Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování + foto 2012

Autor Téma: Poděkování + foto 2012  (Přečteno 26715 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Johule

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 55
  • Souhlasu: 1
Poděkování + foto 2012
« kdy: Červen 17, 2012, 15:05:39 »
Tak jsme zničeni zpátky doma...Trek se podařil, dal nám zabrat...když jsem odstartovala a zjistila, co mě čeká hned na úvod, nepomyslela jsem na pořadatele zrovna s láskou...naprosto smrtící krpál, který mě odrovnal hned do začátku, tfuj >:D Potom se ale už šlo celkem pěkně, i když jsem si pořád říkala, že by nemuselo být tak teplo - to jsem ještě netušila, jak zoufalý horko bude v sobotu. Těch posledních pětatřicet kiláků nás málem zabilo, chudák pes už nechtěl jít a museli jsme odpočívat snad každých dvacet minut. Zvlášť když jsme potom ošklivě zbloudili, začala jsem se bát, že to nezvládneme. Ale nakonec se povedlo a dosáhli jsme cíle. Velké díky za trek mě známou krajinou a těším se za rok :)
Pár fotek ZDE, moc jsem toho ale kvůli počasí nenacvakala...


Offline Majka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Souhlasu: 1
Re:Poděkování + foto 2012
« Odpověď #1 kdy: Červen 17, 2012, 16:22:37 »
Také se přidávám k poděkování.
Jednooký byl náš první long a rozhodně nezklamal ! Sice jsem to před třetí kontrolou vzdala - Ještěrka nechtěla dál, odmítala jít - horko jí dostalo.
Příště už vím - delší bivak, dělat delší pauzy a půjde to snad lépe.

Díky všem, které jsem na trati potkala - bylo to super, cítit podporu od ostatních "šílenců" :-))

Majka a Ještěřička


Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re:Poděkování + foto 2012
« Odpověď #2 kdy: Červen 17, 2012, 17:52:29 »
Tisíceré díky všem, kteří se podíleli na zorganizování této akce. Nádherná trasa vedená převážně lesem, minimum asfaltu, díky tomu jsme i přes úmorné vedro zdárně dorazili do cíle.
Zde na památku několik fotek: http://norisekm.rajce.idnes.cz/2012-06-17_Jednooky_vlk_2012

A ještě jednou DÍKY ! :)

Offline HonzaS

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Souhlasu: 1
Poděkování
« Odpověď #3 kdy: Červen 17, 2012, 18:14:19 »
Také se připojuji k díkům-super trek,krásná krajina,krásně bolávý tělo - celý....prostě paráda.       Ale mé tisíciré díky a poklona patří Zuzce F. s Ninou,bez nich bych tento long nedal....DÍKY MOC . A Michalovi N. díky za jeho neutuchající humor a za to,že došel.Mějte se a někdy na viděnou.                                                               


Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování + foto 2012
« Odpověď #4 kdy: Červen 17, 2012, 20:59:36 »
my taky děkujem, byly sme nadšený, nádherná příroda, super zážitky... tak příště to snad bude dál než na 42km.
par fotek

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:Poděkování + foto 2012
« Odpověď #5 kdy: Červen 17, 2012, 21:10:43 »
Úžasnej úžasnej úžasnej dokonalej trek, obrovské díky za něj!!! Užila jsem si ho zatím asi nejvíc ze všech letošních, i počasí nám teplomilným jedině vyhovovalo :)

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re:Poděkování + foto 2012
« Odpověď #6 kdy: Červen 17, 2012, 22:07:13 »
Díky pořadatelům za parádní trek. Sice jsem si po prvním kopci myslela, že se budu muset vrátit, jak mě bylo zle, nakonec jsme to s Dennym, díky skvělé společnosti spolupochodníků, zmákli a po svém si to užili  ;D Jen něco málo fotek od nás, nějak nebyla síla ani fotit: http://momonka1.rajce.idnes.cz/Dogtrekking_Jednooky_vlk/

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re:Poděkování + foto 2012
« Odpověď #7 kdy: Červen 17, 2012, 22:27:27 »
   *   www.probarf.cz

Offline Renča

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 83
  • Souhlasu: 1
Re:Poděkování + foto 2012
« Odpověď #8 kdy: Červen 17, 2012, 22:37:24 »
Vysočina opět nezklamala :-) parádní trek, super zázemí a samozřejmě skvělá společnost spolutrekařů. Něco málo fotek zde http://zrzeckaa.rajce.idnes.cz/Jednooky_vlk_2012/

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:Poděkování + foto 2012
« Odpověď #9 kdy: Červen 17, 2012, 22:41:09 »
taky se přidávám s poděkováním za trek,
trasa perfektní, počasí vražedné, základna parádní co víc si přát.

psisko mně nějak kulhá, pojal jsem podezdření že se prizabil na jednom z tech rostovejch mostků njn když on neumí chodit pomale a opatrně ;-p
a já mám dojem že mně přejel tank, ale šel bych hned znovu, bylo to fajn.

p.s. poznamka pod čarou jeden dva barevné fáborky, které by označovaly, kde z té modré odbočit na cestu ke kempu by bodly, málem jsem uvařil GPS než jsem trefil ;-p
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline Kniga

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování + foto 2012
« Odpověď #10 kdy: Červen 17, 2012, 22:53:29 »
Diky moc za prima akci. Moc se mi libi ty drevene kolecka  na pamatku!
Byl to pro me prvni long, sice jsme kvuli sobe nedosla (vzdavala jsem v Bystrici po posledni kontrole), ale byl to uzasny zazitek. Fakt je to uplne neco jinyho nez midy :D Grace si to taky moc uzivala, nastesti ji nevadi ani moc vedra a rybniku a jine vody jsme nastesti nasly docela dost, ak byla i chlazena.
Jsme moc pokojena!

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re:Poděkování + foto 2012
« Odpověď #11 kdy: Červen 18, 2012, 05:27:14 »
Taky děkujeme za trek krásnou krajinou Vysočiny. Trasa byla navržena moc pěkně - nahoru dolů, žádný asfalt, časté výhledy, zříceniny hradů. Počasí perfektní, zmiňované vedro nám nevadilo.
Jen mám výtku k pořadateli. Když nás poslal na trať jen s mapou bez itineráře, očekával bych, že zakreslená trať souhlasí s realitou. Konec longu od km 76, tedy úseky červená Kasany Štěpánov a pak žlutá Štěpánov - Kozlov - Bystřice byla dost průšvih: červená za Kasany chyběla a žlutá za Štěpánovem byla přeložena. Šli jsme s pomocí GPS po neexistujících značkách tak jak jsou v mapě a říkali si, že sem noha pořadatele při nějakém trasování určitě nevstoupila, jinak by nás na to upozornil na mítinku nebo ještě lépe v itineráři. Naštěstí nejsem aspirant na přední umístění, ale litoval jsem závodníky usilující o přední místa.
To jsou moje zážitky ze survival dogtreku, který jsme si moc užili a už se těšíme na další akci.

Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování + foto 2012
« Odpověď #12 kdy: Červen 18, 2012, 17:23:41 »
Ahoj všem!!!
Pan Jednooký byl náš první long, který jsme vůbec absolvovali... a bylo to skvělý, perfektní, paráda, prostě nemám slov, jak to dokonalepopsat, to se snad ani nedá, to se vážně musí zažít :)
Strašně moc děkuju všem, organizátorovi, fakt skvělá trasa, ty výhledy, rozhledny po cestě, zázemí, skvěle vybráno! Děkuju i ostatním spolusouputníkům, kolegům trekařům :D
Sice jsme to museli na 77.km ukončit, pesan měl fakt příšerný otlaky a odmítal vstát a jít dál, ale i tak se nám to strašně líbilo, úžasná spousta zážitků...pro příště už všechno vychytáme a doufám, že dojdeme až do cíle :)
co nejdřív stáhnu fotky na rajče a hodim sem odkaz, bude jich hromada...
Měla bych jen jednu prosbu...
Zapomněla jsem si tam bohužel vodítko, modrýho manmaťáckýho amortizáka...stanovali jsme tam vzadu vlevo ještě před bungalovama, červená felda, dvě holky, německá ovčačka s uchem dolu a redtricolorní australák...
určitě tam zůstalo ležet v trávě někde kousek od chodníčku... volala jsem do kempu, řekli mi, že se po něm podívají a ozvou se, psala jsem tam i email..zatím nikdo neodpověděl. :(
Tak jsem se chtěla zeptat Vás tady, jestli jste na něj někdo někde nenarazil...? Hrozně mě to mrzí, no, kdyžtak koupim nový, ale kdyby se našlo a dorazilo ke mě třeba poštou, byla bych strašně ráda!
Díky moc :)
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Poděkování + foto 2012
« Odpověď #13 kdy: Červen 18, 2012, 17:43:32 »
Taky se připojuju k poděkování, bylo to bezva...vedro se dalo přežít ve stínu pípy a u vody, trasa asfaltuprostá, krajina nádherná, nálada výborná...
Ad přeložené značky... všechny vedly tam kam měly, jenom byly přemalovány jinak...V Kasanech vedla skrz vesnici (kolem hospody...vřelé díky značkářům KČT ;) ) a ve Štěpánově se žlutá napojovala dřív a byla minimálně o kilák kratší (taktéž mě potěšila). Občas to chce vypnout GPS a zapojit hlavu. >:D

Pár fotek od Mirka http://jezkovyvoci.rajce.idnes.cz/Jednooky_vlk_2012


Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování + foto 2012
« Odpověď #14 kdy: Červen 18, 2012, 21:11:23 »
Jak jsem slíbila, tak činím :)
Zde najdete fotky:

http://efarasty.rajce.idnes.cz/Jednooky_vlk_2012/

Ještě jednou děkuji všem a těším se na příště!!! :)
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: