Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 你好 dogtrekaři

Autor Téma: 你好 dogtrekaři  (Přečteno 14203 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
你好 dogtrekaři
« kdy: Červen 27, 2012, 13:27:41 »
Moc vám děkuju za překvapení  8)

Dopis mi udělal obrovskou radost, a dokonce mi slzička ukápla  :'(. Ani nevíte jak mi ta vaše parta od dogtreku chybí.

Ještě jednou moc děkuju a koukejte sem napsat, kdo je tam všechno podepsanej  ;D - páč některé z vás vůbec nedokážu identifikovat  >:D

pac a pusu

Kukačky

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re:你好 dogtrekaři
« Odpověď #1 kdy: Červen 27, 2012, 21:18:17 »
Moc vám děkuju za překvapení  8)

Dopis mi udělal obrovskou radost, a dokonce mi slzička ukápla  :'(. Ani nevíte jak mi ta vaše parta od dogtreku chybí.

Ještě jednou moc děkuju a koukejte sem napsat, kdo je tam všechno podepsanej  ;D - páč některé z vás vůbec nedokážu identifikovat  >:D

pac a pusu

Kukačky
Ahoj ! Deny pozdravuje Kukačku a Bača se připojuje.   :D
Dopis šel nějak mimo mě, tak já tam podepsaná nejsem.  ^-^
Ať jsi, kde jsi, posílám Ti pozdrav z plzeňské kotliny a přeji Ti, aby se Ti tam líbilo.  O:-)

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re:你好 dogtrekaři
« Odpověď #2 kdy: Červen 27, 2012, 21:41:00 »
...ať jsi kde jsi, nikdy nejsi, na tom světě sám....Posíláme ještě jednou pozdrav na druhý konec světa. Já to prásknu, tento krásný nápad patří Terce s Cedrikem.... :)

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:你好 dogtrekaři
« Odpověď #3 kdy: Červen 27, 2012, 23:03:28 »
Jéé, došlo toooo !!! Dneska jsem na tu obálku myslela, jestli došla nebo nedošla...přes moře, přes hory...:-) Já se klidně prásknu, že jsem tam podepsaná, i kytičku a kukačku a vlka jsem tam namalovala a poštovní ouřednice z Vysočiny jsem poptávkou po Z známce konsternovala :-D ... a taky jsem z Vlka psala Jackiemu, když do Chiny, tak pořádně :-D hahahaaaaaa


Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re:你好 dogtrekaři
« Odpověď #4 kdy: Červen 28, 2012, 08:13:23 »
Kytičku jsem poznala, vlka jsem poznala, ale ta kukačka je hodně unavená  ;D ;D

ÚŽASNÝ !!!!!!

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re:你好 dogtrekaři
« Odpověď #5 kdy: Červen 28, 2012, 08:18:09 »
Moc vám děkuju za překvapení  8)

Dopis mi udělal obrovskou radost, a dokonce mi slzička ukápla  :'(. Ani nevíte jak mi ta vaše parta od dogtreku chybí.

Ještě jednou moc děkuju a koukejte sem napsat, kdo je tam všechno podepsanej  ;D - páč některé z vás vůbec nedokážu identifikovat  >:D

pac a pusu

Kukačky
Ahoj ! Deny pozdravuje Kukačku a Bača se připojuje.   :D
Dopis šel nějak mimo mě, tak já tam podepsaná nejsem.  ^-^
Ať jsi, kde jsi, posílám Ti pozdrav z plzeňské kotliny a přeji Ti, aby se Ti tam líbilo.  O:-)

Ahoj, děkujeme moc. Jsme hoooooooooodně daleko (Čína) :D. Zatím se nám tady líbí, i když tu nejsou lesy, kopce, Sněžky ...

Pes má vlastní 3km pole, který se pravidelně seká, když tráva poporoste o 2cm :D:D, takže ŽÁDNÁ KLÍŠŤATA TADY NEHROZÍ !! - což je príma. Celkově to tady má své pro a proti, asi tak jako všude na světě.


Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re:你好 dogtrekaři
« Odpověď #6 kdy: Červen 28, 2012, 10:47:28 »
Jéé, došlo toooo !!! Dneska jsem na tu obálku myslela, jestli došla nebo nedošla...přes moře, přes hory...:-) Já se klidně prásknu, že jsem tam podepsaná, i kytičku a kukačku a vlka jsem tam namalovala a poštovní ouřednice z Vysočiny jsem poptávkou po Z známce konsternovala :-D ... a taky jsem z Vlka psala Jackiemu, když do Chiny, tak pořádně :-D hahahaaaaaa
Taky jsem si říkala, kdy to tam dorazí, je fajn, že "už". A jak to tu čtu, Kukačko, koukej nám nafotit ten soukromý výběh, to jen tak nějaký pesan nemá, ať víme, jaký standard ti nachystat při příští návštěvě.

Terko, teď mi došlo, Jackie taky dostal obrázek s kytkou a vlkem?  ;D

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re:你好 dogtrekaři
« Odpověď #7 kdy: Červen 28, 2012, 16:50:20 »
Kde proboha jste, že nemáte kopce? Já jich tam měl docela dost. O:-)
Ať se vám tam daří a líbí! To druhý nebejvá při pobytu až tak samozřejmý, vetšinou se to člověku rozleží až pak doma. Je to zvláštní, kolik znám lidí, co tam nadávali a tady pak zjistili, že jim Čína svým způsobem schází...
« Poslední změna: Červen 28, 2012, 16:52:58 od zbynek »
Zbyněk + Ārya

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re:你好 dogtrekaři
« Odpověď #8 kdy: Červen 29, 2012, 02:47:40 »
Zbyňku Zbyňku  ;D, tak poslat fotky z výletu po číně s kopcema umí taky  :D :D
viz 3. a 4. fotka
My jsme 2 hodiny od Shanghai a tam těch kopců fakt moc není  ;D

Nám se tu líbí moc, a máš pravdu, že češi i ostaní cizinci na čínu nadávaj, ale také ne všichin - ono hodně záleží s jakou myšlenkou sem jedeš a jestli se necháš strhnout a co očekáváš  8)

Já osobně to tady žeru - každý den mě čínan jedoucí na kole naladí na správnou pozitivní náladu svým pohodovým zpěvem na zrezlém skřípajícím kole  8), nebo se na trhu nasměju s prodejci  8),samozřejmě pak ti občas něco vyrazí dech a nebo projede čínskou ulicí tvé hlasité - no ty jsi ale de*il - když ti bez rozhlídnutí vjede před kolo číňan na babetě a u toho si hvízdá  >:D a nehne ani brvou  ;D ;D

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:你好 dogtrekaři
« Odpověď #9 kdy: Červen 29, 2012, 16:42:23 »
No a už jsi někde potkala Stewna Chowa, třeba někde na babetě ?!  ;D

To je jasný, že je to tam fajn, navíc maji feng shui, kung fu, tao, zen i kantonský nudle... Haja  :-* !


http://www.youtube.com/watch?v=R0DGvblpXgE


PS: Zholan kung fu houjééééé

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re:你好 dogtrekaři
« Odpověď #10 kdy: Červenec 04, 2012, 09:18:37 »
Kukačko, kde přesně jste?  ;)

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re:你好 dogtrekaři
« Odpověď #11 kdy: Červenec 06, 2012, 01:01:26 »
Zbyňku Zbyňku  ;D, tak poslat fotky z výletu po číně...
Hm, dýlkou pobytu to v podstatě asi byl jenom výlet, ale jinak jsem se tam tak moc necejtil. Odletěl jsem sám a žil a pracoval jsem mezi místníma, žádná organizovaná turistika nebo práce pro českou nebo jinou zahraniční firmu. Takže "fotky z výletu" to zas tak moc nejsou. O:-)
Jinak ale chápu, že zrovna u Šanghaje asi fakt příliš kopců nebude.
A jak jste se tam vlastně ocitli vy?
« Poslední změna: Červenec 06, 2012, 01:03:39 od zbynek »
Zbyněk + Ārya

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:你好 dogtrekaři
« Odpověď #12 kdy: Červenec 06, 2012, 11:04:46 »
Jééé, Zbyňku, tys tam "kaligrafoval" ? :)
Já chci taky !!! "Napsala" bych si kaligrafii DLOUHÝ ŽIVOT PSA  - nebo se o to aspoň pokusila:)

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re:你好 dogtrekaři
« Odpověď #13 kdy: Červenec 06, 2012, 13:39:25 »
Ne-e! Psát to neumím. Ale když budeš nějakej svitek mít, novej umím podlepit a udělat na něj montáž nebo starej zrestaurovat. ;)
Zbyněk + Ārya

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:你好 dogtrekaři
« Odpověď #14 kdy: Červenec 06, 2012, 14:55:09 »
Ne-e! Psát to neumím. Ale když budeš nějakej svitek mít, novej umím podlepit a udělat na něj montáž nebo starej zrestaurovat. ;)

Wau , to je super! :-)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: