Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jak naučit psa tahat?

Autor Téma: Jak naučit psa tahat?  (Přečteno 87937 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline MKokinová

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 37
  • Souhlasu: 1
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #105 kdy: Únor 25, 2013, 18:01:59 »
A to že pes nevnímá svoje tělo by mi nejspíš bylo též ukradený, nebýt agi. Tam totiž když pes "neví" že má zadní nohy a odráží se ke skoku špatně, tak si může i zlikvidovat záda, teda spíš u large, ale u medíků taky ;).
Nevšimla jsem si že by všechny předklikařské generace agiliťáků měly zlikvidované záda ani jsem nikdy nepozorovala že by si psi při běhu přepočítávali nohy, především ti rychlí na to opravdu nemají čas. Že pes vnímá svoje tělo je výhoda u dogdancingu (=tanec se psem), v agility se prostě běhá a skáče ;)
Ono se taky agility vyvíjí a určitě se dnes neběhá tak jako před 10, 20 lety. Dnes je agility o točení a rychlosti. Hlavně v kategorii large (nebo ještě přesněji, pro rychlé psi menšího vzrůstu - například menší BOC v L, menší šeltie, pudlíci v S/M) je pro psa důležité, aby si byl ve skoku jistý a aby našel správné místo odrazu (ne že by psi počítali kolik mají nohou :), ale měli by je umět sesynchronizovat, tak aby se odráželi správně a ve správném místě, čemuž to že si pes uvědomuje vlastí tělo napomáhá). A jde i o krátké skoky, pes který umí krátit skok si neníčí páteř, protože se po skoku nemusí náhle točit, ale dopadá do směru dalšího pohybu. Tím neříkám, že pes který není naklikaný nemůže běhat agility a že je to pro něj vyloženě škodlivé, jistě že může a mrzák z něj taky nebude :D, ale je pro něj lepší, když ví jak má skákat...

Offline Lenka a Ginni

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 59
  • Souhlasu: 5
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #106 kdy: Únor 25, 2013, 18:11:27 »
 ;D Koukám jako blázen. Hlavně kastrujte kočky a Free Tibet!!!


Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #107 kdy: Únor 25, 2013, 18:15:56 »
Lenko, o tom žádná  ;D ;D ;D ;D

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #108 kdy: Únor 25, 2013, 18:22:30 »
Nevšimla jsem si že by všechny předklikařské generace agiliťáků měly zlikvidované záda ani jsem nikdy nepozorovala že by si psi při běhu přepočítávali nohy, především ti rychlí na to opravdu nemají čas. Že pes vnímá svoje tělo je výhoda u dogdancingu (=tanec se psem), v agility se prostě běhá a skáče ;)
Já s čubou agi nedělám, protože ona při tom nemá čas ani na přemýšlení. Sice ji to strašně baví, ale nesoustředí se, je schopná to do překážky napálit napřímo  ;D. Takže jo, některý psi se musej učit i skákat  :D

A někteří psi se bojej do tunelu, aneb jak mě Cedrik ušetřil od těhle problémů :-D

Jinak u nás se to se srnama dělá jinak :-) Psovi bylo řečeno, že jsou fuj.... a stačilo to  :-D Samozřejmě, že od tý doby, co po kapsách nenosim míčky a spol, tak už nejsem takovej magnet, ale ty srny taky nejsou terno, asi že ani ony nemaji po kapsách míčky :-D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #109 kdy: Únor 25, 2013, 18:47:18 »
Já jsem jim taky řekla, že srny jsou fuj, ale oni mrchy ví, že jsou mňam...
A teď babo raď...míček nemám, klikr nemám :'(


Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #110 kdy: Únor 25, 2013, 18:48:24 »
A to že pes nevnímá svoje tělo by mi nejspíš bylo též ukradený, nebýt agi. Tam totiž když pes "neví" že má zadní nohy a odráží se ke skoku špatně, tak si může i zlikvidovat záda, teda spíš u large, ale u medíků taky ;).
Nevšimla jsem si že by všechny předklikařské generace agiliťáků měly zlikvidované záda ani jsem nikdy nepozorovala že by si psi při běhu přepočítávali nohy, především ti rychlí na to opravdu nemají čas. Že pes vnímá svoje tělo je výhoda u dogdancingu (=tanec se psem), v agility se prostě běhá a skáče ;)
Ono se taky agility vyvíjí a určitě se dnes neběhá tak jako před 10, 20 lety. Dnes je agility o točení a rychlosti. Hlavně v kategorii large (nebo ještě přesněji, pro rychlé psi menšího vzrůstu - například menší BOC v L, menší šeltie, pudlíci v S/M) je pro psa důležité, aby si byl ve skoku jistý a aby našel správné místo odrazu (ne že by psi počítali kolik mají nohou :), ale měli by je umět sesynchronizovat, tak aby se odráželi správně a ve správném místě, čemuž to že si pes uvědomuje vlastí tělo napomáhá). A jde i o krátké skoky, pes který umí krátit skok si neníčí páteř, protože se po skoku nemusí náhle točit, ale dopadá do směru dalšího pohybu. Tím neříkám, že pes který není naklikaný nemůže běhat agility a že je to pro něj vyloženě škodlivé, jistě že může a mrzák z něj taky nebude :D, ale je pro něj lepší, když ví jak má skákat...

Prosím tě, zase nebuď papežtější než papež. Za chvíli budete klikat štěňatům, aby se naučily správně chodit....

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #111 kdy: Únor 25, 2013, 18:48:54 »
Já jsem jim taky řekla, že srny jsou fuj, ale oni mrchy ví, že jsou mňam...
A teď babo raď...míček nemám, klikr nemám :'(
Traverzu už jsi zkoušela?

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #112 kdy: Únor 25, 2013, 18:49:02 »
Já jsem jim taky řekla, že srny jsou fuj, ale oni mrchy ví, že jsou mňam...
A teď babo raď...míček nemám, klikr nemám :'(

Zbývá jen polopatě :-D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #113 kdy: Únor 25, 2013, 18:51:54 »
Já jsem jim taky řekla, že srny jsou fuj, ale oni mrchy ví, že jsou mňam...
A teď babo raď...míček nemám, klikr nemám :'(

Hele Pindule balonky miluje, ale při setkání se srnkou by mě nepomohl ani vagón balonků :-D Leda bych je na ni vysypala, to by ji mohlo na chvili zbrzdit :-D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #114 kdy: Únor 25, 2013, 18:53:21 »
Traverzu už jsi zkoušela?

Naklikat traverzou? >:D


Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #115 kdy: Únor 25, 2013, 18:54:32 »
Já jsem jim taky řekla, že srny jsou fuj, ale oni mrchy ví, že jsou mňam...
A teď babo raď...míček nemám, klikr nemám :'(

Hele Pindule balonky miluje, ale při setkání se srnkou by mě nepomohl ani vagón balonků :-D Leda bych je na ni vysypala, to by ji mohlo na chvili zbrzdit :-D
Máte holt primitivní psy.... >:D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #116 kdy: Únor 25, 2013, 18:55:52 »
Já jsem jim taky řekla, že srny jsou fuj, ale oni mrchy ví, že jsou mňam...
A teď babo raď...míček nemám, klikr nemám :'(

Hele Pindule balonky miluje, ale při setkání se srnkou by mě nepomohl ani vagón balonků :-D Leda bych je na ni vysypala, to by ji mohlo na chvili zbrzdit :-D
Máte holt primitivní psy.... >:D
Jaký pán..... :D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #117 kdy: Únor 25, 2013, 18:59:33 »
Já jsem jim taky řekla, že srny jsou fuj, ale oni mrchy ví, že jsou mňam...
A teď babo raď...míček nemám, klikr nemám :'(

Hele Pindule balonky miluje, ale při setkání se srnkou by mě nepomohl ani vagón balonků :-D Leda bych je na ni vysypala, to by ji mohlo na chvili zbrzdit :-D
Máte holt primitivní psy.... >:D
Jaký pán..... :D
co na to říct? :-))))))))

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #118 kdy: Únor 25, 2013, 19:01:06 »
Já jsem jim taky řekla, že srny jsou fuj, ale oni mrchy ví, že jsou mňam...
A teď babo raď...míček nemám, klikr nemám :'(

Hele Pindule balonky miluje, ale při setkání se srnkou by mě nepomohl ani vagón balonků :-D Leda bych je na ni vysypala, to by ji mohlo na chvili zbrzdit :-D
Máte holt primitivní psy.... >:D
Jaký pán..... :D
co na to říct? :-))))))))
Můžeš mi to třeba vyvracet.....  ;)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:Jak naučit psa tahat?
« Odpověď #119 kdy: Únor 25, 2013, 19:02:52 »
Ale víte, co je největší sranda??? že v Pikovicích jsem v tombole vyhrála klikra, pak přijedu domu a tady zuří klikr topic  ;D ;D ;D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: