Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 jak na to?

Autor Téma: jak na to?  (Přečteno 30790 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Edit

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 19
  • Souhlasu: 0
  • AJSHA
jak na to?
« kdy: Prosinec 04, 2007, 22:37:53 »
poradí někdo amatérce O:-) chtěla bych začít s dogtrekkingem,často jezdím na čundry a každý rok na vodu s mou čubinkou AM křížený šeskosl.vlčakem,s delší túrou potíže nemáme spíš se obávám noclehu v lese co divoká zvěř?hlavně divočáci. Jsem z Teplic musím se registrovat v nějakém DT klubu? a jestli jo netuší někdo o nějakém. Předem dík, doufam že bude za co :'(

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: jak na to?
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 05, 2007, 01:11:45 »
Edit, je to naprosto jednoduché, přihlaš se zaplať startovné a přijeď. Z bivaku strach neměj, vždy se najde nějaký sparing partner, který se k Tobě přidá ať už od startu, nebo po cestě. Ale i bivak sólo má hodně do sebe, jen Ty, Tvůj pes a ticho lesa.Divočáka jsem viděl za 5 let co chodím treky pouze jednou a to ještě mládě, navíc oni mají možná víc strachu z nás a ze psů a raději se vypaří ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: jak na to?
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 05, 2007, 04:03:09 »
Jak píše PaG, vždycky se najde nějaký parťák na bivak, povětšinou gentleman, co tě předhodí hladovému divočákovi a sám se zatím spasí útěkem ;D
Ale vážně, v lese nežije nic co by tě hodlalo v noci posvačit, pokud bivakuju sama, tak radši v bezpečí hlubokého lesa, než u civilizace...u nás bohužel spíš natrefíš na úchylného devianta než na medvěda... a největší nebezpečí je, že tě bude nad ránem buzerovat hajnej nebo majitel louky, že se mu se psem válíte v rajónu...
Jinak nikde organizovaná být nemusíš, prostě si vyhlídni kdy a kde a hurá na to!
« Poslední změna: Prosinec 05, 2007, 04:06:02 od LenkaB »

Offline Edit

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 19
  • Souhlasu: 0
  • AJSHA
Re: jak na to?
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 05, 2007, 16:12:25 »
Tak děkuju za odpověďi :D To abych začala kolektovat výbavu pro mě a Ajshika.
Už jste si někdo prošel Krušnohorský trek? Je vlastně stanoven nějaký časový limit,nemyslím tím,že se poženu jak blázen :P, ale jesli organizátoři budou čekat i na posledního loudu. Což by jsme moli být i my dvě ::)
jó a poslední dotaz, můžete si během bivaku dělat ohýnek (ne zapálit les v CHKO)
Mam asi dost divný dotazi co?to víte nováček :o
Tak peknýho Mikuláše a  >:D a O:-)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: jak na to?
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 05, 2007, 16:17:18 »
Ohýnek rozhodně ne (pokud se teda neusalašíš někde např. na soukromém pozemku a majitel ti to nedovolí) a neboj, pořadatelé jsou za ty roky zvyklí čekat na mě do neděle do oběda, pomalejc už se plížit nemůžeš! Limit bývá obvykle 50-52 hodin, je to uvedeno vždy v propozicích.

Offline Edit

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 19
  • Souhlasu: 0
  • AJSHA
Re: jak na to?
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 05, 2007, 17:05:44 »
Tak to jsem potřebovala slyšet,žádná hoňka člověk potřebuje čas na vztřebání té krásy kolem.Tak díky,jdu omrknout ještě pár informací co a jak.

Romís

  • Host
Re: jak na to?
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 09, 2007, 22:19:27 »
Ahoj, mám ročního boxera, ale je hodně akční. Hodí se tato rasa na dog trekking? Dík za odpověď. R.

Romís

  • Host
Re: jak na to?
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 09, 2007, 22:29:37 »
Mám ještě jeden dotaz, jsme z Plzně, jsou nějaké akce tady v okolí? Díky R.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: jak na to?
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 10, 2007, 07:36:05 »
Citace
mám ročního boxera, ale je hodně akční. Hodí se tato rasa na dog trekking?
Jedna boxerka chodí vcelku pravidelně, jenom u nich asi pozor v létě, přece jenom mají "kratší chladič" :)
 

Romís

  • Host
Re: jak na to?
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 10, 2007, 09:50:19 »
Ahoj, díky moc za odpověď  ;).  A náhodou o nějakých těch akcích v okolí Plzně či plzeňských dogtrekkařích nevíš??? R.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: jak na to?
« Odpověď #10 kdy: Prosinec 10, 2007, 11:20:17 »
Romísi, ve dnech 21-24.8.2008 chystáme blízko Plzně Dogtrekking krajem Oty Pavla, více na stránkách www.dtkrajemotypavla.estranky.cz. Dáša

Offline Lara

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 0
Re: jak na to?
« Odpověď #11 kdy: Prosinec 10, 2007, 11:47:25 »
Ahoj Dášo, díky za odpověď. Už jsem se zaregistrovala, takže jsem teď Lara.

Offline Lara

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 0
Re: jak na to?
« Odpověď #12 kdy: Prosinec 10, 2007, 11:55:50 »
Dášo, moc krásný stránky :) akorát myslíš, že je to vhodné pro boxera?Jak jsem tu dnes dočetla jeden názor na můj dotaz, že mají krátký chladič, docela se k němu přikláním.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: jak na to?
« Odpověď #13 kdy: Prosinec 10, 2007, 12:16:38 »
Tak pokud ho s "krátkým chladičem" nepoženeš v 40°C přes poledne (to ostatně nesvědčí všem psům), tak si myslím že v poho... pomalu, přivstat si ráno, dá se jít i v noci, hodně vody a chladit ho v kdejakým potoku a zvládne to.

Offline Lara

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 0
Re: jak na to?
« Odpověď #14 kdy: Prosinec 10, 2007, 12:53:48 »
Ok díky :) jsem na nás zvědavá a už se mooc těšíme

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: