Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 jak na to?

Autor Téma: jak na to?  (Přečteno 30579 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: jak na to?
« Odpověď #15 kdy: Prosinec 10, 2007, 13:51:07 »
Laro, DTKOP (Dogtrekking krajem Oty Pavla)" se půjde většinou v lesích, okolo Berounky ,nebo jejích přítoků, takže by to měl zvládnout i boxer s "krátkým chladičem ", na cestě je také dost HUdomů (občerstvení, restaurace, hospody, pajzly, kempy), takže přinejhorším zaplujete ochladit  do příbytku s chladivým mokem  :D >:D ;)

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: jak na to?
« Odpověď #16 kdy: Prosinec 10, 2007, 14:09:11 »
Dášo, velmi lákavý popis..... ;) >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
Re: jak na to?
« Odpověď #17 kdy: Prosinec 10, 2007, 14:27:44 »
Hmm, tento popis se líbí i mě, ale co je ještě lepší, budu se, i v srpnu, moct zúčastnit s žirafkou  ;D  spousta vody, to je něco pro něho... sice nemá krátký chladič, ale je příliš ochlupen :D také se těšíme.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: jak na to?
« Odpověď #18 kdy: Prosinec 10, 2007, 14:37:36 »
Takže až potkám na Berounce plavajícího medvěda, tak nemám panikařit, není to grizzly ale žirafka?

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
Re: jak na to?
« Odpověď #19 kdy: Prosinec 10, 2007, 16:26:19 »
Jasný, žirafka taky potřebuje pravidelné chlazení, jinak se přehřívá  ::). Ale plánuju z něho na léto udělat pudlika  :-X

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: jak na to?
« Odpověď #20 kdy: Prosinec 10, 2007, 16:28:17 »
Jasný, žirafka taky potřebuje pravidelné chlazení, jinak se přehřívá  ::). Ale plánuju z něho na léto udělat pudlika  :-X

Uděláš mu trvalou?  ;D :-X
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
Re: jak na to?
« Odpověď #21 kdy: Prosinec 10, 2007, 17:43:40 »
Lokýnky by asi stály za to, ale to by se chudák asi upekl úplně  ;D  spíš ho kapku víc ostříhám, oholím  :-X zkrátím chlupy..... zkrátka musíme vymyslet efektivní chlazení, "vzduchem chlazený" občas nestačí ^-^

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: jak na to?
« Odpověď #22 kdy: Prosinec 10, 2007, 18:06:25 »
No čoveče, ony ty chlupy izolují i proti horku, nevím jak to bude fungovat u žirafky, ale kdysi se kluci snažili na léto holit mamuty atd a bylo to ještě horší ???

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
Re: jak na to?
« Odpověď #23 kdy: Prosinec 10, 2007, 19:18:28 »
Vím, že izolují i proti horku, doufala jsem, že přijde nějaká zkušenost od lidí majících chlupaté psy. Taky jsem nad tím přemýšlela, že by to mohlo být horší, spíš bych mu asi oholila břicho a vnitřní stranu stehen a "podpaždí". Nejhorší je, že je to černoch-magnet na sluníčko. Zkušenosti co mám, tak jsou takové, že pokud se pes často chladí, zmákne i dost velké horko. Nejhorší je, že je to chodící cisterna, takže pokud není kde chladit, musela bych nést alespoň 6 litrů vody.

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: jak na to?
« Odpověď #24 kdy: Prosinec 10, 2007, 20:09:37 »
Co je žirafka za psa?  ;) Jestli novoflunďák, berňák, briard... apod. tak hlavně mu prosím tě nic nestříhej... a holt jdi jen Krušky, Šéráka apod. kde je šance na chladnější počasí...a nebo na "sovu" od 9:00- 17:00 někde v hospě či stínu a chodit v noci... :D jeden "honič" času ve vedrech úplně stačí. :-X ."  ;)

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
Re: jak na to?
« Odpověď #25 kdy: Prosinec 10, 2007, 20:58:23 »
Neboj, druhý honič času teda rozhodně nebudu, jen se nad tím usmívám :-X  Dobrá ujistili jste mě, že z něho teda pudlika neudělám a myslíš teda ani neholit břicho?? Myslím, že břicho a pod ušima by to vadit nemělo, ale oprav mě, jestli se mýlím. Už letos jsem musela vybírat dle počasí a množství vody na trase.... jinak to prostě nejde. No ale tímto stylem asi nestihnu všechny požadované závody :-X

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: jak na to?
« Odpověď #26 kdy: Prosinec 10, 2007, 21:40:27 »
u novofundlanďana s tou srstí moc nenaděláš, ale možná by nebylo od věci mu sešít nějaký "obleček" - nějakýho bílýho tenkýho materiálu a ten pak po cestě pravidelně namáčet. i když v největším horku je nejlepší chladírna zaručeně hospoda.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: jak na to?
« Odpověď #27 kdy: Prosinec 10, 2007, 22:47:46 »
Venco neboj, u Věrky "styl honič" nehrozí, kus Stezky jsme šly spolu a střídavě jsme plakaly v příkopu a střídavě vyhrožovaly Páralovi strašnou smrtí jen co se doplazíme do cíle...;D

Offline Marketa a Vicky

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 15
  • Souhlasu: 0
Re: jak na to?
« Odpověď #28 kdy: Prosinec 11, 2007, 08:19:25 »
Možná by stálo za to vyzkoušet chladící oblečky. Vím, že takové nabízí http://www.chladicitextilie.cz/. Ale vyzkoušené je nemám. Já jsem pouze uvažovala o chladící dece do auta.

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
Re: jak na to?
« Odpověď #29 kdy: Prosinec 11, 2007, 08:23:05 »
Jo jo, já utíkám jen před vlastní smrtí  >:D  Myslím, že bílý obleček by nefungoval, jelikož fundlák má "nepromokavou" srst, on tu vlhkost na povrchu ani necítí, fakt jedině na břicho a nohy. Jedině obalit alobalem, aby odrážel sluníčko  ??? no nic, nechám ho tak a holt budeme chladit v každé kaluži.
Ty chladící dečky jsou bezva na nohy, ale nevím jak bych je přidělala, jedině je nosit s sebou...ale to bych už musela mít nosiče...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: