Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Hodonín?

Autor Téma: Hodonín?  (Přečteno 4636 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Sidheag

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 0
Hodonín?
« kdy: Březen 03, 2013, 20:01:03 »
Ahoj, tak i mě zaujal dogtrekking a chtěla bych začít, ale zatím jen s trénováním. Moje fenka má 6 měsíců a když to vyjde, můžeme na první závod v září. Takže bych se chtěla zeptat jestli někdo z vás více zkušených není i z okolí Hodonína (okres Hodonín :-) ) a případně zda by byl i ochotný mi poradit vybrat vybavení a podobně. Díky :)

Offline Sidheag

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 0
Re:Hodonín?
« Odpověď #1 kdy: Březen 16, 2013, 10:35:19 »
Jejda, vážně nikdo není z okolí? Jsem si nemyslela, že jsme až takový zapadákov, kde ani dogtrekaři nežíjí  ;D Škoda :)

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Hodonín?
« Odpověď #2 kdy: Březen 16, 2013, 18:10:19 »
nechci se do toho plest, ale neda mi to: nejlepsi trenink je na trati. Jdi trebas mid (nebo jeste neco kratsiho, byvaji takove trate dost casto), to se da jit bez treninku a jen s malickym batuzkem. Nejlepsi rada je vlastni zkusenost a vecerne-nocnik pokec u alkoholu (nebo sodovky).
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Sidheag

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 0
Re:Hodonín?
« Odpověď #3 kdy: Březen 17, 2013, 10:33:27 »
To je v pohodě, klidně se pleť :) Jde o to, že hlavně nevím, jaké vybavení koupit (sedák/bererák, botky pro psa...) A ve všech tématech, co jsem si prošla, radili hlavně si ty věci odzkoušet. Jenže jak, když se nakupuje v internetových obchodech? nějak se mi nechce jednu věc kupovat několikrát, abych zjistila, která mi vyhovuje nejlíp. Vzhledem k tomu, že osobně trempuju od malička, tak s výbavou pro sebe problém nemám, ale se psem...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Hodonín?
« Odpověď #4 kdy: Březen 17, 2013, 11:12:50 »
No tak právě proto jak radí davkli přijeď na trek, tam si všechno můžeš ochytat a ozkoušet (lidi ti rádi půjčí k prozkoumání)...a většinou mívá Helena i prodejní stánek, kde vše koupíš o hodně levněji než na netu.
A klidně můžeš jít i se psem na vodítku (tak jak normálně chodíte na procházky), žádná spešl výbava není nezbytně nutná. Pomůže, zpříjemní to tobě i psovi, ale ty km za tebe stejně vybavení neodšlape.

Offline Sidheag

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 0
Re:Hodonín?
« Odpověď #5 kdy: Březen 19, 2013, 12:40:47 »
Moc tedy oběma děkuji, hlavně mě velmi potěšila zmínka o prodejním stánku ;D Tak snad někdy na treku...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: