Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Krkonošská tlapka 2012 - přihlášky, startovné

Autor Téma: Krkonošská tlapka 2012 - přihlášky, startovné  (Přečteno 29981 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
ubytování Tlapka - poslední chatka
« Odpověď #30 kdy: Srpen 29, 2012, 18:57:30 »
Na seznamu zbývá poslední volná chatka, pak už jen se k někomu přidružit, nebo ubytovna - teda pokud nechcete do stanu či auta  >:D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Krkonošská tlapka 2012 - přihlášky, startovné
« Odpověď #31 kdy: Srpen 29, 2012, 19:12:35 »
Pokud mě přidružíš k nějakému švarnému udatníkovi, tak ještě s objednávkou ubytování vyčkám >:D

Ufo

  • Host
Re:Krkonošská tlapka 2012 - přihlášky, startovné
« Odpověď #32 kdy: Srpen 30, 2012, 14:27:01 »
..se nedočkáš, Mikoláš je v lázních >:D ;D.

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Tlapka - prodloužení uzávěrky přihlášek do 5.9.
« Odpověď #33 kdy: Září 03, 2012, 09:17:07 »
Vzhledem k tomu, že někteří na Stezce ještě nevěděli, jak to budou mít na Tlapku s prací a zda tedy budou moci přijet, rozhodli jsme se prodloužit termín uzávěrky přihlášek a startovného 390,-Kč do středy 5.9., poté již vše dle propozic. ;)

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Krkonošská tlapka 2012 - co bude za týden
« Odpověď #34 kdy: Září 07, 2012, 17:38:24 »
Za týden touhle dobou pro většinu z Vás nadmořská výška 1400 metrů, takže pár poznámek:
- budeme určitě kontrolovat (i na několikrát) povinnou výbavu, koukněte co tam je, píšťalky a spol. sebou :-)
- čekají Vás Tlapky, tlapičky, mlsky a vyhlašujeme, že kdo bude mít nejméně 8 tlapek za ročníky 2010, 2011, 2012 a 2013, tak do roka a pár dnů obdrží na tlapkovém treku 2013 zvláštní tlapkovou upomínku a za 12 a víc i nadstandard :-)  Tak sbírejte, na longu, na midu, každá se počítá:

Takže stav tlapek, třeba se do budoucna bude hodit  >:D , součet tlapek po Psici 2010 a Tlapce 2011 - reklamace ještě berem  ;D

8    Dvořák Petr(Nany), Ondrášková Jana Gwen, Pitucha Tomáš, Šlajer Karel
7   Hellebrandová Pavla, Honěk Oldřich, Keprta Miroslav, Keprtová Blanka, Kohlová Alena, Pěkná Andrea,    Soudková Alena
5   Payneová Marie
4   Baumruková Michaela, Janatová Pavlína, Larionová Marianna, Matrková Jana, Matrková Lucka, Menšíková Martina, Moravec Jan, Pačes Jan, Rožňová Anna, Růžičková Jitka, Skořepová Kateřina, Soudek Vojtěch, Soudková Martina, Šváha Martin
3   Benešová Martina, Hynková Jana, Křivánková Markéta, Němcová Hana, Slaměník Miloslav, Stehlík Bronislav, Stejskalová Jitka, Šrámková Štefánia, Václavů Michaela, Veselá Martina, Wáwrová Eva, Zeman Kryštof
2      Blažek Petr, Dvořák Petr,    Hadravová Zlata, Harustak Marian, Heinrichová Andrea, Hirsch Jan, Jeřábková Marcela,    Ježková Lenka, Jindrák Jiří, Jindráková Radka, Kazdová Bára, Knorr Jindra, Král Jaroslav, Lukešová Martina, Nohel Miroslav, Nykš René, Páral Michal, Zebischová Monika
1      Bodlák Luboš, Boudová Bára, Dostál Jan, Drbošalová Petra, Drtina Jaroslav, Pačesová Jana, Jírová Lucie, Kdýr Marian, Knobloch Václav, Kuš Peter, Linhartová Martina, Maier Lukáš, Merhautová Tereza, Návratová Lucie, Páral Vladimír, Sedlák Marek, Smrček Pavel, Synek Jakub, Šimek Radek, Šmotek Jirka Mařena, Štěpán Miroslav, Švancara Martin, Tichá Anna, Tonder Čestmír, Vaňková Sandra, Večeřová Zuzana, Vodák Miroslav, Žlábek Jan

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:Krkonošská tlapka 2012 - přihlášky, startovné
« Odpověď #35 kdy: Září 07, 2012, 21:15:17 »
Doufám, že pořadatelé objednali slušný počasí.  :D Jo a taky bych prosila šerpu, co mi ponese fotovýbavu, když už nám házíte do cesty vodopády  >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Jana M

  • Host
Re:Krkonošská tlapka 2012 - přihlášky, startovné
« Odpověď #36 kdy: Září 07, 2012, 21:42:14 »
Slušný počasí? To je pro chlupaté seveřany sníh  >:D
A když navíc ty vodopády zamrznou, nebudeš ani potřebovat toho šerpu... :P



Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:Krkonošská tlapka 2012 - přihlášky, startovné
« Odpověď #37 kdy: Září 07, 2012, 22:03:34 »
Slušný počasí? To je pro chlupaté seveřany sníh  >:D
A když navíc ty vodopády zamrznou, nebudeš ani potřebovat toho šerpu... :P

Výbornej nápad! Chci sníh! Já furt říkám, že nejlepší počasí je jasná obloha, -15 a půl metru sněhu.  >:D

Ostatně, ze Sněžky jsem ještě na sáňkách nejela...  :P
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Jana M

  • Host
Re:Krkonošská tlapka 2012 - přihlášky, startovné
« Odpověď #38 kdy: Září 07, 2012, 23:17:57 »
Jsem pro. Prosím objednat sníh!

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:Krkonošská tlapka 2012 - přihlášky, startovné
« Odpověď #39 kdy: Září 08, 2012, 12:33:55 »
ještě mám v živé paměti, jak jsem se jednu zimu brodila od jedné chalupy na druhou a těch 100m šla hodinu - bo byl metr prašanu...tak když chcete...si ale vybave dovolenky minimálně na 3 týdny :D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:Krkonošská tlapka 2012 - přihlášky, startovné
« Odpověď #40 kdy: Září 08, 2012, 15:29:49 »
ještě mám v živé paměti, jak jsem se jednu zimu brodila od jedné chalupy na druhou a těch 100m šla hodinu - bo byl metr prašanu...tak když chcete...si ale vybave dovolenky minimálně na 3 týdny :D

Než tama půjdu já, tak to běžci prošlápnou...  >:D

Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Krkonošská tlapka 2012 - přihlášky, startovné
« Odpověď #41 kdy: Září 08, 2012, 15:43:39 »
A než tam půjdu já, tak to ještě víc prošlápnou šerpové nesoucí zrcadlovku, 4 objektivy, stativ a externí blesky >:D

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:Krkonošská tlapka 2012 - přihlášky, startovné
« Odpověď #42 kdy: Září 10, 2012, 21:57:01 »
Ubytování zaktualizováno, občerstvovačka naskladněna, trasa připravena, kytary naladěny. Tak se na Vás kamarádi těšíme, všichni v pořádku doražte a přivezte nějaké pěkné počasí, bo to vypadá, že vám možná na trase i zasněží...

Odjíždíme ve středu. Telefon funguje non-stop, mail sporadicky, takže s dotazy prosím spíše volat na 774 638 689.

Pokud by někdo měl problém se dostat z Trutnova na Sejfy, v 19:25 budeme v Trutnově vyzvedávat dvorní fotografku a kolem 21.h nejspíš ještě Boudovou mladší - stopaře berem.

 



noris.

  • Host
Re:Krkonošská tlapka 2012 - přihlášky, startovné
« Odpověď #43 kdy: Září 11, 2012, 06:40:14 »
Odpusťte, ale já prostě musím...
Lidi, já se táááák těšííííííím!!!!!!!!!!!! Rukavice, slivovicu a asi aj čepici beru! :)


Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re:Krkonošská tlapka 2012 - přihlášky, startovné
« Odpověď #44 kdy: Září 11, 2012, 09:15:05 »
No já ti nevim, měla jsem sen, že kdo chtěl vzdát třeba na 80 km musel jit tech 80 km zpátky. Lidi bědovali že nestihnou byt v pondeli v praci, no hruza..

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: