Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 jak na to?

Autor Téma: jak na to?  (Přečteno 30847 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
Re: jak na to?
« Odpověď #30 kdy: Prosinec 11, 2007, 08:26:43 »
Koukala jsem na ty chladící deky, jelikož bych potřebovala tu největší, stála by přes 2.000,- a fakt nevím, kam bych ji nacpala do batohu  ;D

Offline Lara

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 0
Re: jak na to?
« Odpověď #31 kdy: Prosinec 11, 2007, 10:34:59 »
Dášo to je super, že je to lesem :) už jsem zlákala i kamarádku ze cvičáku se stafordkem, maj se s mojím hafem moc rádi, takže do dvojice ideální, navíc jsou to ještě štěňata, takže by spolu blbli a neotravovali jiný pejsany.

Offline indian

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 76
  • Souhlasu: 0
Re: jak na to?
« Odpověď #32 kdy: Prosinec 23, 2007, 20:01:30 »
chtěl bych vyzkoušet pulling potřeboval bych nějaké info. ???
 na stránkách Mushingu jsem si přečetl pravidla, ale nedočetl jsem se jestli je možné psa nějak motivovat (zákaz na rukáv,jiné psy) ale pamlsky,hračka?
 jaký je nejvhodnější postroj.
Sníh není a rád bych vyzkoušel něco nového jak zaměstnat a unavit psiska ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: jak na to?
« Odpověď #33 kdy: Prosinec 23, 2007, 20:44:21 »
Posledních asi 5 let je na pullingu zákaz lákat psa na cokoliv (čímž taky skončila Kimova pullingová kariéra, páč bez piškotku ani ránu ::) ) Víc ti poradí Gejza, Faboš nebo Bára Vojvodíková...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: jak na to?
« Odpověď #34 kdy: Prosinec 24, 2007, 20:44:54 »
přimlouvám se za "pullingový návod pro blbé"

Offline Faboš

  • SPD
  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 50
  • Souhlasu: 7
Re: jak na to?
« Odpověď #35 kdy: Prosinec 24, 2007, 21:59:42 »
Všechno se dozvíte na http://www.pullingcz.unas.cz/ .

Offline indian

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 76
  • Souhlasu: 0
Re: jak na to?
« Odpověď #36 kdy: Prosinec 26, 2007, 19:48:20 »
takže pamlsky ne! já si to myslel, to by pak mohl tahat kdejaký psychopes.
#pořád nevím jaký je nejvhodnější postroj pro pulling. kdysi dávno se unás prodával postroj s něco jako kožíškem na hrudní části, ale na fotkách z akcí nebo v shopech jsem ho už nenašel teoreticky by měl být pro psa nejpohodlnější. taky by mě zajímalo jestli se při tahu používá nějaký amortizer

Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
Re: jak na to?
« Odpověď #37 kdy: Prosinec 26, 2007, 20:19:02 »
ne amortizér se nepoužívá je to normální šňůra teda pokud si pamatuju

Offline Faboš

  • SPD
  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 50
  • Souhlasu: 7
Re: jak na to?
« Odpověď #38 kdy: Prosinec 26, 2007, 20:56:42 »
Většina lidí používá klasické postroje " Sled", ty které normálně používáš na canicros nebo spřežení. Žádný amortizér se nepoužívá. Na tažení vozíku se zátěží máme, alespoň u nás v Hustopečích, klasické horolezecké lano s horolezeckou karabinou na konci. K té se pes v postroji připne a buď táhne nebo také netáhne. Pes se může povzbuzovat pouze hlasovými povely handlera (majitele) stojícího buď za cílovou čarou nebo vedle vozíku.
V Hustopečích je pulling 5.4.2008. Dojeď,vyzkoušej a uvidíš.  :) Propozice jsou na http://www.pullinghustopece.estranky.cz/ .
Jinak přeji do nového roku hodně p o h o d y !!!
Faboš

Maxipes

  • Host
Re: jak na to?
« Odpověď #39 kdy: Leden 01, 2008, 22:17:26 »
Nápad s mokrou přikrývkou se mi moc nezamlouvá, nemůžou  z toho být ekzémy.

Offline Míša

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 13
  • Souhlasu: 0
Re: jak na to?
« Odpověď #40 kdy: Leden 15, 2008, 18:17:27 »
Dogtrek se mi moc líbí,chtěla bych zkusit alespoň mid ale ma křiženka alaskana měla jako prťavý štěně úraz a nemá dva prsty na pravý přední pacině. Už sem si ji s tím brala, že by to neměl být problém ale jak rostla tak tu nohu má prostě slabší  a jak té noze od mala ulevovala má to jedno zápěstí ostřeji úhlený. Běhá jak drak,chodím s ní i na delší procházky nebo na kolo.Mám ale strach že větší zátěž by se mohla v budoucnu projevit na jejím zdraví (dysplazka taky není vidět až najednou se cosi přežene a je to v háji). Je to ale lítací pes a nejde ju držet zavřenou . ptala sem se i MVDr. ale na rtg kloubu prostě nic špatnýho neviděl ale zátěž je riziko. Já s ní chodit na delší vycházky budu dál, pro mid by to podle mě překážka být neměla ale co pořadetelé? Je to následek úrazu kterej bude mít po zbytek života, nedá se to vyléčit. Jaké jsou kontroly zdravotního stavu psů při přihlašování? Nevyloučily by mě z treku?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: jak na to?
« Odpověď #41 kdy: Leden 16, 2008, 18:29:32 »
Míšo, to musíš posoudit sama, pokud pes chodí, běhá bez problémů a s radostí tak proč ne. Nechci tě navádět k neposlouchání veta, ale tomu mojemu když řeknu, že jdu na 100 km pochod s naprosto zdravým zvířetem, tak vstávají vlasy hrůzou na hlavě...
No a lidskej neurolog mi už od malička prorokuje, že ve třiceti skončím kvůli zádům na vozíku...minule mi připadal skoro uraženej, že furt ještě chodím.  ??? Prej se mám vyvarovat otřesů, nachlazení, dlohodobé námahy, nošení těžkých břemen... ;D ;D
Když jsem se mu zmínila o dogtreku, psích spřeženích atd, tak chtěl volat Chocholouška...
Doktorům nevěřím  >:D
Veterinář na treku kontroluje především zda jsou psi naočkovaní. Je v pravomoci pořadatele vyloučit ze závodu psa který jeví známky únavy, nemoci, úrazu... Ale to zřejmě nebude váš případ, takže směle a s rozumem do toho
« Poslední změna: Leden 16, 2008, 18:33:30 od LenkaB »

Offline CassidyTeam

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 0
Re: jak na to?
« Odpověď #42 kdy: Leden 16, 2008, 21:00:14 »
Mě zase neurolog zakázal běhy a dálkové pochody  :-X a nošení těžkých břemen. >:D >:D >:D
CassidyTeam

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: jak na to?
« Odpověď #43 kdy: Leden 16, 2008, 21:02:51 »
Tak mě když neurolog vidí, tak o běhu nehovoří, je mu jasný, že tohle těleso se rychlejc nepohne ;D :-X

Offline CassidyTeam

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 0
Re: jak na to?
« Odpověď #44 kdy: Leden 16, 2008, 21:09:21 »
Tak mě když neurolog vidí, tak o běhu nehovoří, je mu jasný, že tohle těleso se rychlejc nepohne ;D :-X
 
 ;D  >:D ;D  >:D ;D
No já si budu muset dát pozor nebo dopadnu stejně  :-X Přes vánoce se mi dost srazilo všechno oblečení
CassidyTeam

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: