Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Softshellová bunda

Autor Téma: Softshellová bunda  (Přečteno 44229 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #75 kdy: Červen 07, 2011, 13:34:26 »
No to já právě taky ještě nezjistila, já mám normální bundy s vodním sloupcem, softshelku jsem si koupila teprve před měsícem  ;D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #76 kdy: Červen 07, 2011, 16:06:33 »
Ahoj, poprosim o radu:
Vyhledla jsem si tuto bundu: http://www.canis.cz/odevy-2/bunda-maryland-softshellova-damska-6/
Vim, ze za ty prachy nemuzu chtit zadny zazrak, ale co si o ni myslite, je to skoda penez, nebo v ramci moznosti OK? Jde mi o to, aby neprofoukla, nenavlhla a pripadne me uchranila pred mirnym destikem. A co prosim znamena "odolnost proti pruniku vody 10 000mm" a "parapropustnost" ? Ja tomuto moc nerozumim.
A impregnuji se ty bundy? Pokud ano, jaka impregnace je vhodna, nebo je to jedno?
Kdyztak moc diky :)

Mám od stejné firmy a spokojenost. Ve větším dešti stejně proteče každá softka. Jo a peru v pračce. :) Na 30° a v tekutém pracím prostředku z Hudy.
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #77 kdy: Červen 07, 2011, 16:35:41 »
Super, dik moc. Tak ja ji poridim, snad bude dobra.

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #78 kdy: Červen 07, 2011, 18:21:12 »
Mám taky jednu od stejné firmy a používala jsem jí celou zimu jako zimní bundu. Na jaře a na podzim je mi v ní děsný vedro, protože mě hřejou špeky >:D

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #79 kdy: Červen 07, 2011, 18:31:50 »
No tak to jsou samé dobré zprávy ;) že bych si objednala ještě jednu?! ;D ;D ;D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #80 kdy: Červen 07, 2011, 18:32:44 »
A já furt, proč se v softšelku okamžitě vařím ve vlastní šťávě a ostatní si to tak vychvalujou...oni nemaj špeky, ludry jedny vychrtlý ;D

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #81 kdy: Červen 07, 2011, 19:00:04 »
:D
A jak s tou impregnaci?? Impregnuji se softshelky? Jako ja vim, ze ji to asi neublizi, ale abych to nepatlala zbytecne.

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #82 kdy: Červen 07, 2011, 21:53:41 »
Ve větším dešti stejně proteče každá softka.
Mam GoLite Gamut a zatim mi jeste neprotekla. Ani loni na Seraku, kdy mi proteklo vsechno ostatni - batoh i pres plastenku celej skrz, mokrej spacak atd. Uz se nevyrabi, ale kdyby nekdo mel nahodou zajem, jednu damskou jsem objevil v Plzni. GoLite urcite bude mit nejakej soucasnej podobnej model, ale koukal jsem, ze RockPoint uz je nema uvedeny v seznamu prodavanejch znacek, tak nevim, jestli je dovazi nekdo jinej...
Zbyněk + Ārya

JM

  • Host
Re:Softshellová bunda
« Odpověď #83 kdy: Srpen 24, 2012, 21:18:38 »
Ahoj,

prosím spokojené majitele softshellu o radu s praním.

Moje dříve krásná sofshellová bunda dozrála do pračky. Koupila jsem tedy ve sportovním obchodě speciální prací prostředek. Ten je ale asi šetrný nejen k materiálu ale i ke špíně - na bundě zůstaly začernalé okraje kapes a lemy. Napsala jsem tedy výrobci bundy (Klimatex) dotaz, jak bundu vyprat a nepoškodit. Po výměně několika mejlů jsem se sice podrobně dověděla že časté nebo nešetrné praní bundu poškodí, ani na přímý dotaz jakým konkrétním prostředkem tedy bundu vyprat jsem neodstala odpověď. Tedy dostala - prý mám dát bundu do čistírny, tam jsou na to odborníci :( :( :(.

Máte někdo zkušenosti v čem KONKRÉTNĚ bundu vyprat, aby byla zase hezká i funkční? Já mám nějaký Performance Wash, a ten tedy nedoporučuju. Nechci znova vyhodit spoustu peněz za něco co nepere. Batoh jsem teď krásně vyprala obyčejným mýdlem s jelenem, ale jít s jelenem na softshell se přeci jen trošku bojím... navíc je to asi zaprané.

Nebo to fakt nosíte někdo do čistírny?

Díky.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: