Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování za ročník 2012

Autor Téma: Poděkování za ročník 2012  (Přečteno 14601 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Lenia

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Souhlasu: 0
Poděkování za ročník 2012
« kdy: Červen 03, 2012, 09:59:36 »
Poděkování za zorganizování této akce. Byl to můj druhý dogtrekking a byl zcela jiný než ve Šlapanicích. Chvílemi jsem nadávala za značení trasy ( problémem byly nálety a poslední kontrolka),ale právě proto to bylo jiné. :)Z mého hlediska velká spokojenost. Nemohli jsme zůstat na vyhlášení ( pracovní povinnosti) a doufám, že příští rok dorazíme. Ještě jednou děkuji, protože dobře vím,že organizování takovýchto akcí se vždy neobejde bez komplikací. Lenka Hájková

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování za ročník 2012
« Odpověď #1 kdy: Červen 03, 2012, 14:51:38 »
Já se přidám, ačkoli jsem byla jen na MIDu a musela jsem vzdát, fakt mi bylo líto že zbytek trati si už neužiju... na mou první akci dojmy perfektní, krajina překrásná:)

Offline Tesone

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 2
Re:Poděkování za ročník 2012
« Odpověď #2 kdy: Červen 03, 2012, 15:56:59 »
Ahoj, taky díky. Bylo to super!!!Všechny ty značky, šipky, déšť, voda snad všude...
  Moc se mi to líbilo...Tak za rok! Lukáš


P.S.- Nohy se určo zahojí... :-)

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re:Poděkování za ročník 2012
« Odpověď #3 kdy: Červen 03, 2012, 20:13:26 »
Libušku jednou zavřou za sprejerství  8)  Mapy nebylo třeba, trať perfektně doznačená, jen to občerstvení nám sežral Lef  :( Fotoreport ze Lvů http://www.zufrikteam.cz/foto/index.php?/category/74


   *   www.probarf.cz

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:Poděkování za ročník 2012
« Odpověď #4 kdy: Červen 03, 2012, 20:54:12 »
tak vynechám li čtvrteční večer, chvilku mi trvalo než jsem pochopil jak to tu chodí (njn já si vždy chtěl zkusit bivak na 6km ;-p) muzu s usmevem na tvari napsat na osoblaze je fakt vše možné vivat super trek, bylo tam fajn, za rok repete.

takže obrovské díky šéfové pořadatelce ;-p a ostatním 
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline Kajda

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování za ročník 2012
« Odpověď #5 kdy: Červen 03, 2012, 21:30:43 »
Taky se radim do zastupu dekujicich  :). Krajina nadherna, pocasi pul napul, jen nam chybely hospody. Pro druhou cast mych bojujicih ctyrnohych to nebyly teda uplne idealni podminky - kilo a pul velky jork nekde v trave po kolena na trase delsi 10m, to fakt neslo  :D, ale jinak parada.
Neni pro me zadnym prekvapenim, ze jsem zase dodelana a pudl akcni, ale akce se vyvedla. A hlavne - dosli jsme!!!  8)

Offline Kniga

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování za ročník 2012
« Odpověď #6 kdy: Červen 03, 2012, 21:36:53 »
Taky se pridavam s podekovanim !
Trat byla fajna, bylo hezke dostat s ena mista, kam by se clovke normalne nedostal (treba pruchod pres tu velkou pastvinu). Znaceni  na zacatku jsme trosku nepobrali (pac jsme blbe precetli cedulku, ze :D), a sli tak kousek asi po trase shortu :D No to se napravilo, par km zachazka a sup zpet na trat! Pak se me jeste podarilo krasne zakufrovat v te vesnici o jednom (nicmene ve skutecnosti o dvou :D) baracich a pak za sestou kontrolou... No tak jsem videla jeste jednu obec z tohohle kraje, ze :D
Kazdopadne diky! A doufam, ze za rok zas!

Offline Petra a Tralalák Team

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování za ročník 2012
« Odpověď #7 kdy: Červen 04, 2012, 00:09:25 »
I my chceme poděkovat za skvělý trek,i když jsme místní tak z 90% trati jsem na tato místa vstoupila poprvé :-)))Bilu,děkujeme,bylo to super :-) Příští rok se zase těšíme :-)

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování za ročník 2012
« Odpověď #8 kdy: Červen 04, 2012, 08:03:13 »
ještě taky přidám pár amatérských fotek z cca 80% midu
http://mawenzi.cz/fotky/fotky_2012/2012_06_02_mid_zde_jsou_lvi_wg

Offline Honza & Wendýsek & Pan Eki

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 123
  • Souhlasu: 1
Re:Poděkování za ročník 2012
« Odpověď #9 kdy: Červen 04, 2012, 09:21:17 »
Přidávám se s poděkováním za super trek :) :) :).

Teď jen rychle pořídit nové botky :).

Honza
Krmivo pro psy a kočky
http://svetickasmecka.cz

Blanka

  • Host
Re:Poděkování za ročník 2012
« Odpověď #10 kdy: Červen 04, 2012, 12:06:34 »
Taky  díky za skvělý trek, trasa na midu byla krásná a málo kopcovitá  - takže pohoda. Značení bylo dostačující i když já se ztratím vždycky :-) Bohužel jsem nemohla zůstat na vyhlášení, objeví se někde výsledky... ? díky moc :-)

Radka a Brzánecká smečka

  • Host
Re:Poděkování za ročník 2012
« Odpověď #11 kdy: Červen 04, 2012, 19:55:16 »
Celý Jindrákovic Brzánecký gang se připojuje s poděkováním za super akci.Značení bylo perfektní - Lefa na nás dohlížel celou cestu a občas se i škodolibě smál ;-) Určitě zase rádi přijedeme!!!
Fotky z putování na rajčeti
http://awista.rajce.idnes.cz/Lefy_2012

Boxeři

  • Host
Re:Poděkování za ročník 2012
« Odpověď #12 kdy: Červen 04, 2012, 20:46:27 »
Boxeří Coddysmečka se přidává k poděkování za skvělé čtyři dny pohody a zážitků. MID jsme si moc užili a jsme šťastní, že přes všechny nesnáze jsme došli, je to úžasný pocit :-) Bylo nám s váma fajn :-) Za rok zase ahóóój :-)

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:Poděkování za ročník 2012
« Odpověď #13 kdy: Červen 05, 2012, 08:35:05 »
Děkuji všem, kterým se u nás líbilo. Jsem ráda, že všichni ve zdraví přežili, nikdo se neutopil, nezmizel až u Baltského moře a tak :D . Speciálně děkuji Hannnzovi, který přežil extremšort s mýma dvěma puberťačkama a nezbláznil se přitom, neshodil je nikde z lomu, ani je nepřivázal v lese :D . Výsledky budou na stránkách během dneška, nebo zítřka.

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re:Poděkování za ročník 2012
« Odpověď #14 kdy: Červen 05, 2012, 20:44:08 »
I my chceme poděkovat za skvělý trek, kde bylo opět vidět, že na Osoblaze se nesmí trekař divit NIČEMU.  ;D
A to je ne tom to krásné.
http://www.stream.cz/uservideo/687763-zde-jsou-lvi-2012

http://www.stream.cz/uservideo/687765-zde-jsou-lvi-2012-3d
 

K 3D jsou třeba brýle - je to spíše pokus. :)
Olda   
             
« Poslední změna: Červen 05, 2012, 23:17:59 od Mašer »
Olda a bílá princezna Enngi

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: