Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jak naučit psa tahat?

Autor Téma: Jak naučit psa tahat?  (Přečteno 87749 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #120 kdy: Únor 25, 2013, 19:03:36 »
Já jsem jim taky řekla, že srny jsou fuj, ale oni mrchy ví, že jsou mňam...
A teď babo raď...míček nemám, klikr nemám :'(

Hele Pindule balonky miluje, ale při setkání se srnkou by mě nepomohl ani vagón balonků :-D Leda bych je na ni vysypala, to by ji mohlo na chvili zbrzdit :-D
Máte holt primitivní psy.... >:D
Jaký pán..... :D
co na to říct? :-))))))))
Můžeš mi to třeba vyvracet.....  ;)

Jo táááák, aha... to jsem teda projela... :-X :'( O:-)

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #121 kdy: Únor 25, 2013, 19:05:05 »
Traverzu už jsi zkoušela?

Naklikat traverzou? >:D
Ne, zmlátit :D . Je to lepší jak dřevěná laťka, tolik se neopotřebuje a vydrží dýl :D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #122 kdy: Únor 25, 2013, 19:06:08 »
Ale víte, co je největší sranda??? že v Pikovicích jsem v tombole vyhrála klikra, pak přijedu domu a tady zuří klikr topic  ;D ;D ;D

To je na objednávku, abys věděla co s ním dělat ;D

Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #123 kdy: Únor 25, 2013, 19:08:15 »
Ať žijí Májové ..........

Laďa+Esi

Offline MKokinová

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 37
  • Souhlasu: 1
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #124 kdy: Únor 25, 2013, 19:37:21 »
A to že pes nevnímá svoje tělo by mi nejspíš bylo též ukradený, nebýt agi. Tam totiž když pes "neví" že má zadní nohy a odráží se ke skoku špatně, tak si může i zlikvidovat záda, teda spíš u large, ale u medíků taky ;).
Nevšimla jsem si že by všechny předklikařské generace agiliťáků měly zlikvidované záda ani jsem nikdy nepozorovala že by si psi při běhu přepočítávali nohy, především ti rychlí na to opravdu nemají čas. Že pes vnímá svoje tělo je výhoda u dogdancingu (=tanec se psem), v agility se prostě běhá a skáče ;)
Ono se taky agility vyvíjí a určitě se dnes neběhá tak jako před 10, 20 lety. Dnes je agility o točení a rychlosti. Hlavně v kategorii large (nebo ještě přesněji, pro rychlé psi menšího vzrůstu - například menší BOC v L, menší šeltie, pudlíci v S/M) je pro psa důležité, aby si byl ve skoku jistý a aby našel správné místo odrazu (ne že by psi počítali kolik mají nohou :), ale měli by je umět sesynchronizovat, tak aby se odráželi správně a ve správném místě, čemuž to že si pes uvědomuje vlastí tělo napomáhá). A jde i o krátké skoky, pes který umí krátit skok si neníčí páteř, protože se po skoku nemusí náhle točit, ale dopadá do směru dalšího pohybu. Tím neříkám, že pes který není naklikaný nemůže běhat agility a že je to pro něj vyloženě škodlivé, jistě že může a mrzák z něj taky nebude :D, ale je pro něj lepší, když ví jak má skákat...

Prosím tě, zase nebuď papežtější než papež. Za chvíli budete klikat štěňatům, aby se naučily správně chodit....
Sice nevím co je na tom papežského, ale asi něco jo :D. Třeba ano, lidstvo degeneruje, tak proč né psi ;D Třeba za pár let ani psi ani lidi nebudou mít nohy a nebudeme mít co řešit :D :D :D

Offline MKokinová

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 37
  • Souhlasu: 1
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #125 kdy: Únor 25, 2013, 19:45:32 »
Já jsem jim taky řekla, že srny jsou fuj, ale oni mrchy ví, že jsou mňam...
Tak to mě pobavilo :D :D
Ale víte, co je největší sranda??? že v Pikovicích jsem v tombole vyhrála klikra, pak přijedu domu a tady zuří klikr topic  ;D ;D ;D
:D asi karma :D :D :D

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #126 kdy: Únor 25, 2013, 20:12:36 »
 :D tak mám tady z toho čtení asi rozhozený čakry, ale jak naučit psa tahat jsem se nedozvěděl  ;)


Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #127 kdy: Únor 25, 2013, 20:56:08 »
Venco, nemůžou přece tahat dokud nevědí kde maj packy!

Sarka M

  • Host
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #128 kdy: Únor 25, 2013, 21:19:34 »
Proti tvé chrastící "kouzelné krabičce" je i klikr zastaralej mučící nástroj ..citace paní ježkové..
..mi zvedla krchlajici naladu, neb jsem si vzpomela v jake pozici jsi Lenko byla když jsem chrastila, a co se delo hned po te a jaky husty smercky tam byly.. jo na treku je sranda. Skoda ze to nebylo publikovatelné.. >:D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #129 kdy: Únor 26, 2013, 10:22:56 »
Mlč jako hrob!
A to buď ráda, že za náma do toho mlází nelezl ten strejc, co jsi ho nutila, že nás musí znásilnit v garáži ;D ;D ;D

Offline milena a mufinci

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
  • Vítězství je stav mysli
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #130 kdy: Únor 26, 2013, 11:13:40 »
Tak koukám po moc dlouhé pauze, jak je tu veselo. Tož si jdu taky ohřát polívčičku: Poslední roky se celkem dost zabývám masérským řemeslem, a to na lidech i na psech. A nedávno jsem měla od klientky dotaz, zda by mohla psovi klikat, až jej bude masírovat, že by se tak učil si správně lehat i uvolňovat svaly, asi. No, musím přiznat, odmítla jsem tuto úžasnou možnost.....Teď mi dochází, že asi vůbec nejdu s dobou...

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #131 kdy: Únor 26, 2013, 14:51:30 »
čakry, karma ... neuděláme si dynamickou meditaci ?

http://www.youtube.com/watch?v=Bhaca-nV57U

 aby bylo jasno  :P
« Poslední změna: Únor 26, 2013, 15:13:09 od TerCedrici »

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #132 kdy: Únor 26, 2013, 15:00:47 »
no  jasně, udělejte si se psem dynamickou meditaci - mantrujte TAHEJ TAHEJ klikejte si u toho nebo jinak vyluzujte zvuky, třeba bubnujte dle libosti .... a je to :-D není nci nehčího :P

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #133 kdy: Únor 26, 2013, 15:38:58 »
čakry, karma ... neuděláme si dynamickou meditaci ?

http://www.youtube.com/watch?v=Bhaca-nV57U

 aby bylo jasno  :P

díky!!! doted jsem bylao tento (a další :D) zážitky ochuzena!

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #134 kdy: Únor 26, 2013, 18:36:59 »
Mlč jako hrob!
A to buď ráda, že za náma do toho mlází nelezl ten strejc, co jsi ho nutila, že nás musí znásilnit v garáži ;D ;D ;D

esli von se v tej garáži pak raději neoběsil  :D


no  jasně, udělejte si se psem dynamickou meditaci - mantrujte TAHEJ TAHEJ klikejte si u toho nebo jinak vyluzujte zvuky, třeba bubnujte dle libosti .... a je to :-D není nci nehčího :P

prodám káru , kupuju buben !

naklikám si psy do úplného sebeuvědomění a pak mantrou "jsem vyběhanej, jsem utahanej" je uvenčim v pokojíčku k téměř úplnému vyčerpání  ;)

« Poslední změna: Únor 26, 2013, 18:44:58 od vencan+3 »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: