÁTKAMI  ;D
si tam z toho tak matně vzpomínám, že bylo hned vedle mini letní kino, dalo se koukat i ze skály nad kinem bez placení, ale obcházela tam kontrola :D no a taky že jsme si zaplatili velký stan a až po zaplacení a vybalení zjistili, že tu potvoru sice celou dobu nese kamarádka v krosně, bohužel bez stanových tyček... :'(

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:Typ na dobré místo kam se na týden vrtnout se stanem?
« Odpověď #12 kdy: Duben 17, 2013, 13:06:59 »
Dík za všechny typy, jen tak dál :) Všechno si znamenám a pak si z toho něco vyberu :)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Typ na dobré místo kam se na týden vrtnout se stanem?
« Odpověď #13 kdy: Duben 17, 2013, 13:56:28 »
jaj  :-X tak pak dej vědět, my budeme v letě také v českém ráji na pár dní u našich na chalupě pod kozákovem, se na VÁS PŘIJEDEM PODÍVAT, JAK PROLÍVATE HRDLA POD PAMÁTKAMI  ;D
si tam z toho tak matně vzpomínám, že bylo hned vedle mini letní kino, dalo se koukat i ze skály nad kinem bez placení, ale obcházela tam kontrola :D no a taky že jsme si zaplatili velký stan a až po zaplacení a vybalení zjistili, že tu potvoru sice celou dobu nese kamarádka v krosně, bohužel bez stanových tyček... :'(
Budem se tam pravděpodobně motat někdy v týdnu od 5. srpna, tak si když tak brnknem a dáme někde HU ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: