Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování a foto

Autor Téma: Poděkování a foto  (Přečteno 27536 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:Poděkování a foto
« Odpověď #15 kdy: Říjen 01, 2012, 12:48:54 »
pokud máš mapu podle které jsi šla tak si to nacvakejte do programu turistické trasy, jde to i bez registrace ;-p
Pokusem o tohle jsem strávila půlku dopoledne :-(  Jsem prostě počítačový disdebil a nejde mi to :-(

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re:Poděkování a foto
« Odpověď #16 kdy: Říjen 01, 2012, 13:03:40 »
pokud máš mapu podle které jsi šla tak si to nacvakejte do programu turistické trasy, jde to i bez registrace ;-p
Pokusem o tohle jsem strávila půlku dopoledne :-(  Jsem prostě počítačový disdebil a nejde mi to :-(
z toho si nic nedělej, v těch turistickejch mapách to takhle jde v normálním terénu ale ne v pískovcovejch skalách (jemné rokle nahoru dolů) kde nikdo nemá moc v pořádku digitální model terénu, takže jedinej správnej profil může vylízt z GPSky s barometrem

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:Poděkování a foto
« Odpověď #17 kdy: Říjen 01, 2012, 13:07:46 »
no vida člověk se zde vždy něco nového dozví ;-p
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:Poděkování a foto
« Odpověď #18 kdy: Říjen 01, 2012, 13:14:05 »
Obrovský dík za (pro mě) nejkrásnější trať roku! Letos mi do sbírky chybí jen Lvy, takže je s čím srovnávat a tahle maximálně dogfrendly trasa mojí srdeční krajinou prostě neměla ani tu nejmenší chybičku! Strašně moc za ní děkuju všem, kteří to způsobili a mnoho díků posílá i bíglová, která letos poprvé mohla celou trasu jít bez nenáviděných bot.

Offline Maya

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 62
  • Souhlasu: 2
Re:Poděkování a foto
« Odpověď #19 kdy: Říjen 01, 2012, 14:34:14 »
Taky moc děkuju organizátorům za perfektně zorganizovaný dogtrek nádhernou krajinou, kterou jsem doteď vůbec neznala. Už začínám chápat, o čem to ten Mácha psal - mimochodem, konečně někoho napadlo uspořádat poctu prvnímu trekaři  :D  Trasa byla opravdu krásná a příjemná, oceňuju minimum asfaltu i to, že jsem tentokrát skoro nekufrovala - a to je u mě co říct >:D
Tady je pár fotek z vyhlášení: http://mayapaya.rajce.idnes.cz/Krajem_K._H._Machy_2012#

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Poděkování a foto
« Odpověď #20 kdy: Říjen 01, 2012, 16:11:54 »
Teda nechápu za co všichni děkujete...vždyť to bylo hrozný! >:D
Napřed v kempu nekulturně oblečení lidé...copak v pracovním se chodí do restaurace?
Skály...no dobře...dvě tři by člověk zvládnul...ale čumět na ně v kuse dva dny?
Furt nějaký panoramata...dogtrekkař má jenom dvě ruce a v těch drží hůlky...víte co to dá práce muset tolikrát vytahovat foťák?
Obyvatelé podivně zaostalí, člověk se nemohl na tu bídu dívat... dřevěné či dokonce kamenné příbytky, nikde kouska pohodlného asfaltu!
Sportovec chce podat výkon a vy naplánujete trať kolem hospod...víte jak to zdržuje?
No a vrchol byla ta živá kontrola...člověka tam nejenom zdrželi, ale i tak nakrmili a napojili že se nemohl hýbat!
...ale jestli budete ještě něco pořádat, přijedu na kontrolu jestli jste se už polepšili ;D

Foto http://jezkovyvoci.rajce.idnes.cz/Dogtrekking_krajem_K.H._Machy
Něco od Mirka zbytek já z trati

« Poslední změna: Říjen 01, 2012, 16:16:31 od ježura »

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:Poděkování a foto
« Odpověď #21 kdy: Říjen 01, 2012, 16:42:40 »
Ježura vyhrává soutěž o kreténa dne :D :D  Mimochodem, fotili jsme stejnou muchomůrku, ale ta moje je rozmazaná. Asi jak se mi klepaly ruce vyčerpáním :D :D

Honzo dík za radu, tak na ten profil teda kašlu, ať si tam holka dá fotku nějaké skály a hotovo.


Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Poděkování a foto
« Odpověď #22 kdy: Říjen 01, 2012, 16:48:43 »
Vidíš...na jedovatý houby jsem si zapomněla stěžovat!
Mě se ruce klepaly taky, ale foťák má naštěstí dobrej stabilizátor ;D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:Poděkování a foto
« Odpověď #23 kdy: Říjen 01, 2012, 17:44:01 »
Vidíš...na jedovatý houby jsem si zapomněla stěžovat!
Mě se ruce klepaly taky, ale foťák má naštěstí dobrej stabilizátor ;D

Na ty si nestěžuj, jsem je po cestě okusovala, aby mi bylo veseleji  O:-)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:Poděkování a foto
« Odpověď #24 kdy: Říjen 01, 2012, 18:31:23 »
No a vrchol byla ta živá kontrola...člověka tam nejenom zdrželi, ale i tak nakrmili a napojili že se nemohl hýbat!
Jo a navíc ještě zákeřně přikryli, aby se mu vůůůbec nechtělo dál.

DÍKY!

Offline Terka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování a foto
« Odpověď #25 kdy: Říjen 01, 2012, 18:38:49 »
Taky se připojujeme k poděkování za krásný dogtrek! Trasa byla moc pěkně vymyšlená, ikdyž my jsme občas bloudili, ale to se mi stává docela často i tam kde to znám, natož tam kde to neznám :-) Počasí bylo objednané perfektně a ta měsíční noc byla nezapomenutelná. Byl to náš první long a těšíme se na další!

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Poděkování a foto
« Odpověď #26 kdy: Říjen 02, 2012, 13:28:16 »
Pro facebookáře...parádní fotky...nedá mi to nehodit odkaz i sem, ať to nezapadne v černé díře internetu
http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.513903105303851.126012.100000524984019&type=1

Evi

  • Host
Re:Poděkování a foto
« Odpověď #27 kdy: Říjen 02, 2012, 19:38:09 »
bohužel facebookový odkaz mi hlásí, že je momenátlně nedostupný...
(jinak stále mi přetrvávají problémy s přihlášení, už me to štveee... :( )

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:Poděkování a foto
« Odpověď #28 kdy: Říjen 02, 2012, 23:15:50 »
fotky zejména z K5 a vyhlášení http://petrs01.rajce.idnes.cz/Krajem_K.H.Machy_2012/

Offline samurajtt

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 37
  • Souhlasu: 15
  • Cesta tisíc mil dlouhá, začíná prvním krokem...
Re:Poděkování a foto
« Odpověď #29 kdy: Říjen 03, 2012, 20:08:45 »
Ahoj. Také se pokusíme přispět svou troškou do mlýna a přidáváme své poděkování a pochvalu za skvělou akcičku. :-)
No přesto, že se v těchto končinách pohybujeme častěji, tak tohle je prostě jiné a bylo to fakt super. A taky dík za všechny ty skvělé lidi se kterými jsme se zde potkali.
Odkaz na naše fotky zde:http://samurajtt.rajce.idnes.cz/DT_Krajem_K.H.Machy-27.-30.9.2012-Mseno/
Zdraví T&T neboli 侍 a 十夢. ;-):-)
« Poslední změna: Říjen 03, 2012, 20:14:46 od samurajtt »
samurajtt

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: